-
Nikoho mimo ENB nesleduji, takže nevím. Ale nejlepší je si udělat svůj vlastní obrázek, s tím jsou ty hry dělané. -
No až to najdeš na českém e-shopu dej vědět, zatím jsem to našel jenom na zahraničních:)
-
A máš pravdu, je to dokonce přímo uvedeno na Wiki
"On 7 January 2008, Xbox Evolved reported that an updated version of GoldenEye 007 would be released on Xbox Live Arcade. However on 11 January 2008, 1UP.com reported that a GoldenEye port (as opposed to a remake) had been in development at Rare for several months, but stated that the title would not be released on the Xbox Live Arcade since "Microsoft and Nintendo couldn't agree on the financial side of things""
Díky za doplnění. -
aha, já nějak nesledoval lore videa z trojky, vidím, že mám nedostatky. Je nějaký dobrý souhrn lore z trojky? Nejlépe psaná podoba nebo kratší videa. Nechce se mi sledovat Lets Play :)
-
Tím důvodem pravděpodobně bude to, že Nintendo později oznámilo svůj vlastní remake pro Wii.
http://games.tiscali.cz/recenze/goldeneye-007-recenze-54312 -
Aldrich Priscillu nedostal, když žral Gwyndolina, tak viděl jeho vědomí a zdálo se mu o Priscille, proto je Lifehunt Scythe pouze miracle a ne zbraň.
Jinak ta holčina sedí na židličce, která připomíná malířskou židli. -
jj, dobré postřehy. Jinak jsem zvědav jestli se objeví Priscilla nebo aspoň nějak objasní, jak ji dostal Aldrich...
-
*14* *14* *14* Po prvním představení "sběratelek" pro For Honor jsem byl hoodně zklamaný, že neudělali nějakou větší, ale tohle je paráda :) Já určitě předobjednávám. Stejně bych si to koupil.
-
Jak to přesně funguje? Rád bych si zahrál nějaké kozolové exkluzivity, které jsem doteď konzolistům jen záviděl..
-
Třetí obrázek vypadá přesně jako vstupní most do Painted Worldu.
A chlápek v červeném vypadá jako Ingward nebo jiný New Londo Sealer, Velka je bohyní hříchu a Painted World je s ní spojený, vypadá to že skutek Sealerů přece jen nebyl přehlédnut. -
PSN = PS Network - tam si kupuješ hry apod. Tohle je streamovací služba PS Now...
-
Půlhodinový gameplay z remasteru GoldenEye pro Xbox 360
Web RareThief zveřejnil 30min gameplay video ze zrušeného remasteru GoldenEye, který původně vyšel v roce 1997 pro Nintendo 64. Dle informací na webu byla hra téměř hotová a měla vyjít v roce 2008, ale Nintendo z neuvedených důvodů vydání nakonec zatrhlo.
Během hraní šlo plynule přepínat mezi novou a původní verzí z N64, což je ve videu i několikrát vidět. *4* -
Služba PlayStation Now míří na PC.
Vy jste mimo. Jedná se službu PS Now a seznam her je tady:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Now_games
Všechny hlavní pecky - Sly, God of War, Uncharted, Ico atd. atd. atd. *14* -
Krásná Collectorka For Honor
http://store.ubi.com/eu/for-honor-tm----collector-s-case/578f2365adc724086e8b4567.html
Opět dilema, známí měli možnost na Gamescomu hrát a říkali, že to připomíná klasické rubačky, ale že se to hraje a vypadá dost dobře. Do toho taková pěkná collectorka. Furt váhám pro preorder, přeci jenom je to Ubisoft. -
Scany
Scany z DLC pro DS3
http://imgur.com/a/2usOJ -
levnější než voda, to bude pěkná břečka *1*
-
A člověk furt poslouchá jak je PC gaming mrtvej *15* Každopádně ten seznam fakt nic moc *7*
-
tak, Deus Ex, na rx480 na 2560x1440 na high mi to bezi 55-65fps, ked prepnem do ultra tak 40fps. s freesync monitorom teda rozdiel v plynulosti nevidim. predpokladam, ze o take 2 patche a 2 drivery navyse(+DX12 o 2 tyzdne) to pojde na utra v 2K na tych 55fps
zatial spokojnost, vecer sa do nej znova zahlbim :) -
Tak s tim se tak nějak počítá *15*
-
Aneb Sony strikes backs!