Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Už jsem taky párkrát článek hledal. Jsem si připadal jako Ovčáček hledající článek od Peroutky :D
  • Veskoslav
    No prostě článek se rozhodne, že Schrödinger nebyl až takový blázen, tak si chce vyzkoušet jeho teorii *1*
  • ringmancz
    to už se kdysi řešilo v diskuzi - http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/pripominky-namety-bugy-1/
    někomu to dělá, někomu ne. mně občas taky
  • Lukass
    tak Slavik je jedine schopne recenzent tady, psat to Olejnik nebo Smutny tak to tu osmicku dostane *1*
  • Lukyz

    Mizející články

    Už hodně dlouhou dobu si všímám, že článek, který by měl být jako první na druhé straně hlavní stránky pokaždé zmizí a neobjeví se, dokud na první straně nevyjde článek nový, takže zmizí zase ten, který byl předtím na první straně jako poslední - dává to smysl? *1*

    Ale vážně, všímá si toho taky někdo?
    Opraví se to někdy nebo jedete stylem "It's not a bug, it's a feature" *1*
  • Veskoslav

    Chystaný Xbox 360/One výprodej

    https://majornelson.com/2016/10/10/this-weeks-deals-with-gold-and-spotlight-sale-xbox-360-super-sale-2/
  • Draken69CZ
    5/10 panáčku to si nečekal co *8*
  • Draken69CZ
    ale to balení vypadá mazácky
  • Draken69CZ
    Spíš za to nechtěj platit tak si z toho udělají PR *15*
  • Lukass
    Wow, autori Shadow Warriora 2 nechteji Denuvo protoze by znevyhodnovalo platici zakazniky. Uciny boj proti piratstvi podle nich neexistuje a tak hra bude bez DRM!
  • Lukass
    Nemuzu se dockat osmickove recenze Mafie 3. No tak kluci pome *1*
  • Veskoslav

    Rise of the Tomb Raider (20 Year Celebration Edition)

    No pokud někdo kupuje kvůli artbooku, tak rovnou zapomenout:) Je to totiž spíše speciální druh obalu na DVD, který obsahuje 20 stran nějakých malůvek (pěkné).
  • Lukyz
    Holt dnešní tří-áčková produkce aneb urob si sám *1*
  • Morraw
    Starší verze. Ta nová upravuje trochu i jiné věci a měl jsem propad v FPS, tahle opravdu jen vypíná blur bez dopadu na fps.
  • Draken69CZ
    To je to co tu postoval Ronox?
  • Morraw

    Mafia III - NO BLUR

    Bez bluru je hra úplně někde jinde
    1. Stáhněte zde http://www.mediafire.com/file/n6vta25x7qaiy6a/Mafia+3+Reshade+3.0+by+Nyclix.zip
    2. Nakopírujte soubory do složky Steam\steamapps\common\Mafia III
    3. Jestli chce používat Steam overlay, tak přejmenujte d3d11.dll na dxgi.dll
    4. Filtr přepínáte pomocí Scroll Lock
  • Ja si z Bioshocku nepamatuju vubec nic... ale mozna to bude tim ze jsem ji dohral az na treti pokus a jenom proto ze mi zrovna nesel internet :D
  • Vogon

    Game Maker's Toolkit - Proč si pamatujeme Fort Frolic z Bioshocku

    https://www.youtube.com/watch?v=AffpO05p4V8&feature=youtu.be
  • MickeyMutant

    Přehrávač VLC již funguje (s omezenou funkčností) i na Xbox One.

    Xbox One má VLCa.
  • Mafia 3

    Mafia 3 mě baví. Samozřejmě mi ve hře chybí klasické bitky. A ty věci co již byli i v jedničce. Rozbité sklo, demolice aut a spoustu jinych interaktivit až po oblékání, náboje atd. Těch věcí co tam chybí je spoustu a když jsem to spustil poprvé tak mě zklamala i grafika. Ted už je patch s kterým hra vypada hezky, muzika je taky dobrá a hlavně zezačátku mě příbeh opravdu baví. Teď jsem zrovna ve fázi kdy přepadavam bordely a dealery jak tu někteří píšou. Doufám že to nebude budoucí náplní hry, protože to vypravění bylo dobré. Jinak hodně lidí nadává že je to náročné. Já to hraju na AMD FX4350,8GB, GTX960 a kromě jízdy v autě hra běží dobře alespoň pro mě kolem 35-40 snimku. Mě to stačí. U jedničky a jiných starších her jsem na starších pc měl horší okamžiky.Holt doba jde dál a zase vyšla ne dobře optimalizovaná hra, která už potřebuje víc než to mé staré železo.To si ještě vzpomínám jak mi na dvoujádru od intelu nechtělo fachat GTA IV když vyšlo. Já si myslel co mám za super komp. *1* Po pár patchech už to behalo. Jak ja jsem se u tech počátečních 17fps vstekal. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit