-
To krasne ukazuje jak AMD nema vubec cenu kupovat
-
Diablo 4
Moc tomu neverim i pres vsechny videa od Rhykera. Pokud je clovek fanda serie, tak doporucuji najit si a shlednout, jsou to az neuveritelne spekulace vcetne diskuse u kazdeho videa :-) ja bych si docela rad dal remake prvniho a mozna i druheho dilu v enginu trojky jako nejake dalsi rozsireni -
Battlefield 1
http://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2016/10/Battlefield-1-DirectX-12-1080p-Nvidia-AMD-635x623.png
*3* -
tady se obávám a mám strach že čeština dlouho nebude
-
^%£&%*£^*"^"$£%!$%"^
-
Proč čekat na češtinu, když i ta ti evidentně dělá problémy?
-
To je krásný dada.
-
Tak 100 metrů uběhneš taky raz dva, ale když máš běžet 1500 metrů už to trochu vázne ;)
-
No jako u většiny her, ale aby ti vymřelo až tolik NPC? To nemělo ani Watch Dogs takovou redukci *1*
-
Klasickej downgrade... Dneska se hry prodávaj už jen na E3 *1* Pak co vydaj, už to má shodný jen název, ale všechno je překopaný a pomazané..
-
Reinkarnace Jacka udeřila skrze nějakého šíleného indického boha.
-
Video: Grafické porovnání první prezentace Mafia 3 s hotovou PS4 verzí, která šla do obchodů.
Zdá se, že 80% NPC vymřelo na záhadnou nemoc. -
Nemám proti nikomu nic.....vždy se budou mezi sebou hádat hráči...jeden chválí PC druhý Konzole jeden řika že Mafia 2 byla dobrá další že to ani nedohrál........Herní průmysl mění hráče ne že se hráč mění sám.....hold dnes se CoD hraje hlavně kvuli multyplayeru.....dřícv se hrálo kvuli singlplayeru.....a Originál CD sem si taky koupil ale to frčel ještě Gamepark.......
-
Ze zkusenosti muzu rict ze nejvetsi problem nebude precist neco na budikach... pokud to trochu znas tak rucicku si najdes a cisla taky nejak odhadnes ale nejvetsi problem bude hledat nepratele v dalce. Ta chvile kdy lovic v dalce nepratelskej letoun kterej vypada jako 8 podivne preskakujicich pixelu je dokaze zazitek z VR docela narusit. Myslim ze na zavodeni by to mohlo byt pouzitelnejsi.
-
......No jo nic na to napsat nejde...je to smutná a je to pravda...sem ze staré školy..hraju trochu jinak..Dneska si to kupujete jen proto aby jste byli na netu online, a hráli s celím světem a být v tabulce lepší a lepší.....:-D D Jenže dřív ty hry měli příběh...dohrál si to a měl si to jako film...příběh pěkný o kterým si se dokázal bavit..........Jenže to ty hry dnes nemají.....takže tak
-
https://www.youtube.com/watch?v=3FtNm9CgA6U
-
...
-
Je to tady.....dneska je ten den..Mafia 3,Far Cry Primal,Fallout 4.....Od zítra začínám hrát, češtiny jsou na světě.........Need for speed stále čekám.....no a Mirrors edge Catalyst?? Stahuju....kouknu zahraju a vypnu......tady se obávám a mám strach že čeština dlouho nebude.......zase se bude čekat na češtinu dělanou fanouškem což je hráč s herním srdcem......jenže tomu nerozumíte a rozumět nebude a víte proč protože jedete Steam a hrajete CoD a Asasina každý rok.......:-D :-D Proč má Fallaout špatné hodnocení???? Protože je to RPG na PC kde je potřeba čeština....tvl to není žádný Zaklináč který se na PC nedal ani hrát.....a to je RPG na Konzole :-D :-D :-D :-D GTA V na PC vyšla o rok později.........jenže ten zážitek....:-D :-D
-
To se da rici na vetsinu veci Kuli tomu ze me neco nezajma tak nesjizdim vsechny veci co me nezajmaj a nepisu to tam
-
Zřejmě jsem jedinej koho to nechává absolutně v klidu *7*