Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Řekl hrdý majitel 960. Nechtěli by jste založit s LV kroužek?
  • Lukass
    Hmm slusny bez AA na 390x 40 FPS ,asi vyhra AMD no :-D Zapni jenom to blby volumetricky nasviceni a budes na 30FPS, strasna optimalizace.
    Nebudu to tady svinit, ale co stim ma spolecnyho to jakou mam kartu. Dik ale me 960 staci, a to z duvodu presne toho co pises, 2 veci ktery delaji hru vlastne nejheztsi mas vypnuty a ses na 40 FPS no krasa.
  • Veskoslav

    Deus Ex

    Zatím jsem spokojený. Hra mi jede plynule (Nvidia má pro změnu smůlu, ale tolikrát se smáli Zelení Rudým, že mají smůlu a ať si nepořizují topení, že se teď pro změnu můžeme smát majitelům GTX 1070 atd.)

    Na R9 390X s i5 3470 na ultra samozřejmě bez MSAA a Volumetric lighting při FullHD a dostanu se na cca 45 fps v průměru. Co se týče hratelnosti, mám za sebou pouze misi a půl, ale hraje se to stejně jako minulý díl, skoro nic neměnili, graficky je tam určitě posun. Mimo jiné dneska vyšel i patch, co má cca 1 GB. Dabing skvělý, čeština pěkná, prostředí rozhodně působí lépe než v minulém díle. A to je asi tak všechno. Doporučit? Je na to brzo, já se bavím, ale majitelé Nvidií mají dočasně smůlu.
  • Hanzales

    Neoficiálně: Assetto Corsa obdrží podporu PSVR.

    Tož to by bylo super. A ještě více super by bylo kdyby Sony opravdu časem udělalo SDK (podporu) pro PSVR na PC jak se šuškalo.
    Asi bych pak místo drahého upgrade + HTC Vive do vánoc pořídil PS4 Neo a PSVR a tu časem píchl k PC. Stejně bych to využíval asi jen primárně na AC, DCS :) a sem tam nějakou tu VR hříčku.
    .
  • Vogon
    Uvažoval jsem o trénování speeedrunu DS1, ale to by vyžadovalo neskutečné množství času. Třeba SL1 run DS mi zabral 20 hodin v průběhu měsíce, na schopný speedrun bych musel trénovat stovky dalších hodin a navíc průběžně. Nehledě na to, že speedrun DS1 můžeš zahodit pokud ti nedropne Black Knight Halberd z BK v Darkroot Garden. A navíc můj "playstyle" se na Souls speedruny moc nehodí.
  • Draken69CZ
    Hmm pěkný, speedrun si nezkoušel?
  • jindra.veliky
    ja nevim :D o ty VR na mobily jsem se nikdy nezajimal, ale s PC to kompatibilni ocividne neni a platit za Oculuc Rift skoro 20k jenom kvuli par videim...a novej telefon se mi taky nechce kupovat
  • Samsung gear vr? To je snad jenom drahej cardboard VR ne?
    Kdyz budes mit to VR video v telefonu ve formatu kterej ti zkousne ten VR prehravac co to ma tak by to melo fungovat...
  • jindra.veliky
    asamsung VR se neda pripojit k pc a koukat? *4*
  • To urcite nepujde protoze konzole jsou pro deti :D

    Jinak jsem trosku hledal ale jediny co jsem nasel je zminka ze budes moct koukat na normlani video a hrat klasicky PS4 hry v cinematic modu (virtualni kino). O VR videu jsem nic nenasel...
  • skaven jedine cerveny, na zelenou ma averzi
  • jindra.veliky

    nevim kde jinde se zeptat

    ahojda, kdyz si stahnu urcitej typ filmu pro dospele delany pro virtualni realitu (v nazvu vzdy Oculus Rift) muzu si to pak pustit i ve VR na PS4? Dik :)
  • Draken69CZ
    Pro mě je toto DLC mezi top lokacemi Souls her (Bloodborne jsem ještě nehrál).
  • Vogon
    Všechny DLC pro Souls hry jsou naprostá bomba. Artorias of the Abyss je jedno z nejlepších DLC vůbec.
  • Veskoslav

    Steelbook Deus Ex

    Je fakt krásný, trpní bohužel tím, co polovina Steelboků, co se dává u her. Je pouze na 1 DVD (krabička s hrou pak obsahuje 3 DVD). A je to škoda. Přijde mi, že ten, kdo tam dává vnitřní část obalu má mozek velikosti hrášku...
  • Femto
    Osobně jsem předpokládal, že vstup bude ve stylu té dračí pevnosti, takže asi nebudeš moc daleko od pravdy. Profaned Capital snad ne, to mělo být více promakané už v základní hře, tam se mi nechce, nemám tak daleko v NG++ postavu :D
  • Femto
    Já bych byl raději spokojen s daleko větší kvalitou než DLC ke dvojce a to The Old Hunters/Artorias of the Abyss...

    PS. Vtipný Gif :))

    http://media.fyre.co/Lh4eTg3ESOKDHcfDxJGV_giphy.gif
  • Draken69CZ
    Jestli se DLC povedou jako u dvojky tak se máme na co těšit *14*
  • Vogon

    První DLC pro Dark Souls 3 prý vyjde 25. října

    http://blog.esuteru.com/archives/20001005.html
    http://www.siliconera.com/2016/08/23/dark-souls-iii-first-dlc-adds-new-weapons-new-magic-and-a-pvp-exclusive-map/

    Někomu se do rukou dostala ještě nevydaná kopie japonského herního časopisu, ve kterém o tom DLC píšou. To že někdo získá kopii japonského časopisu před vydáním se stává docela často, ovšem jestli jsou ty leaky pravda na to si počkáme do zítřka, kdy Bandai Namco vydá nějaké oznámení.
    V DLC má být zimní mlžná lokace, bezbarvý plamen a PvP aréna.
    Moje předpověď: DLC bude mít spojitost s Painted World of Ariamis, vzhledem k tomu, že veškerá zmínka o něm v základní hře je Aldrichovo snění o Priscille, a vstup do lokace skrze sen je velmi podobné Fromsoftware. Bezbarvý plamen pravděpodobně pochází z Dark Emberu, který se nacházel v Painted Worldu. Nebo půjde rozšíření Profaned Capital, a bezbarvý plamen bude profaned flame.
    EDIT: Navíc zbraně vykované v dark emberu byly používány k zabíjení bohů a Aldrich je "Pojídač Bohů", vážně typuji že to bude mít spojitost s Aldrichem a Painted World je ve skutečnosti Deep.
    EDIT2: DLC se bude jmenovat "Ashes of Ariandel" http://imgur.com/a/ghqTu
    Někdo v Sony kliknul na "send Tweet" moc brzo. Tweet byl prakticky okamžitě odstraněn(https://twitter.com/PlayStation/status/768085653678460929).
    EDIT3: Toto bude pravděpodobně link traileru, zatím soukromý : https://www.youtube.com/watch?v=iu1NCPMC7D0
  • niesom z tych, si sa chytil niecoho uplne ineho :)
    ja len pisem, ze nic co si celu trilogiu urobil, nemalo na zaver ziaden vyznam
    ci malo? :)
    mne nebolo treba 50 rozdnych koncov, ale to ze ako paragon mozem na zaver vyhladit celu inteligentnu galaxiu, bolo ...usmevne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit