Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    Kolik ten telefon s lepším rozlišením stojí? oni budou chtít udělat konzoli která se prodává masivně a ne že si ji koupí pár tisíc lidí
  • ringmancz

    Star Citizen do konce měsíce zadarmo

    https://robertsspaceindustries.com/promotions/Free-Fly-Fall-2016

    tady vložte kód FALL2016
  • Jakoze procesory se porovnavaji podle toho co na nich pustis za OS? Aha. *15*
  • Draken69CZ
    Je to jsem rád, mě zas rozesmějí ty reakce odborníků co tomu fakt, ale fakt rozumí. To jasný že ne vždyť to jede na Windows to je někde jinde než ten nakopnutý alzák.
  • DDR5 jaksi jeste neexistuje, mozna myslis GDDR5, coz je modifikovana DDR3. *3*
  • Bfu jako ty me dokazou vzdycky pobavit. Muj android ma 8 jadrovy cpu, takze bude urcite dle tve logiky lepsi nez 4 jadrova i7.
  • Femto
    Ten vstup do DLC není v Anor Londu? Hmm to mě překvapuje vůči lore, je tam aspoň nějaké zdůvodnění, proč je to v Cleansing Chapel? Teleportujíc NPC - něco ve stylu Amygdaly, jo? Ale určitě bez atmosféry a zážitku jako pravě u ní.

    PS. Tak jsem na to koukl na Youtube, hmm asi nejméně zajímavý vstup do DLC of FS...
  • Joshua

    Insurgency

    ............................5JMFX-EW2EP-YQBI0
  • MattEye
    Já to psal spíše pro zajímavost, aktuálně nikde žádné lepší odhadované parametry nejsou k dispozici a ten člověk tam píše, že má insidera v Nintendu (můžeme věřit a nemusíme). Zda to opravdu odpovídá, to ukáže až Nintendo s jeho oficiálním vyjádřením k HW.

    Jinak:
    ad 1) Souhlas, to nic neřekne, je to jen hrubá informace.
    ad 2) Taky spíš myslím, že to bude vyšší jak 720p nicméně tohle Nintendo zase tolik netrápí popravdě (viz. rozlišení na 3DS v době vydání).
    ad 3) Taky očekávám, že tam bude spíš X2, ale opět... grafika u Nintenda hraje oproti Sony a M$ druhé housle, hry jsou důležitější. Popravdě očekávám, že se to bude k současné generaci graficky jen blížit. Navíc je to primárně pořád handheld s možností hrát o něco lépe na TV.
    ad 4) To je myšleno podle mě jen na firmy, nicméně mediální obsah je u Nintenda bohužel obecně dost špatný, to ano. Doufám, že to hodlají zlepšit.
    ad 5) Pokud to bude mít na hry na cesty v rozlišení 720p 4 GB RAM tak to stačí bohatě. Ty 2 GB v docku na zpracování vyššího rozlišení při 1080p na televizi mi taky přijdou akorát. Opět, je to spíš handheld jako je např. 3DS.

    Obecně si myslím, že jako konzole k televizi to nebude žádné terno, bude to jen "příjemné" ty hry na televizi hrát. Nicméně jako přenosná konzole na cesty se mi to zdá moc dobré. Uvidíme každopádně jaké budou ohlášené hry a jaké budou přesné parametry. Zatím je to docela jeden velký otazník *4*
  • Veskoslav
    1. Tak pokud není údaj o baterii o její velikosti, tak prakticky nic neřekne.
    2. Na 7" mít 720p by byla katastrofa a vypadalo by to debilně. 1080p se jeví spíše jako lepší možnost i když i můj dva roky starý telefon má stejné rozlišení.
    3. Procák, pokud tam bude X1 a ne nově očekávána X2, tak už v době vydání prohraje jak s Xboxem, tak PS4 a to ještě nevyšla nová řada konzolí.
    4. Podpora 4k maximálně tak u filmů a seriálů a to nevím, jak funguje Nintendo, co se týče těchto služeb.
    5. PS4 má 8 GB DDR5 a Xbox One má 8 GB DDR3. Tohle má mít pouze 6 GB a ještě k tomu hybridně propojené, takže kdo ví jak to bude fungovat.
  • zaty

    PS4 Pro nabídne operačnímu systému 1 GB RAM více než PS4.

    Tvl SATA3 a ted jeste tohle. TO JE TEN OZAJSTNY NEXTGEN
  • Vogon

    Dark Souls 3: Ashes of Ariandel si můžete zahrát na Xboxu One již teď, pokud vlastníte Season Pass(?)

    http://imgur.com/oS21EnP
    https://imgur.com/gallery/x2SFI

    Ještě že jsem si tenkrát koupil japonskou xboxovou verzi, abych mohl hrát o měsíc dříve před vydáním.

    Pokud ho chcete hrát, tak stáhněte 1.5GB velký patch.
    EDIT:Jde hrát i v online módu, ale samozřejmě je nedostatek lidí na to, aby ta nová aréna fungovala.

    Jak se do DLC dostat? SPOILER
    Teleportujte se do Cleansing Chapel a mělo by tam být NPC. Pokud se neobjeví hned, tak se chvíli různě teleportujte a mělo by se objevit.
  • MattEye
    Pokud vás zajímá nová konzole Nintendo Switch:

    Je to bez záruky, ale tohle by měla být jeho HW výbava :) Na první pohled to vypadá dost věrohodně.

    http://www.newsgonenerdy.com/home/2016/10/20/nintendo-switch-leaked-specs-information
  • AldaGames

    Killing Room

    Ahoj,
    naše hra Killing Room, o které tady nedávno byl článek, dnes vyšla na Steamu, tak snad se vám bude líbit. :-)
    http://store.steampowered.com/app/407560
  • http://cdn2.gamepur.com/images/feature/doom-2016-comander-keen-easter-egg.jpg

    Hledej lepe :D
  • kostejnesmrtelny
    Akorát figurku.
  • Lukyz

    Skyrim Special Edition

    Bethesda vydala video se záběry měst z PS4 verze SSE.
  • BF1 Singleplayer

    Je fakt skoda ze z toho nedokazali vymacknout mnohem vic... to ze je MP clusterf**k je neco na co jsem zvyklej u MP Battlefieldu zvyklej a je to prave to co me bavi ale od SP bych cekal mozna trochu neco jinyho...

    https://www.youtube.com/watch?v=XkDysHo83lw
  • A Commandera Keena jsi nasel?
  • kostejnesmrtelny

    Tak jsem včera hrál DOOM

    http://i.imgur.com/cKK3R0g.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit