-
Uncharted má nového režiséra
http://www.moviezone.cz/clanek/32545-uncharted-ma-rezisera-bohuzel/
kdo ví, třeba se s tím popere obstojně. nebo ho ještě stihnou vyměnit -
Všem se omlouvám, nechtěl jsem tu rozjet hate. :) To mě nenapadlo, že se na to nějaká lama chytne. *1*
-
Lamy
Ani bych tak neřekl pro lamy jako spíš pro děti. Na ty je to všechno situované. I ty exklusive hry co hráče doslova tahají za ručičku. Nenechají vás uhnout z trasy, nebo jsou nesmyslně lehké a plno dalšího. To mě štve a dopadá to samozřejmě i na pc. *16* *16* -
Konzole jsou pro lamy! *2*
-
Já fandím z principu slabšímu, takže AMD. Nechci si jednou po krachu AMD kupovat highend kartu za 60 tisíc.
Takže na zač. ledna na CES bude na 100% představená 1080Ti a hned na to Vega, koupím to co bude lepší. Hraju ve 4K a ještě trochu výkonu tam chybí. -
no a jak to jde hezky bez nadávání, to je hnedka jiná diskuse, no tak kartu máš dobrou, já bych osobně za kartu nedal víc jak 12 tisíc, ale tohle ti fakt vydrží, nevím na co vegu, hraješ ve 4K nebo ve VR? Já bych počkal, s čím příjde nvidia, protože s 1070/80 se vytáhli. Já mám 970, pro mě by vega byla upgrade ať už bude mít jakékoliv parametry, ale hraju ve fullhd, takže myslím, že se svojí kartou se ještě loučit nechci a nebude to pro mě mít ještě aspoň rok, ne-li dýl smysl
-
Ty už taky prosímtě pomlč, Dr. Lisa Su, CEO AMD jo? Stejný jako kdybys měl Lord Gaben a nadával na konzolisty úplně stejná žabomyší válka
-
1050 alternativa je 460 a 1050Ti alternativa je RX470. Ale proto, že ty karty nestojí nikdy úplně stejně, tak si to jaksi musíš propočítat na poměr cena/výkon, to snad chápeš ne?
Pochop že ty si vezmeš (nebo tvůj kámoš) cenu 139$ a přemýšlíš, jestli se vyplatí připlatit 30$ na kartu která má 2x vyšší výkon. OK. Ale zase jinej človíček, kterej má o chlup vyšší budget, zase třeba přemýšlí, že by si koupil RX470 za 169$ a uvažuje naopak, že by ušetřil 30$ a pořídil jen 1050Ti. Pak ale zjistí, že by ztratil polovinu výkonu, tak to hned pustí z hlavy.
Chápeš? Vše je o úhlu pohledu, ale faktem je, že poměr cena/výkon má RX470 lepší.
A jinak mám GTX 1080, to jen tak pro info. :) Než přijde Vega.. -
1050Ti benchmark
Jaktože LV nevytahuješ své oblíbené poláky z PCLab.pl ? :)) Nvidia jim asi přestala platit, takže v jejich testu 1050Ti propadla, dokonce je v průměru pomalejší než stará GTX960. Např. tento test mluví za vše: *1*
http://pclab.pl/art71732-15.html
A to nemluvím o 3GB 1060, kde se naplno ukazuje jakej je to paskvil s propadama pod GTX960. *1*
Jediná jakž takž slušná karta NV pod highendem je plná 1060 6GB, abych NV jen nedrbal. :)
Jinak je vtipné jak po recenzích slabé 1050 letí akcie AMD nahoru :)
http://wccftech.com/amd-stock-rallies-14-48-hours-bullish-optimism-fundamental-growth-indicators/ -
Nelžu, jenom mi příjde že 480 je srovnatelná karta s 1060, ale aternativa pro 1050 je 460 možná jsem mohl tu větu víc rozvinout. Takhle, kdo kupuje takhle levnou kartu, tak prachy řeší, já si kupuju karty ve vyšší třídě a nikdy nekupuju tu nejlevnější, ceny karet se mění, někdy je výhodná "zelená" někdy "červená" ta karta za tu cenu v odkazu(newegg), který píšeš, je "out of stock" *1* hájíš svojí barvu, to je hezký, ale mě to příjde stejně nesmyslný jako řešit spartu vs slavii. Realita je taková, že osobně znám akorát 3 lidi včetně sebe, kteří si hry kupují a ti opravdu řeší 8 stovek za kartu a holt nemají všechno na max, zbytek má srovnatelné sestavy co mám já, nebo i lepší, ale všechy hry ukradnou, takže ano, ti nemají problém dát za kartu hodně peněz a neřeší +/- pár stovek, protože nepočítají s investicema do her
-
Tvůj scestný názor LV, jakožto NV fanatika, je naprosto nepodstatný. Ono těch her je trochu více, víme? V podstatě všechny nové AAA tituly jsou DX12. BF1, Deus, Doom, Hitman, RoTR, všude je RX470 min. o 50% rychlejší než 1050Ti. Možná tak před rokem jsi se mohl DX12 smát, ale dnes už to je realita a karty Nvidie už budou jenom dál degradovat.
Ale chápu, že jako majitel Nvidie, budeš ještě několik let honit nad DX11 benchamrkama.
5599,- nereferenční RX470 na drahé Alze.
Nazdar. *1* -
Ty ani nevíš co píšeš člověče !
cituji: "ale v tom postu od Drakena srovnávat kartu za 200 dolarů s kartou za 139 dolarů"
Oficiální cena RX470 je 169$ a od té se taky prodává:
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814150781
http://diit.cz/clanek/radeon-rx-470-snizeni-ceny
Takže záměrně lžeš a nebo jsi hlupák??
Každej normální člověk si raději připlatí těch 30$ a pořídí RX470 s naprosto jiným výkonem, kde ta karta i pár let vydrží. V mnoha nových titulech totiž poráží 3GB 1060 a dorovnává 6GB verzi.
https://tpucdn.com/reviews/MSI/GTX_1050_Ti_Gaming_X/images/deusex_1920_1080.png -
Xzone únik hesel
Pokud máte účet a nevyresetovali vám heslo tak si ho změnte
http://xzoneblog.tumblr.com/post/152330648969/%C3%BAnik-hesel-z-datab%C3%A1ze-xzone -
Ou osobní urážky, no dobře *1* Já píšu, že srovnává 470 a 1050 tam co mi chybí to Ti, dále je tečka a pokračuje další věta
-
Hele ty experte, chápeš vůbec, že oficiálně oznámená cena v USA je bez DPH? Protože tam žádnou DPH nemají? Protože mají sales tax, která je v každým US státě jiná a v některých je i nulová? Takže k té Nvidií stanovené imaginární ceně (za kterou to stejně nikdo neprodává) připočti dopravný a DPH a jseš na 4,5 tis. Ale ty jsi zřejmě tak hloupý, že ani neumíš navštívit Heureku nebo CZC a podívat se na ceny. Asus 1050Ti Strix v CZC 5600,- opravdu lidová cena. *1*
Nemluvím už vůbec o tom, jak v dalších příspěvcích blekotáš něco o článku Drakena, kde se porovnává RX480 s 1050Ti, což vůbec není pravda. Ale ty asi budeš kapánek momentálně zaostalej, viď. *3* -
Hlavně si ji nenech montovat od LV. Kupón na Mafii by se při tom "náhodou" ztratil, tak jak se stalo jeho bratránkovi. *1*
-
eVga má kamarád tu 1070 a docela průser, už dvakrát na reklamaci. A nepohorším si. Záleží na hře, ale v 80% případů budu o něco lepší, navíc spotřeba je o polovinu menší. A za 9000 táců nemá tahle karta konkurenci. Více se mi ani nechtělo dávat a 12500 už je na mě moc. To si raději pořídím nový SSD disk. Původně jsem měl mít nejvýkonější R9 390X, ale minutu po tom, co jsem ji prásknul do košíku v přepočtu za 8900 ji nějaká svi*ě koupila a další byla až za 12 000:-D Takže si v konečném součtu o něco polepším, navíc už 8 let na AMD kartách (osobní, pracovní pro změnu na Nvidia kartách), tak pro změnu dám na 3-4 roky zase šanci Nvidii *1*
-
Já trochu pohodlnější variantu O&O ShutUp10
-
toto pouzivam ja
https://www.dasm.cz/clanek/jak-z-windows-10-udelat-desktopovy-system -
Hele kdybych byl jak ty, tak s tím kurzem začnu 1. lež.... *1* ale asi takhle, v Praze je nákupní cena za dolar 24,3 Kč 24,3 krát 139 je 3377,7 Kč, ano musíš započíst dopravu a ano zapomněl jsem tam napsat Ti, ale cenu jsem měl správně, protože jsem myslel Ti a nebudu upravovat příspěvek kvůli chybě v názvu abych vypadal jako neomylnej, což není nikdo ale je jednoduchý si nedočíst ani příspěvek a někoho smýst že je trol a píše nesmysly, když já sám píšu, že v arkham night je na 480 signifikantně, tzn významně lepší, takže v klidu jo