Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Vyšla demoverze válečné akční hry The Last Sniper, která je určena pro HTC Vive.

    Je zvláštní vidět všechny ty usekané ruce a zbraně levitující po obrazovce. Magie? Nadpřirozeno? Rayman? Ne, prostě VR.
  • Je to hezky ale strasne nerealisticky takze 1/10!
  • oktavius66

    Battlefield 1 Official Gamescom Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=ymwXbF1VTKU
  • Poslední byl o dost lepší než ten předposlední (pravda, překonat ho nebylo moc těžký), tak doufejme, že v tý vzestupný tendenci budou pokračovat. Za Ironsidea bych byl rád, ale jestli se to potvrdí, tak by si přímo nas*rali do huby. Viz to jejich okecávání, proč nemohl dabovat Blacklist.
  • deathfish

    Neoficiálně: Ve vývoji je nový Splinter Cell, Sama Fischera bude opět dabovat Michael Ironside.

    Ježižmarja ano prosím, BOŽE PROSÍM, AŤ JE TO PRAVDA že ho bude zase dabovat Ironside!! Bože opravdu tě moc prosím!
  • 0011
    Shield tablet se prý prodával dobře, ale to je tak vše co se dočteš, nikde nenajdeš žádná čísla. Spekuluje se o tom, že jestli bude Nintendo NX používat tegru a bude to hybridní tablet/konzole, tak jim nechtějí konkurovat
  • Johnny

    Nvidia se rozhodla nepokračovat ve vývoji nového Shield Tabletu.

    asi jim těch 50 prodanejch kusů nepřišlo jako úspěch.
  • Lukyz

    Spekulace: Ubisoft údajně pracuje na novém dílu Splinter Cell na kterém spolupracuje i Michael Ironside

    Více v článlku

    Já osobně bych byl za nový SC strašně rád, ten poslední pokus s macho Samem jsem se nedonutil ani dohrát.
  • Vogon
    Možná, ale z těch moderních typuji spíše toho zlého doktora nebo tu ženskou. Z těch z minulosti pravděpodobně některá z vedlejších postav z dvojky, i když nevím, kdy přesně se film odehrává, ale typuji strýček Mario nebo Machiavelli.
  • SalemCZ

    Ve filmu Assassin's Creed uvidíte i postavy známé z her, ale rozhodně nepůjde o hlavní hrdiny jako byl Ezio či Altair.

    Desmond?
  • nekromant33

    Podle statistik Steam Stats je vydání PC verze No Man's Sky letos největším launchem na Steamu.

    jen aby to taky nakonec nebyl nejvíc refundovanej titul roku
  • vorton
    Vysla anglicka verzia modu Enderal: http://sureai.net
    trailer: https://www.youtube.com/watch?v=VnracFjiC_k
  • Vogon
    Neřekl bych, že by se to nějak extra prohlubovalo s odehraným časem, ale odlišnost planet je přímoúměrná jejich vzdálenosti(tohle není nějaké pravidlo, jen mi to tak připadá.).

    Pokud vím, tak patche by měly přinést více obsahu, pokouší se o "hra jako služba", podobně jako třeba Nintendo u Splatoon. Nějaký patch(nevím jestli už vyšel) by měl přidat třeba stavění základny. Takže bych všem doporučil počkat na to co další patche přinesou. Nehledě na to, že hra je v současnosti v poněkud nepěkném stavu na všech platformách.

    Je to dost dobrá relaxační hra, ale větší hloubku nebo trvanlivost bych v tom nehledal, alespoň ne v současnosti. Každopádně cena mi připadá přestřelená, takových 20(max 40) euro by bylo daleko přípustnější, přece jen takový Euro Track Simulator, kterému je ta hra docela podobná, stojí 20.

    Soundtrack to má ale výborný.
  • No v Minecraftu je alespon co delat :D
  • 0011
    mám nahráno 9 hodin, ale řekl bych, že ne, získáváš akorát víc receptů, takže si nemusíš některé ingredience kupovat, akorát vylepšuješ loď, nebo si vyděláváš na jinou a mezitím sbíráš suroviny na výrobu antihmoty abys mohl dělat intergalaktický skoky a učíš se jazyky. Nevím co se stane, až se dostanu do cíle, tedy středu galaxie, ale nepředpokládám, že to přidá herní možnosti. Dobrá zprává je, že i když tam docela chvátám, tak nejsem ani v půlce cesty, teď jenom potřebuju sehnat, kde se odemkne vyšší verze tý atlas karty
  • ringmancz
    hraje to tu někdo? nechci tady řešit technickou stránku, ale hratelnost. zkoušel jsem to dneska odpoledne a bavilo mě to. rozšíří se to, co se dá ve hře dělat s odehrátým časem? mně by klidně stačilo jenom prozkoumávat planety, hledat monolity a učit se jazyk, ale 60 euro za to nedám (ani za jinou hru) a momentálně to levněji nikde nejde koupit
  • nekromant33
    Glorifikovaná nástavba Minecraftu bez multiplayeru. GOTY
  • No Mans Sky

    Bacha hra jede jen na grafických kartách podporujících OpenGL 4.5 a ne 4.1 jak maj chybně v min požadavcích
  • Vogon

    Mafia 3 - Giant Beastcast 64 - dojmy z hraní

    http://www.giantbomb.com/podcasts/beastcast/

    Segment o Mafii začíná okolo 13. - 14. minuty.
  • "This is a overhyped indie game made by 15 people, being sold for AAA price.
    It's poorly optimized. It's shallow, empty, repetitive and boring. Their 18 quinquillion planets are just a bunch of re-color of the same assets, randomly generated with different combinations. Their representation of the universe is inaccurate, every single planet i've seen is inhabited with life and/or vegetation, there are no gas giants, no ring systems, no barren planets (i've been told there are barren planets - i haven't encountered any) black holes are portals, and no variation of star types."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit