-
Na druhou stranu, je tam vidět jistý pokrok, už budeme mít (zřejmě) eura. -
Hmm k čemu to je vždyť ten seznam her je úplně marný a jsou tam i hry co vyšli na Xboxu a/nebo na PC, moc se nevytáhli co si od toho slibují?
-
Njn v budoucnosti proste se cestina trosku zmenila :D
-
PlayStation Now na PC
Tak už je to ofiko.
Sony se chystá spustit PSN i pro Windows, takže bude možné na hrát některé hry z PS na PC - seznam her najdete tady.
Pokud to správně chápu, tak jde pouze o stream, nikoliv emulátor na vašem HW, takže předpokládám, že hry pojedou ve stejném rozlišení a FPS jako kdybyste hráli na PS3.
Mimo jiné Sony oznámila ofiko podporu PS4 gamepadu pro Windows a zároveň vydání wireless adaptéru pro PC.
EDIT: Opraveno -
Ty we to je upe zesměšnění jazyka jako takového *8* To se mi moc nelíbí tééda *7*
(Na druhou stranou to nevyvyíjeli češi ale amíci a ty za velkou louží prd vědi o tom jak se u nás řiká čemu - překlad žřejmně moc neupravovali tak to taky vypadá kdo dneska hraje fps v cz když nemusí ? noo). -
-
Obrazem: Microsoft Australia představil oblečení Xbox Onesie.
Teď, když Microsoft pomalu stírá hranici mezi hraním na počítači a Xboxu, bude tohle spolehlivé vizuální vodítko, jak rozeznat konzolistu od písíčkáře. -
Bohužel to tvoří bugy protože tebn jejich engine na to není připravený *7*
-
Malá ukázka profi překladu v Deus Ex.... "jemny napoj" *1* *1*
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14054323_10208978864660670_3034150024546268208_o.jpg -
To vypadá mnohem líp *5*
-
LOWFLIGHT pro No Man Sky:)
http://nomansskymods.com/mods/lowflight-by-hytek-packed/ -
Nioh
Tak co zkusili jste druhé demo? Za mě musím říct, že se mi to hodně libí. Combat je velice povedený, ovládaní velice intuitivní, tři styly boje dobře vyřešené, animace plynulé, grafika průměrná, využití japonské mytologie taky fajn, hlavní postava šíleně nudná, ale tak to se dá přežít, jako hlavní postavu bych uvítal nějakého pořádného samuraje, takový Irako Seigen by byl sen *14* -
Našel jsem tyhle dva gify, více nemám.
https://s16.postimg.io/ihc4svdw5/SL1a.gif
https://s13.postimg.io/syla2rwo7/SL1b.gif -
Však aj LV má 960, ta 1070 je jen teoreticky :-D A jen se rád kouká na grafy :-D
-
To mně fakt nezajimá co děláte s Lukassem v soukromí to je vaše věxc ale predátor mi tak trochu příjde jako nějaká žárlivá matka a NVidia její postpubertální dcera protože to co tady ted každým dnem dělá to snad není možné *1*
-
Tak my se Lukassem už intimně sblížili, takže ty hochu nevíš vůbec o čem mluvíš, takže raději mlč.
-
Já už začinám věřit že si z nás predátor dělá prdell a schválně má ještě LV462 aby jsme si mysleli že to je nějaký zlý "troll" který má přesně opačné názory.
Mimochodem další zářez na pažbě Denuva - Inside je cracklý *5* -
Víte, já jsem vyhlášený teoretik. Teoreticky mám GTX 1070 a koukám se na internetu na obrázky nového Deus Ex v ULTRA nastavení a vážení, kdo jiný než já, velký grafický guru by mohl zcela OBJEKTIVNĚ podle obrázků posoudit kvalitu této hry? Ano, přesně tak. Nikdo jiný než já to LOGICKY být nemůže! Takže mi přestaňte odporovat, nebo se naštvu a už sem opravdu, ale OPRAVDU přestanu chodit!
-
Náhodou ten SL1 nemáš na YT?
-
Tam by se mlátily ocasy a dělali si dobře *1* to by muselo bejt private only (nebo spíš VIP) ale ne na internetu veřejně ! to by pod samou tíhou internet spadl a už se nenarovnal *12* *16*