Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lampicka86
    Diky za Tex Murphy :)
  • ringmancz
    nemá to být rádoby vintage filtr?
  • Draken69CZ
    děkuji pěkně za Spec Ops: The Line zbytek jsem nechal netknuté :)
  • ringmancz
    dík, já pošlu dál

    Spec Ops: The Line - V53EE-TH75W-ZGFKA
    Tex Murphy Complete Pack - https://www.humblebundle.com/gift?key=AHyXw5aRZH8D8Vrk
    Civilizace V - https://www.humblebundle.com/gift?key=sVrfYTsbtYFWCrcG
  • Draken69CZ
    Proč to proboha udělali *13*
  • Ronox

    MIII

    Bez a s rozmazáním:

    http://www.pixhost.org/show/512/34670793_mafia3-2016-10-09-16-08-39-96.png
    http://www.pixhost.org/show/512/34670792_mafia3-2016-10-09-16-08-32-70.png

    Link: https://sfx.thelazy.net/games/preset/6205/
  • Mafia III - 35 to 50 fps - i7 - TIP

    Našel jsem tuto větu: "Set your core affinity to 4 instead of 8 if you have i7. Boosted my fps from ~35 to 50. (GTX 970 and 12 gigs of RAM)".
  • Joshua

    Killer is Dead - Nightmare Edition

    ........................J22DC-IV96P-VEFYZ
  • owny
    Větší rychlokvaška než Watch Dogs. *1*
  • Veskoslav

    StarCrafts Mod Release Date Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=QuaCCKr3yQY
  • jamar28
    To je dojebanější než Skyrim. *1*
  • 0:48 - zenskou jen jemne odhodi a typkovi da hned KO pesti *15* pry to tak je v cele hre...

    GENDER EQUALITY!!! *1*
  • Veskoslav

    Mafia 3 quality control

    https://www.youtube.com/watch?v=JZokdmzvDGA
  • Nefunguje nic. *11*
  • ucho

    Necromonads

    Necromonads: 7TQWB-0IMA0-NMRCT
  • PanS

    PC verze Mafia III zatím běží při uzamčených 30 fps. Situaci však změní update, který má vyjít během tohoto víkendu.

    Zámek na 30 FPS u PC portu? Fuj.
  • Hanzales
    https://mega.nz/#!1dtDjYwa!YVYG6uEupcf_EAP-Z7BSXbz1QhqAJUmXM_0qVYtLzS4
  • victor
    Takže lidé budou obcházet , a tvůrci dál vesele prasit ? *11*
  • Vypada to ze kuci co delali na M3 neco fakt paradne podelali.
  • Femto
    Já vím, přešla tam i moje bývala guilda(Dark Lords), ale už to že měli důvod přejít, je známka, že ta hra není v pořádku. Recyklují pořád stejný obsah od vydaní hry, i teď tam najdeš flashpointy z původní hry. Ztráta času...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit