Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Cuphead se odkládá na příští rok

    někdy v půlce roku, ale lepší si počkat

    http://studiomdhr.com/cuphead-coming-mid-2017-2/
  • Anebo si koupit xboxa za ani ne tři litry. Já bych to hrál teda radši na něm, než přes tohle streamování.

    https://youtu.be/whcjRhXpgGE?t=8m48s
  • Tak samozřejmě, že ti to může být jedno, s tím souhlasím.

    "furt je to o dost míň, než co platí jiní za trhanice mazanice"
    "nemám problém si tam něco koupit, když je ok cena."
    No, právěže není, schválně jsem porovnával ceny a právěže na xzonu platíš ceny, za který se daj sehnat konzolovky z normálního dovozu - takže ne, o dost méně to rozhodně není. *3*
    Ale tak když ti to vyhovuje plati víc, než musíš z předraženýho xzonu, já ti to rozmlouvat nebudu - jsou to tvoje prachy.
  • Veskoslav

    Red Dead Redemption

    Zdá se, že si ho nakonec majitelé pc zahrají. Má to ale háček. Půjde to jedině skrze PlayStation Now.
  • Hanzales
    Na tom není nic špatného :) PS: Nejlepší byla doba, kdy byla hra na 1-4 diskety a pak přišel CD-Rom, kam se těch her vešla stovka :) Dneska by na některé hry bylo třeba 60 CD :)
    Další nostalgická, v pátek na VŠBTU do kanceláře kamarádova táty, za dvě hodky stáhnout všechny archivy a pak čekat 2 hodiny, až se to na to CD vypálilo :) Tehdy byl člověk rád, když se mu dostala do ruky originálka (System Shock, AVP, TFX, TES Arena) to jen tak namátkou co si vzpomenu že mi prošlo rukama a jen málo toho jsem vlastnil.
  • Inquisitor
    Můj první HDD měl celých 6 GB a teď mám 160 :D
  • Hanzales
    Jo no, doba pokročila :) Teď koukám Doom 75GB, GTA5 s Reduxem (2x 70GB), DeusEx MD 60GB, Fallout4 55GB... teď jsem si tak vzpomněl na mé první PC a 120 GB HDD :D
  • froztik
    Solidní update :) https://community.bethesda.net/thread/90725
  • Dať ano, ale jestli si myslíš, že to jsou nějaké velké částky, tak to se mýlíš. Minimálně to nejsou takové částky, aby si xzoňáci mohli nasadit takovýhle ceny - ten rozdíl mezi normální cenou a tou jejich by měl smysl možná v případě, že by platili profi překladatele.
  • Opravdu? A co myslíš, že se stane, až MS zjistí, že se to hromadně zneužívá? Zruší to všem, i těm postiženým...
  • 0011
    njn měl jsem se nejdřív mrknout na hlavní stránku, my bad, akorát jsem refreshnul, protože se na ten trailer dívám pořád dokola *1*
  • Draken69CZ
    http://games.tiscali.cz/hardware/nintendo-switch-je-kombinace-konzole-a-handheldu-s-procesorem-nvidia-tegra-vyjde-v-breznu-2017-287626
  • 0011

    Nintendo Switch

    Tak co říkáte na Nintendo Switch? Zelda vypadá znatelně líp, než na wiiu, pojede na tom remasterovaný skyrim a bude to umět splitscreen i na malém displayi
    https://www.youtube.com/watch?v=f5uik5fgIaI
    bohužel o hw specifikacích jsme se nedozvěděli nic, ale z toho, jak na tom vypadá zelda usuzuju, že šunka to rozhodně nebude
  • Draken69CZ

    Red Dead Redemption 2 Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=gmA6MrX81z4
  • Draken69CZ

    Doom

    Update 11,6GB *8*
  • Draken69CZ
    Tak jasně že by to byl Zing, ale... no to je jedno však sami uvidíme.
  • Tilwaen
    To si nemyslím, zvlášť když už se tak pěkně markeťáci rozepisovali, jakou má ten web návštěvnost a kolik mívá prokliků. Pokud už by jim dávalo smysl zrušit některý z herních webů pod jejich taktovkou, byl by to pravděpodobněji Zing, který mívá menší návštěvnost než Hrej.
  • ringmancz
    prý příští týden. buď na webu nebo v podcastu
  • Draken69CZ
    A nebo tu budeme mít o jeden web méně a kluci z hrej půjdou dělat něco jiného.
  • Tilwaen

    Xzone odkoupilo Hrej.cz

    Zřejmě dobrá zpráva, snad se klukům z Hreje bude pracovat lépe pod Xzone než pod Burdou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit