-
to se ještě lidi po Evolve nepoučily? -
Podívej se na playthrough EpicNameBra, což je nejlepší Souls youtuber, tak dobrý že pracoval na oficiálních guidách pro BB a DS2, ten tam myslím tohle ukazoval ještě před DLC a ukazoval i více podobných detailů.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLQDWoXFQ-YLqnVUES5NZmzh8sQ3VrOnnP -
Asi jo, tam jsem to prolejzal zrovna důkladně, akorát mě v tý době vůbec nenapadlo co to může být.
-
Baby Great Ones
Narazil jsem na poměrně zajímavý obrázek:
http://www.deviantart.com/art/Baby-Great-One-628662536
Mám pocit, že jsem tuhle informaci neviděl ani v žádném lore videu či Paleblood Hunt. Všiml si toho někdo během hraní? -
Lidi, co mají logopedickou vady by měli držet hubu a ne dělat videa....To se fakt nedalo. Ať proboha vyhledá logopeda. Tímto projevem se jeho video dostává na hodně nízkou laťku. Protože pokud je recenze stavěná na mluveném projevu, tak sebelépe udělaná a sepsaná nezakryje fakt, že to říkal had křížený s hadicí, co zrovna neměl nic na práci než ojíždět hadice.
-
Rayman Origins
Zdarma na Uplay.
( to že vyšel Phantaruk taky nic co ??) -
Nier: Automata vyjde i na PC
http://i.imgur.com/VgNiOJM.jpg
Pracují na tom lidé z Platinum a hlavní designer Metal Gear Rising: Revengeance. -
Bandai Namco vytvořilo stránku s odpočtem do oznámení nového IP Diamond Blades(?)
http://newtitle01.bn-ent.net/
V kódu stránky(F12) je Google Code, ve kterém je jméno Diamond Blades a platforma PC. -
Nioh - Gamescom 2016 Beta Demo Trailer
Japonský Geralt vrací úder v Beta traileru: https://www.youtube.com/watch?v=yjwZRxPUd1g -
Ten přednes samozřejmě, stejně jako celej retoš Jim.
-
Rising bych vůbec nedával do souvětí s tímhle odpadem. Na tom pracovali zkušení vývojáři a mohli to konzultovat i s Kojimou a hra je to parádní, jedna z nejlepších hack and slash z poslední doby. Tohle je zabíti značky, tohle je konkurence pro Umbrella Corps. Opravdu v Konami dělají Japonci, už ani ti nemají respekt ke značce.
-
Rising bylo super, ale tohle má být coop pro 4, takže nezájem
-
Ten má asi BAN jinak by tu už psal že 1060 je jebka a nic slabšího než 1070 by nekupoval, že i na FHD je to jen tak tak, že Doom mu padá až pod 100 FPS a že to je na 60Hz monitoru sotva hratelný.
-
Konami na Gamescomu oznámilo METAL GEAR SURVIVE
Detaily včetně traileru najdete zde.
Za mě zatím jen "meh", zřejmě půjde o odbočku jako byl například Revengeance. -
Takovej trigger na LV :D
-
Ty řikáš nesmysli tím teda chceš říct že NV v nynější generaci nemá střední třídu do 6,5k max
-
Ten příspěvek na Redditu je naprosto kouzelnej, má všech pět pé diskuzních stereotypů, až mám dojem, že to tak někdo napsal schválně. Dramatickej přednes to dobře podtrhuje. Těžko říct, co ti připadá trapný, jestli originál, nebo interpretace, případně oboje.
-
Neřeš nesmysly při srovnávání generací. Jestli chceš kartu okolo 6 tisíc, vezmi 4gigovou RX 470 nebo 480, jestli do 8 tisíc, tak 6gigovou GTX 1060 nebo 8gigovou RX 480. Pak už je tam cenovej skok 4 tisíc na nejlevnější GTX 1070. Na starou generaci se vykašli.
-
Jen dotaz proč neuvažuješ o RX 480?