-
ale on byl... jen jsme se hodinu divali na obrazek a kluci se to snazili rozjet. pak se omluvili a skoncili trapeni *3* -
Já se teda těším rozhodně, akorát musím počkat na vánoční slevy a nový počítač v příštím roce ;]
-
Holki a kucy, preco vcera nebol retro-games-play? Nevie niekto?
-
Animace pořád špatný. Ruce z vlastního pohledu (4:44) jsou jak z divadla Spejbla a Hurvínka. Strážní se kymácejí jak ožralí (4:37), a jak je to pravidelné, tak to působí roboticky a strašidelně. Na tom se doufám ještě bude pracovat. Příroda opět parádní.
-
ta grafika je dle mého nádherná, ten combat strašně pitomý a od pohledu nudný, už v té betě(čti alfě) mě moc nebavil. Ty animace jsou opravdu nepovedené a ten konec, jak tam běhají ti gumoví panáci, tam neměl raději být vůbec. Moc mě to nepřesvědčilo.
-
zajimá mě kdy bude beta aspoň...
-
Zatial ukazuju celkom slusny progres MMO casti, cakam ci sa vyjadria aj k Squadron 42.
-
další odklad nebo chtějí další peníze?
-
Star citizen
Star citizen prave tvori historiu: https://robertsspaceindustries.com/gamescom -
Tady máš gameplay z Gamescomu ukazující nové zbraně(halapartny,apod.) a stealth.
https://www.youtube.com/watch?v=5Cn70tmCoXo -
Deus Ex: Mankind Divided - meta 84 %
Tak nový Deus Ex se prý docela povedl a Praha obzvlášť. Asi se můžeme těšit na spoustu baťůžkářů hledajících Útulek Station. Krnda by tu stanici měla honem postavit a nahnat tam kompars, ať to zavčas monetizuje. Nebo spíš nějakou přejmenovat. Třeba Nemocnici Motol, tam stejně nikdo nejezdí. -
co měsíc je update, to je málo?
-
Už se tu nějak dlouho neobjevilo nic o Vávrovi a jeho slavném projektu Kingdom Come. Ještě se na tom pracuje, nebo už zavřeli krám?
-
Deus Ex
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/deus-ex-mankind-divided/critic-reviews
Tak nějak jsem čekal spíše nad 90%, ale je pravda, že hypu nebylo moc... -
To že z jednoho studia vyjde tohle a zároveň třeba "příběh" D3 nebo LotV, to mi hlava nebere. Taková šílená nekonzistence...
-
Páni, tak tohle bylo krásný!
-
Overwatch Animated Short | "The Last Bastion"
https://www.youtube.com/watch?v=to8yh83jlXg
Skvěle udělané:) Opět špička. -
Singleplayerovou kampaň hry Gears of War 4 dohrajete za cca 10 hodin.
Judgment měl taky 10 hodin aspon podle Howlongtobeat a 2,3 taky kolem 12 což mne ani nepřišlo asi taky hodně záleží jak to bude člověk hrát jediné co mi příjde tak trochu nic moc že to bude celé jen za noci. I to se dá přejít když to bude podobné jak díly min ulé a vyvaruje se to sterotypnmosti typu Judgment. -
Takovejm by měli dávat spíš prášky na hlavu... *7*
-
Mohli by to davat zdarma tem co maj preorder... *2*