Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow
    Tohle je trapný jak saně v létě
  • Jack1947
    No právě a pokud má bejt 1060 alternativa ( jako 960 minulé generace) tak je to furt moc.
  • Vogon
    Vypadá to dost dobře, ale ten úsměv v 0:50 mi připomněl Deadly Premonition. http://orig04.deviantart.net/1aca/f/2012/122/a/1/smiling_demotivational_by_outbreakgirl-d4ya87m.jpg
  • MickeyMutant
  • Lukyz
    Zbožňuju to Howardovský... *1*
  • Lukyz
    Obdivuju jedince, kteří to video dokoukali do konce.
    Tohle se nedá poslouchat *11*
  • 0011
    Tak samozřejmě nejde o žádnou herní revoluci, ale celých zatím 18 hodin jsem nenarazil ani na jeden glitch co jsou na začátku videa, za mě osobně 7/10 a největší negativum je pro mě absence podpory hotas, který nechci emulovat a hrát si z nastavením citlivosti, pokud přidají nativní podporu pro hotas a jak slibují přidávání nového obsahu, tak tam určitě strávím ještě hodně času, ano mohla by být levnější, ale malé studio o 15 lidech odvedlo lepší práci než leckterá velká studia se stovkami zaměstnanců
  • Kozy

    První recenze na Deus Ex

    https://www.youtube.com/watch?v=EPK6OQZfVWg
  • CrowbCat strikes back

    https://www.youtube.com/watch?v=A8P2CZg3sJQ

    :DDDD
    Ja ty jeho videa miluju.
  • MickeyMutant
    Do 6 000 je dnes asi nejlepší 4gigová RX 470.
  • Jack1947
    Snad bude opravdu nějaká rozumná alternativa 1050 atp... za 4000-6000,. Tohle je asi (u nás) celkem pálka.
  • MickeyMutant
    Jestli jsi ochotný dát za GTX 1060 deset a půl tisíce, což je přemrštěná cena, tak už si těch patnáct set připlať za nejlevnější GTX 1070. Rozdíl ve výkonu je jasný. Osobně bych za 1060 víc jak 8 tisíc nedal, rozdíl FPS mezi touhle kartou za 7 000 a za 10 000 se může lišit v jednotkách procent. Takže vlastně stejně jako Jouda inkognito. Buď 1060 do 8 tisíc, nebo 1070 za 12.
  • Vogon

    Namco Bandai teasuje oznámení DLC pro Dark Souls 3 na gamescomu

    http://i.imgur.com/LO8XgaR.png
  • oktavius66

    Mafia III | Oficiální trailer pro Gamescom 2016 | Loupež

    https://www.youtube.com/watch?v=w5O0kOQTx70
  • Lukyz
    Je fakt, že dodatečná investice do levnější 1070 se vyplatí. Mrknu na nějaký testy.
    Díky za názor *3*
  • Šilenej výběr... bohužel MSI i Asus se oprávněně staly hitem minulé generace a teď totálně napálili cenu. Dáš 10 litrů za mainstream 1060, když za 12,5 můžeš mít EVGA 1070 s úplně jiným výkonem... ? Pak už je jasný proč ti výrobci zdražují, když todle lidi kupujou...

    Z těch dvou je lepší MSI.
  • Lukyz

    HW koutek

    La pardon, ale tentokrát s tím začnu já *1*

    Mám v plánu upgrade, budget je +/- danej a teď se nemůžu rozhodnout mezi MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G a ASUS GeForce GTX 1060 ROG STRIX *13*

    Nejsem vyloženě zastánce ani jedné skupiny, ale přijde mi, že o něco málo lepší takty co má ROG STRIX klidně pumpnu i na kartě od MSI, navíc je údajně v zátěži tišší a jako bonus ještě ušetřím.

    Názory a připomínky? *4*
  • ringmancz
    http://imgur.com/a/n0l6g

    druhá planeta na které jsem byl
  • MickeyMutant
    To mi připomíná toho slavného Jediho. Prostě nerd zůstane věrný svému nerdovství, ať už se technologie změní jakkoliv.
  • Vogon
    Náhodou, VR nám konečně přineslo výborné provedení šermu.
    https://gifsound.com/?gifv=INQKWiK&v=N3472Q6kvg0&s=60

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit