-
Diky za Tex Murphy :)
-
nemá to být rádoby vintage filtr?
-
děkuji pěkně za Spec Ops: The Line zbytek jsem nechal netknuté :)
-
dík, já pošlu dál
Spec Ops: The Line - V53EE-TH75W-ZGFKA
Tex Murphy Complete Pack - https://www.humblebundle.com/gift?key=AHyXw5aRZH8D8Vrk
Civilizace V - https://www.humblebundle.com/gift?key=sVrfYTsbtYFWCrcG -
Proč to proboha udělali *13*
-
MIII
Bez a s rozmazáním:
http://www.pixhost.org/show/512/34670793_mafia3-2016-10-09-16-08-39-96.png
http://www.pixhost.org/show/512/34670792_mafia3-2016-10-09-16-08-32-70.png
Link: https://sfx.thelazy.net/games/preset/6205/ -
Mafia III - 35 to 50 fps - i7 - TIP
Našel jsem tuto větu: "Set your core affinity to 4 instead of 8 if you have i7. Boosted my fps from ~35 to 50. (GTX 970 and 12 gigs of RAM)". -
Killer is Dead - Nightmare Edition
........................J22DC-IV96P-VEFYZ -
Větší rychlokvaška než Watch Dogs. *1*
-
StarCrafts Mod Release Date Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=QuaCCKr3yQY -
To je dojebanější než Skyrim. *1*
-
0:48 - zenskou jen jemne odhodi a typkovi da hned KO pesti *15* pry to tak je v cele hre...
GENDER EQUALITY!!! *1* -
Mafia 3 quality control
https://www.youtube.com/watch?v=JZokdmzvDGA -
Nefunguje nic. *11*
-
Necromonads
Necromonads: 7TQWB-0IMA0-NMRCT -
PC verze Mafia III zatím běží při uzamčených 30 fps. Situaci však změní update, který má vyjít během tohoto víkendu.
Zámek na 30 FPS u PC portu? Fuj. -
https://mega.nz/#!1dtDjYwa!YVYG6uEupcf_EAP-Z7BSXbz1QhqAJUmXM_0qVYtLzS4
-
Takže lidé budou obcházet , a tvůrci dál vesele prasit ? *11*
-
Vypada to ze kuci co delali na M3 neco fakt paradne podelali.
-
Já vím, přešla tam i moje bývala guilda(Dark Lords), ale už to že měli důvod přejít, je známka, že ta hra není v pořádku. Recyklují pořád stejný obsah od vydaní hry, i teď tam najdeš flashpointy z původní hry. Ztráta času...