-
Cuphead se odkládá na příští rok
někdy v půlce roku, ale lepší si počkat
http://studiomdhr.com/cuphead-coming-mid-2017-2/ -
Anebo si koupit xboxa za ani ne tři litry. Já bych to hrál teda radši na něm, než přes tohle streamování.
https://youtu.be/whcjRhXpgGE?t=8m48s -
Tak samozřejmě, že ti to může být jedno, s tím souhlasím.
"furt je to o dost míň, než co platí jiní za trhanice mazanice"
"nemám problém si tam něco koupit, když je ok cena."
No, právěže není, schválně jsem porovnával ceny a právěže na xzonu platíš ceny, za který se daj sehnat konzolovky z normálního dovozu - takže ne, o dost méně to rozhodně není. *3*
Ale tak když ti to vyhovuje plati víc, než musíš z předraženýho xzonu, já ti to rozmlouvat nebudu - jsou to tvoje prachy. -
Red Dead Redemption
Zdá se, že si ho nakonec majitelé pc zahrají. Má to ale háček. Půjde to jedině skrze PlayStation Now. -
Na tom není nic špatného :) PS: Nejlepší byla doba, kdy byla hra na 1-4 diskety a pak přišel CD-Rom, kam se těch her vešla stovka :) Dneska by na některé hry bylo třeba 60 CD :)
Další nostalgická, v pátek na VŠBTU do kanceláře kamarádova táty, za dvě hodky stáhnout všechny archivy a pak čekat 2 hodiny, až se to na to CD vypálilo :) Tehdy byl člověk rád, když se mu dostala do ruky originálka (System Shock, AVP, TFX, TES Arena) to jen tak namátkou co si vzpomenu že mi prošlo rukama a jen málo toho jsem vlastnil. -
Můj první HDD měl celých 6 GB a teď mám 160 :D
-
Jo no, doba pokročila :) Teď koukám Doom 75GB, GTA5 s Reduxem (2x 70GB), DeusEx MD 60GB, Fallout4 55GB... teď jsem si tak vzpomněl na mé první PC a 120 GB HDD :D
-
Solidní update :) https://community.bethesda.net/thread/90725
-
Dať ano, ale jestli si myslíš, že to jsou nějaké velké částky, tak to se mýlíš. Minimálně to nejsou takové částky, aby si xzoňáci mohli nasadit takovýhle ceny - ten rozdíl mezi normální cenou a tou jejich by měl smysl možná v případě, že by platili profi překladatele.
-
Opravdu? A co myslíš, že se stane, až MS zjistí, že se to hromadně zneužívá? Zruší to všem, i těm postiženým...
-
njn měl jsem se nejdřív mrknout na hlavní stránku, my bad, akorát jsem refreshnul, protože se na ten trailer dívám pořád dokola *1*
-
http://games.tiscali.cz/hardware/nintendo-switch-je-kombinace-konzole-a-handheldu-s-procesorem-nvidia-tegra-vyjde-v-breznu-2017-287626
-
Nintendo Switch
Tak co říkáte na Nintendo Switch? Zelda vypadá znatelně líp, než na wiiu, pojede na tom remasterovaný skyrim a bude to umět splitscreen i na malém displayi
https://www.youtube.com/watch?v=f5uik5fgIaI
bohužel o hw specifikacích jsme se nedozvěděli nic, ale z toho, jak na tom vypadá zelda usuzuju, že šunka to rozhodně nebude -
Red Dead Redemption 2 Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=gmA6MrX81z4 -
Doom
Update 11,6GB *8* -
Tak jasně že by to byl Zing, ale... no to je jedno však sami uvidíme.
-
To si nemyslím, zvlášť když už se tak pěkně markeťáci rozepisovali, jakou má ten web návštěvnost a kolik mívá prokliků. Pokud už by jim dávalo smysl zrušit některý z herních webů pod jejich taktovkou, byl by to pravděpodobněji Zing, který mívá menší návštěvnost než Hrej.
-
prý příští týden. buď na webu nebo v podcastu
-
A nebo tu budeme mít o jeden web méně a kluci z hrej půjdou dělat něco jiného.
-
Xzone odkoupilo Hrej.cz
Zřejmě dobrá zpráva, snad se klukům z Hreje bude pracovat lépe pod Xzone než pod Burdou.