Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja ked dam do heureka saltyDX12 tak mi vyjde nvidia troll :)

    vas zelenych to musi poriadne trapit, ked si musite robit logicke mosty ze:
    zle ide na gtx10x0 zla hra,(na 99% DX12 titul) ide dobre na 10x0 pc(DX11 titul) master race hra :)

    LV mi pride ako
    https://www.techpowerup.com/forums/attachments/meme-1-jpg.72170/

    a pridavas sa k nemu, LVho druhe konto
  • 0011
    jak už jsem psal, AMD nemá ekvivalent, 1060 je ve většině benchmarků her lepší i než rx 480

    http://www.zive.cz/clanky/rx-480-vs-gtx-1060-cely-svet-meri-ktera-karta-je-lepsi-vysledky-jsou-celkem-jednoznacne/sc-3-a-183184/default.aspx

    *7* dej si do heuréky výraz salty, najde ti to skaven *5*
  • zrovnavaju rx470 a gtx1050!ti!
    a s cim by si to zrovnaval ty?

    a ked si dam do heureky gtx1060 6GB tak cena zacina niekde na 270€
    a ked si dam do heureky rx480 8GB tak cena zacina niekde na ...280€
    *7*
  • Ronox
    No co ...Emily by tam slušel.
  • MickeyMutant
    Dvojitej. Není to anglický trh a nejsou to krabicovky. Ale je to bleskově - v pátek to napíšou v Americe, v pondělí to už víme i v Praze.
  • frag.ment
    Ty asi chceš zase vyprovokovot LVho k "plodné" diskuzi, co? *3*
  • 0011
    ? Srovnávají 1050 a 470. 4GB RX 480 stojí u nás stejně jako 6 GB GTX 1060, která je nejen díky velikosti VRAM lepší. 4 GB 1050 má stát 139 USD což je míň jak 3500 Kč. To spíš AMD nemá ekvivalent k téhle kartě
  • frag.ment
    Nečekal jsem, že se tu objeví nějaký Femto a celé to překroutí, protože chlapec vůbec nepochopil, že jsem mluvil o PUZZLECH (rébusech), které byly zatím ukázány, ne o hře jako celku, protože to se bude dát posoudit až z plné verze.. Ach jo a pak se to tu zas tak zvrhne.
  • MickeyMutant
    Asi myslí tohle a tohle.
  • Lukyz
    Informační hodnota nula nula nic.
    Nemůžeš namísto těch rádoby vtipnejch komentářů uvést zdroje ze kterých čerpáš?

    EDIT: Díky, Mickey.
  • Mart9
    Je to nesmysl samozřejmě.
  • Draken69CZ

    AMD

    Zase drtí konkurenci *3*
    http://videocardz.com/63971/amd-radeon-rx-470-is-better-choice-than-geforce-gtx-1050-ti
  • Draken69CZ

    nVidia

    nVidia zase jede, po tom co se ukázalo že někteří výrobci 1070 tam dávají jebnutou vram (levnější nepodporovanou) a čeká se na update biosu, minulí týden vydali ovladače s bugama do W10 her (proto ty ovladače vydávají tak často*15*) tak už dokonce některé 1070/80 začínají "hořet" zatím jen eVGA ale co není může být, jj připlatit za kvalitní ovladače a návrh se holt vyplatí *15* more power more... *15*
  • MickeyMutant

    NPD: Nejprodávanější krabicové hry na anglickém trhu v září 2016: 1. NBA 2K17, 2. Madden NFL 17, 3. FIFA 17.

    Šák taky mluvjó po anglijsku jak všici na hentom internetě, no né?
  • Nenechte se vysmat, az vyrostete tak pochopite, ze konzole jde dat pod televizi.
  • Veskoslav
    Mě se to líbí:) Je pravda, že to není kdo ví jaké dílo a třeba takový Titanfall 2 je o několik tříd lepší, ale aspoň nějaká změna:)
  • Veskoslav
    Jinak jsem se díval na obsah mé edice a je tam skutečně digitální kód navíc. Ale dorazí to až 1.12:( Pošleš mi na spam mail od Tiscali nějakou svou adresu či kontakt (FB etc?). Děkuji a přeji hezký den:)
  • Veskoslav

    Titanfall 2: Become One Official Launch Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=EXwdWuSuiYA
  • Kozy
    Jak miluju tuhle hru, tak tenhle trailer teda fakt né *15* vypadá to spíš jako něco fanmade.
  • Femto
    To jsou fakta. Pan Meow se tu přiznal ke všemu, co jsem o něm psal. Ty jsi se zase přiznal, že jsi chachar. Že jsi hlupák, který stírá neustále sám sebe, ví každý, kdo je aspoň částečně při smyslech. Jinak zase sem valíš irelevantní nesmysly o zlodějích, které vytrhuješ z kontextu jen proto, abys byl za krále diskuze. Prostě jsi mistr psaného slova Veskoslava :) Doufám, že od teď mi už dáš pokoj(navždy)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit