Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GAMEPAD

    Někteří hrajou Mafii 3, já se naopak vrátil k jedničce a myslím, že jízdní model a fyzika jsou v jedničce ještě lepší a nemám 30 lock. Každopádně bych si rád Mafii 1 (jen ježdění v autě) rád zahrál s gamepadem. Vše lze nastavit, plyn a brzda fungují na triggerech skvěle, ale zatáčení na joysticku je přespříliš citlivé. Potřeboval bych nastavit deadzone, ale to Mafii samozřejmě neumožňuje ve svém nastavení. Volant je nepraktický. Neví někdo, jak upravit deadzone? I třeba externě, ne jen interně ve hře, abych při rovné jízdě furt nemusel vyrovnávat volant, neb joystick je moc citlivý.
  • 4215€
    https://steamdb.info/calculator/76561197971004366/?cc=eu
  • A kolik z nich jsi hrál? *4*
    edit: už to čtu níže
  • Veskoslav
    No letos mě "čekají" tři nové hry a jinak nic, i Humble ignoruji a když ne, tak 80% rozdám:-D Ale mám více 43% nehraných titulů:)
  • froztik
    $2718.... *9* ale když to vezmu kolem a kolem, tak jsem spokojenej *5*

    https://steamdb.info/calculator/76561197987090002/?cc=us
  • ucho
    kolem 50 %, měl bych s tím pohnout :)
  • Veskoslav
    Mám nižší, ale například v Dotě mám ve reálné hodnotě (kdybych je teď okamžitě napráskal na market a snížil cenu o 10%) předměty cca v ceně 1000 dollarů:) A vsadím Jackovy koule, že sice máš takové obrovské číslo, ale 70% toho tvoří Humble a spol. SE jenom zeptám, kolik máš nikdy nehraných her? 60-70%?:)
  • Veskoslav
    Nádherné animace obličejů? Vždyť to vypadá jako GTA IV.
  • 0011
    jó tuhle stránku znám, momentálně 3604 USD, stráčce herního průmyslu tady kromě tebe asi nikdo nemá, copak, chceš soupeřit s palmdesertem? *1*
    https://steamdb.info/calculator/76561197982003783/?cc=us
  • Vogon
    Všechny verze až na PS4 jsou neskutečně rozbité. Na xbonu to prý padá každých dvacet minut. Dost velká škoda, protože ta hra je jinak docela dost dobrá, hlavně co se týče příběhu. To vyprávění ve stylu dokumentárního filmu je naprostá bomba, navíc když k tomu připočteš výbornou práci s kamerou, nádherné animace obličejů a dobré herecké výkony. Navíc hlavní hrdina vypadá jak nabuchaný Peele z dua komiků Key a Peele, a postava kněze vypadá a zní jak Key(Kdyby měl vlasy).

    https://www.youtube.com/watch?v=E63rYIQmlTI
  • ucho
    1014
  • realna hodnota tak $500 *1* *2* *1*
  • Morraw

    Mafia III

    Tak to je mazec. Už hodinu se tu snažím rozjet originálku a neúspěšně. A nakonec mi funguje toto:
    Stačí změnit v souboru steam_appid.txt id na "440". Dokonce to funguje i na warez verzi bez jakéhokoliv cracku. *15*
    Wau. No teď už jen čekat na patch který odemkne fps a pokročilejší nastavení.
  • jamar28
    Kolik máš v knihovně her? *1*
  • Veskoslav
    Děkuji.
  • Dá se to obejít nějakym emulátorem myslim, stejnej problém měli lidi u No Mans Sky
  • ucho

    Steam calculator

    jak jste na tom?
    https://steamdb.info/calculator/

    Current account value - $10694

    edit: a je tu někdo, kdo má taky odznak "Strážce herního průmyslu"?
  • madPav3L
    To ne, ale kdo kupuje na Steamu tak může...
  • Hmm vrátit Steam aktivovanou hru ........ a v čechách ? To by mne teda zajímalo ;)
  • Vyšel cinematic trailer na datadistk SWTOR: Knights of Eternal throne

    https://www.youtube.com/watch?v=LbpDxrew4A0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit