Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Switch tablet

    720p a umí multitouch

    http://www.eurogamer.net/articles/2016-10-27-nintendo-switch-has-a-6-2-multi-touch-screen
  • Tohle uz bylo v BF3, ale stacilo mi tehdy nastavit snad 59 a nemusel jsem resit zadne desetiny.
  • victor

    BF1

    Tolik nastavení a tak málo na to mysleli samotní vývojáři .... safra nedělají na tom enginu už jenom grafici ?
  • victor
    :) Do 23 :00 ... ok tak to stíhám
  • Lukyz

    Fight Club #300

    Tak na FB se objevila událost Fight Club #300, který bude 9. listopadu v Kině 64 U Hradeb (Praha)

    Tak co, kdo z místních diskutérů dorazí? *15*
  • madPav3L
    Na netu už je předělaná čeština z původního Skyrimu, ještě se tam teda někde objevují dolarové znaky, ale na tom se pracuje...
  • aj na gog.com za tu cenu bude, skor ide o to, ze je to po 1x bez drm
  • Bf1 stuttering

    Chtel jsem vam jen napsat ze pokud mate problemy se zaskuby v BF1 a propady framu tak me opravdu pomohla vec ktere bych sam neveril.
    Nastavte si pocet framu za sekundu natvrdo na presnou hodnotu obnovovaci frekvence vaseho monitoru.
    Ve slozce BF1 vytvorte soubor user.cfg a do nej vepiste gametime.maxvariablefps XX (xx je presny pocet framu, nestaci proste 60 ale ja mam treba 62.52).
    Presnej refresh rate zjistite treba tady: https://www.vsynctester.com/detect.html

    Nez se mi budete smat tak to fakt zkuste... sam jsem tomu nemohl uverit :D

    Objevil jsem to tady: http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065221075807811/1/
  • Mart9
    Nebuď hlupák. Crysis už se dalo sehnat pod 5€. Možná dokonce za 2,5€, pokud si vzpomínám.
  • Forza Horizon 2 na Xbox 360 je sakr bléé - proč?

    Dobrý den, furt narážím na komentáře napovídajíc, že FH2 na Xbox 360 byla hromádka neštěstí. Jakožto člověk, co nemá konzoli bych to rád pochopil. Bylo to jen kvůli grafice, nebo jsou v tom i jiné problémy?

    Děkuju
  • Vogon
    Myslím, že češtinu dělal lokální distributor Cenega(myslím), a ti bohužel nemají s SE nic společného.

    Co se týče japonštiny, tak to může být podobně jako s tou češtinou, nebo to může být tím, že SE má horší kvalitu zvuku(z nekompresovaného .wav na těžce kompresovaný .xwm, z souborů, které měly 2MB jsou soubory co mají 50 kb), a japonský dabing v původní verzi měl dost špatnou kvalitu nahrávání(Dost hlasitý šum), takže si dokážu představit jak by to vypadalo tady. Naštěstí to díky modům půjde na PC a Xbonu opravit, ale chudáci na PS4. Dost velká škoda, protože jabonský VA je většinou dost dobrý(, i u her, u kterých bych to nečekal třeba takový Zaklínač 3, viz. https://www.youtube.com/watch?v=K7NPmKB2qwM , a jde vidět když Japonci mají dohled nad anglickým dabingem, viz. neskutečně výborné výkony v Souls hrách, kvůli kterým Fromsoft vždycky cestuje do Anglie.
  • Crysis a Crysis Warhead

    na gog.com
    za necelych 7€ za jedn, tj skoro 14€ za obidva
    ...a bez drm.
  • Morraw
    Zatím ne, ptže odečítají peníze ihned (předtím to tak nebylo). Ale určitě do ní půjdu.
  • Veskoslav
    Šel jsi do té Collectorky For Honor? Já se furt nemůžu rozhodnout...
  • Veskoslav

    Skyrim – PS3 Original vs. PS4 Special Edition Remaster Graphics Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=RvlBH4UQGiY
  • a just nie
  • Smarja tady se nekdo blbe vyspal...
  • Draken69CZ
    Zkus to nakreslit.
  • Morraw

    Ubi shop - poštovné zdarma

    Zaregistroval jsem, že na oficiálním Ubi obchodu je poštovné zdarma už i pro mezinárodní objednávky včetně ČR (nad 30€). Spolu s 20% voucherem jsou to další ušetřené peníze převážně pro lidi, kteří rádi exkluzivní sběratelky.
  • aj Intel, dokonca
    *8*

    btw, keby si chapal pisany text, slo mi o to, ze ta bleskovka je o .... uz chapes, alebo ti to mam nakreslit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit