-
Já jsem byl rozhodný loni jít, ale přesun do Brna byl pro mě smrtící ;] -
Je to stejně zajímavý, Brno jsem vynechal, ale když to bylo o ročník dřív, tak v podstatě nikdo kdo tam byl nechodí do zdejších diskusí max. na chat při live streamech *1*
Ale musím uznat, že ačkoli jsem tam šel na blind a sám, tak lidi a zábava super. -
Nesleduji teď Games ani FB pravidelně kvůliva času. Už se mluvilo o tom zda proběhne výroční setkání s fanoušky a případně kde a kdy? Děkuju
-
Pěkně debilní příklad, protože tohle není na úkor někoho jiného - neznamená to, že někdo jiný win 10 nezíská. Ale od tebe mě to nepřekvapuje.
-
Nintendo NX oficiální odhalení dnes
Konečně oficiální info od Nintenda, bude oznámeno dnes v 15:00 UK time, tzn. u nás bude 16:00
https://twitter.com/NintendoUK/status/788953074341703680
*14* kdo se těší jako já? -
:D
-
Meow: Spíš to je jak kdybys v autobuse začal slintat a předstírat mentálně retardovaného, jen abys nemusel pustit babičku sednout. Zkrátka osobní zisk na úkor někoho jiného (to bude to svědomí), při kterém ze sebe děláš debila (to bude ten žaludek).
-
Proč žaludek a svědomí? :-D Jakoby šlo o nějakou krádež hraček dětem z dětského domova.
-
Jo to je jedna z výhod 5 let staré hry. Že vylepšený remake právě po 5 letech půjde pěkně svižně na dnešních železech. Jedno číslo: Jsem velký fanda Skyrimu a před těmi 5 lety jsem hrál Skyrim na "BFG GTX 8800 OC", která měla 128 stream procesorů (jen abych ukázal jeden z parametrů jak grafárny rostou). No a dnes mají karty střední třídy, např. 1280 (1060), 1664 (970) stream procesorů... K tomu přičíst větší rozlišení monitorů proti z před 5 lety a FOV či prostě zorné pole je nádherně velké. Takže nejen vylepšená grafika, ale i výše uvedené výhody udělají ze Skyrimu SE dobrou znovuhratelnou hru.
-
Luxus, mně to nějakou dobu uslo na disku a když jsem to početl, dokoupil jsem chybějící DLCčko a mělo by to být zadarmo :)
-
Do toho chatu, který jsem linkoval, napíšeš, že používáš lupu, protože špatně vidíš a hodily by se ti desítky, protože jsi viděl jejich skvělé funkce pro lidi jako ty. Poprosíš, jestli bys nemohl využít jejich „upgrade for assistive technologies users“. Dodáš, že neumíš moc anglicky, protože jsi nevzdělaná socka z České republiky, aby se už radši dál moc neptali. Poté by ti měli zpřístupnit upgrade, který byl k dispozici do konce července.
Tedy pokud na tohle všechno máš žaludek a svědomí. -
Vývoj Skyrim: Special Edition je dokončen, těšit se můžete mimo jiné na nové nástroje pro tvorbu módů. (+ systémové požadavky)
2x stejný odkaz, koho zajímají nároky a nechce to hledat: Minimum Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945
8 GB RAM
12 GB free HDD space
Nvidia GTX 470 1GB /AMD HD 7870 2GB
Recommended Intel i5-2400/AMD FX-8320
8 GB RAM
12 GB free HDD space
Nvidia GTX 780 3 GB /AMD R9 290 4 GB -
Bojlere měl bys ty drogy trochu omezit, se mi zdá..
-
Sakra. Nestihl jsem free weekend a to to vypadalo na skvělou pařbu.
-
LV, mas sancu na original Shadow Warrior 2
http://www.cnews.cz/uzivatele-geforce-experience-mohou-vyhrat-hru-shadow-warrior-2-po-registraci *3* -
Takže ti zavolají ty řekneš že používáš lupu a je to, nebo jak jim to přes telefon musíš dokazovat?
-
Takže Jack by ani nemusel nic předstírat.
-
Aha, tak to pardon. Nemám s tím vlastní zkušenost, tak jsem to bral jen podle toho co čtu.
-
Článek z prvního srpna. Microsoft po pár týdnech začal od některých zájemců vyžadovat potvrzení přes chat nebo telefon, které jsem odkazoval. Ale třeba mu to ještě půjde, aniž by musel cokoliv zdůvodňovat.
-
Jde to a celkem lehce. http://www.zive.cz/clanky/microsoft-nabizi-novy-zpusob-jak-upgradovat-na-windows-10-opet-zdarma/sc-3-a-183528/default.aspx