Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Co vím tak lajcky já, tak PSVR to co ztrácí na rozlišení dohání technologií OLED displaye, kde to díky rozmístění těch RGB bodů nějak eliminuje ten mřížkový efekt.
    Taky bych to právě rád zkusil, latence a rychlost snímání na papíře nevypadá zle a pokud by Sony časem skutečně uvolnilo SDK pro PC, byla by to zajímavá, levná a na HW nenáročná alternativa. Těžko říci jak to jako celek funguje (dokreslování mezisnímků vs 18ms odezva) dokud to člověk nedá na hlavu. Já bych právě bral něco jen tak na to "občasné" poježdění a polítání, ale otázka je, jestli bych na těch budíkách něco přečetl :)
  • Draken69CZ
    Tak to bude pecka
  • ringmancz
    7 statečných?
  • Lukyz

    Další nápověda od Rockstaru...

    Twitter šílí *14*
  • Spekulace: Sledgehammer Games připravuje pro příští rok nové Call of Duty, které se bude odehrávat ve VIetnamu.

    ...viděli jak je všichni poslali... pryč po ohlášení BF1, nebo co?
  • Tak prej to trackovani je opravdu na pytel a to hlavne u ovladacu ktery se ve VR porad tresou (je to videt i v ruznych recenzich). Navic staci zakryt na helme trochu jedno svetlo a tracking hlavy je v haji.
  • Draken69CZ
    No Batman jsem kousek viděl a byl to pěknej hnůj.
  • Draken69CZ
    Mám pocit že tohle mají snad všechny VR.
  • Femto
    Osobně ne, ale prý je překvapivě dobré na čem to běží. Driveclub je sice "nečekaně" průser, ale ostatní hry jako Batman jsou prý super a to včetně grafiky. Dle mého to na nové PS4 Pro nebude vůbec špatné.

    http://tech.ihned.cz/hry/c1-65478480-prvni-dojmy-z-playstation-vr-rozumna-cena-a-nabidka-her-udelaji-z-psvr-hit-letosnich-vanoc?utm_source=centrumHP&utm_medium=technologiebox&utm_term=position-3%22%3Elink%3C/a%3E
  • ringmancz
    PSVR má horší rozlišení na papíře, ale nemají to tak, že vepředu je jemnější rastr než po stranách?
  • Jj bylo pozde a byl jsem pripitej tak omluvte snizenou kvalitu meho prispevku :D
  • Draken69CZ

    Blameless

    Free na Steamu - velmi kladné

    Blameless je tajemná adventura zaměřená na řešení hádanek a krátký příběh. Ujmete se role architekta, který se snaží přijít na kloub podivným událostem, poté, co objeví důkaz o činu násilného charakteru.
  • Draken69CZ
    Vita? Asi myslíš HTC Vive. PS VR má horší rozlišení a jeden displej, boduje cenou, ale krom VR potřebuješ kameru a ovladače move (funguje to i s těmi od PS3).
  • Co jsem tak slysel a zjistoval tak PS VR ma rozhodne par skvelejch napadu co se tyce konstrukce tech bryli a maji obrazovku ktera ma udajne mensi mezery mezi jednotlivejma pixelama a navic dokaze PS VR snimat i pohyb ovladace coz je podle me uplne super ale na druhou stranu to snimani pohybu prej neni proti vite Vive nebo Oculusu moc dobry.
    Dalsi vec je ze je to delany spis na sezeni u televize nez na takovy to "room VR" jako ma vita Vive.
  • sunlessaint

    PSVR

    Nemá už někdo z vás doma Playstation VR? Osobně to rozhodně neplánuju, kromě Star Treku by mi bylo nejspíš ze všeho zle, ale nějaký dojmy by mě zajímaly. Primárně, jak snesitelný to je, za tak nízkou cenu? A samozřejmě.. budou filmy pro dospělý? )) (p.rno slovo je zakázaný? No tak, vážně?)
  • Hele, kdyby tam narvali SSD, tak to těžko můžou prodávat za 11K, ale každý majitel si tam ten SSD může hodit sám, proto asi ta SATA3...
  • Na co SATA3, když to má stejně jen pomalej HDD? Stačí se podívat na net na testy SATA2 vs SATA3... Mám SSD a zkoušel jsem to dát na SATA2 místo SATA3 na desce a rozdíl v reálu jsem nepoznal.
  • Joshua

    Dark Heritage: Guardians of Hope

    ......................2V94K-56GJJ-3WA47
  • Draken69CZ
    *15* ještě že je to tu samej chytrák a vysvětlili mě to jinak bych žil celej život v omylu *15* díky pánové *7*
  • ucho
    http://s2.quickmeme.com/img/7b/7b162ab3abbadac1a3577969be64584287270e9c411677b5546e8346ab30b0b8.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit