-
GAMEPAD
Někteří hrajou Mafii 3, já se naopak vrátil k jedničce a myslím, že jízdní model a fyzika jsou v jedničce ještě lepší a nemám 30 lock. Každopádně bych si rád Mafii 1 (jen ježdění v autě) rád zahrál s gamepadem. Vše lze nastavit, plyn a brzda fungují na triggerech skvěle, ale zatáčení na joysticku je přespříliš citlivé. Potřeboval bych nastavit deadzone, ale to Mafii samozřejmě neumožňuje ve svém nastavení. Volant je nepraktický. Neví někdo, jak upravit deadzone? I třeba externě, ne jen interně ve hře, abych při rovné jízdě furt nemusel vyrovnávat volant, neb joystick je moc citlivý. -
4215€
https://steamdb.info/calculator/76561197971004366/?cc=eu -
A kolik z nich jsi hrál? *4*
edit: už to čtu níže -
No letos mě "čekají" tři nové hry a jinak nic, i Humble ignoruji a když ne, tak 80% rozdám:-D Ale mám více 43% nehraných titulů:)
-
$2718.... *9* ale když to vezmu kolem a kolem, tak jsem spokojenej *5*
https://steamdb.info/calculator/76561197987090002/?cc=us -
kolem 50 %, měl bych s tím pohnout :)
-
Mám nižší, ale například v Dotě mám ve reálné hodnotě (kdybych je teď okamžitě napráskal na market a snížil cenu o 10%) předměty cca v ceně 1000 dollarů:) A vsadím Jackovy koule, že sice máš takové obrovské číslo, ale 70% toho tvoří Humble a spol. SE jenom zeptám, kolik máš nikdy nehraných her? 60-70%?:)
-
Nádherné animace obličejů? Vždyť to vypadá jako GTA IV.
-
jó tuhle stránku znám, momentálně 3604 USD, stráčce herního průmyslu tady kromě tebe asi nikdo nemá, copak, chceš soupeřit s palmdesertem? *1*
https://steamdb.info/calculator/76561197982003783/?cc=us -
Všechny verze až na PS4 jsou neskutečně rozbité. Na xbonu to prý padá každých dvacet minut. Dost velká škoda, protože ta hra je jinak docela dost dobrá, hlavně co se týče příběhu. To vyprávění ve stylu dokumentárního filmu je naprostá bomba, navíc když k tomu připočteš výbornou práci s kamerou, nádherné animace obličejů a dobré herecké výkony. Navíc hlavní hrdina vypadá jak nabuchaný Peele z dua komiků Key a Peele, a postava kněze vypadá a zní jak Key(Kdyby měl vlasy).
https://www.youtube.com/watch?v=E63rYIQmlTI -
1014
-
realna hodnota tak $500 *1* *2* *1*
-
Mafia III
Tak to je mazec. Už hodinu se tu snažím rozjet originálku a neúspěšně. A nakonec mi funguje toto:
Stačí změnit v souboru steam_appid.txt id na "440". Dokonce to funguje i na warez verzi bez jakéhokoliv cracku. *15*
Wau. No teď už jen čekat na patch který odemkne fps a pokročilejší nastavení. -
Kolik máš v knihovně her? *1*
-
Děkuji.
-
Dá se to obejít nějakym emulátorem myslim, stejnej problém měli lidi u No Mans Sky
-
Steam calculator
jak jste na tom?
https://steamdb.info/calculator/
Current account value - $10694
edit: a je tu někdo, kdo má taky odznak "Strážce herního průmyslu"? -
To ne, ale kdo kupuje na Steamu tak může...
-
Hmm vrátit Steam aktivovanou hru ........ a v čechách ? To by mne teda zajímalo ;)
-
Vyšel cinematic trailer na datadistk SWTOR: Knights of Eternal throne
https://www.youtube.com/watch?v=LbpDxrew4A0