-
Dopsal a šel zapnout dospělý Uncharted... -
Vývoj The Last Guardian je oficiálně hotov, vyjde 6. prosince.
Podle aktuálních videí to vypadá na pěknou nudu.. Hopsačka s rébusy pro malé děcka. Aspoň tak to na mě zatím působí. Doufám, že předvedli jen začátek a hratelnost se nějak výrazně posune (grafiku raději soudit nebudu, protože youtube). -
to zasekávání jsem měl taky. a podle diskuzí i dost dalších lidí se slušným HW
-
Přesně. Mě si tím tedy nezískali. A to jsem už docela dlouho uvažoval, že si to koupím. Nu, tahle jejich akce mě definitivně odradila.
-
Zkus se přihlásit do toho vesmíru "Crusader". Tam už se dá sehnat stíhačka a můžeš létat. Já si to ale asi nezahraju tak či tak, protože ta hra brutálně zamrzá. Ne že by se sekala, grafiku na to mám, obraz je plynulý, ale tak každých 10-15 sekund prostě zamrzne, třeba i na 5 vteřin.
-
S tím by vyhráli válku! *15*
-
já už jsem se do hry dostal a mám to úplně stejně. jeden extrém jsou hry, co tě pořád vedou za ručičku, ale tohle je druhej extrém. já to chci hrát a ne hledat návody, co mám dělat
-
Epicky bug
BF1 https://imgur.com/gallery/r9lKoVQ -
Derek Smart je ten poslední, kdo by měl Star citizen kritizovat :D
-
Tak to vypadá, že my dva tu hru asi nevyzkoušíme. *1*
-
Star citizen free flight
Do konca mesiaca môžete vyskúšať Star Citizen, na stránke https://robertsspaceindustries.com/promotions/Free-Fly-Fall-2016 stačí zadať kód "FALL2016".
Pokiaľ nemáte účet a vytvoríte si ho cez link https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-YHTC-CDW6 , získate ako bonus 5000 herných kreditov *3* -
Já tam nemám nic ani na stránkách hry. *1*
-
Já našel způsob jakým tu loď přidat do hangáru. Musíš ji tam přidat na stránkách hry v sekci "my rsi/hangar". Problém je v tom, že tam žádnou loď nemám. Tak snad to pomůže alespoň tobě.
-
Taky mám prázdný hangár. A nikde žádný tutorial, nic, jen mě to hodí na mapu s dalšími hráči, kde všichni zmateně pobíhají a netuší, co mají dělat. Já asi nikdy nepochopím, jak někdo může investovat roky času do vývoje a pak se ani neobtěžovat sepsat alespoň nějaký základní návod a vložit ho do hry. *7*
-
Spusť launcher jako správce, docela známá chyba.
-
Jelikož většina čínských telefonů má na 5,5" 1080p rozlišení a rozhodně to nejsou nekvalitní displaye, tak si nemyslím, že by to bylo nějak rozhodující. A podívej se například na NVIDIA SHIELD Tablet K1 jaké má rozlišení a kolik stojí, takže si nemyslím, že by to byl nějaká cenová šilenost display, naopak nejdražší tam bude procesor. Tudíž pokud Nintendo bude šetřit a použije display z WiiU a ten má 720p rozlišení, tak to prostě bude pr*ser.
-
To já se dostanu do hry. Ale i když jsem zadal "Fall2016", stránka mi ukazuje, že mám k dispozici game package s lodí, tak v nabídce hangáru mi to píše, že nemám žádnou loď. Vzdávám to.
-
no nic, ta hra je tak moc Early Access, že si ji ani nemůžu stáhnout, protože se nepřihlásím do launcheru...
-
http://www.dereksmart.org/2016/10/star-citizen-shattered-dreams/
Zase pohled z druhé strany. *4* -
Díky za info :-)