Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    nádhera, jen škoda že tohle má lepší atmošku než celá trojka dohromady(když to trochu přeženu). Jinak termín blbější snad být ani nemohl, v podstatě v den vydání The Last Guardian.
  • Veskoslav
    My jsme měli ty klasické DX Racer, polovině sedly, druhá je vyměnila. Takže je to dost individuální, kdybych měl o něco měkčí ten sedák, tak by to bylo dost fajn. To byjediná výtka a samozřejmě pak cena té židle, kdy se platí právě za to, že bohužel či bohudík t kopíruje sedačky z aut a bohužel si to oblíbila Youtube komunita.
  • 0011
    já jsem si před koupí křeslo samozřejmě vyzkoušel a sedák mám měkký, mám i posunovací opěrku pro bedra, máš v práci špatný model, btw dx racer dělá sedačky do závodních aut, třeba to někomu vyhovuje, ale můžeš si vybrat i s měkkým sedákem, sprdni toho, kdo je pro vás do práce nakupoval já nechtěl umělou koženku nejen proto, že je tuhá ale i kvůli pocení v létě a ta co mám větrá a jediný co se zapotí, ale jde dobře udržovat jsou ty koženkový polštářky. Doporučuju DX Racer všema deseti, ale vyhodit peníze bez vyzkoušení za cokoliv je samozřejmě hloupost, zvlášť u firmy, která má tolik modelů a modelových řad
  • Vogon

    Dark Souls 3 DLC trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=Ic4EHyRm_Tw

    Screenshoty a Artworky: http://imgur.com/a/P8ojZ
    Trailer na YT kanálu Fromsoftware: https://www.youtube.com/watch?v=TXFotcyV8sw
  • Veskoslav
    Jenom blázen vyhodí za židli 6000 bez toho, aniž by ji vyzkoušel. Prostě i když ergonomicky byla židle skvělá, tak sedák byt tuhý jak makarony ve školní jídelně a špatně se na tom sedělo, záda a oěprka hlavy super, ale tvrdost je fakt jak do závodního auta, ne pro pracovní židli.
  • Femto
    není to špatné, je tam i pultík na přesnídávku *3*
  • Lukyz
    A jak se ti v tom sedí? *1*
    Díky za tip, ale tohle je trochu moji věkovou i váhovou kategorii *3*
  • 0011
    ...kterým ergonomie nic neříká - dej si facku a druhou o zeď, na DX Racer nedám dopustit a pochybuju, že si na ní seděl a jestli ano, tak to byl špatný model, já mám model ze série F s látkovým povrchém a ergonomii by se od nich mohli ostatní výrobci učit, včetně tvarovaných opěrek pro ruce
  • Přehled mikrotransakcí ze hry Deus Ex: Mankind Divided včetně ceny.

    Prehled Deus Ex her a mikro transakci ktere si poridim vcetne ceny:
  • Přehled mikrotransakcí ze hry Deus Ex: Mankind Divided včetně ceny.

    They done fucked it up!
  • Morraw
    Já už asi měsíc vybírám a chcou za ty židle hrozný prachy. Momentálně očumuju http://www.kresla-racing.cz/cz-detail-902038425-kancelarske-kreslo-racing-pro-zk-010-cerne.html a asi si to objednám na vyzkoušení.
  • Ronox
    IKEA - Markus
  • Femto
    http://www.tipnet.cz/detske-potreby/bukova-zidlicka-new-baby-victory-prirodni/
  • Veskoslav
    Dx Racer jsem vyfasoval v práci. A na tom se tak debilně sedí, že pracovat a sedět na tom 8 hodin bylo utrpení. Teď mám TecTake Race a nemůžu si stěžovat:) V červeném provedení (je jich více, co se týče barev).
  • Lukyz

    Sesle k PC

    Je mi předem jasný, že to tady klasicky v diskusích odnesu, ale stejně se zeptám - včera se mi doma sesypala židle, která mi pohodlně léta sloužila u PC, takže vybírám novou.

    Máte pro mě někdo tip popř. na čem sedíte vy?

    Klasicky modrý plastovky za 600,- z Tesca nepřipadají v úvahu, stejně jako jako předražené "herní" trůny DX Racer, kterým pojem ergonomie vůbec nic neříká, ale vypadají cool *1*

    Díky!
  • Veskoslav
    Aha. Děkuji, se na to pořádně podívám doma:)
  • Vogon
    Některé NPC v městě mluví mezi sebou česky a jsou to známí čeští dabéři.
  • Morraw
    Normálně ty exkluzivní sběratelky od Uplay nikde neseženeš. Záleží, jestli je celá sběratelka exkluzivní nebo jen nějaká věc k ní (Division).
    Ale z Uplay jsem objednával sběratelky již několikrát a s tou 20% slevou to vyjde někdy levněji než u nás.
  • Femto
    o tom jsem se snažil, ale takové ty důležité drobnosti mi stejně utečou. Na to nemám hlavu, abych si drobnosti během hraní spojoval :)
  • LV462
    To dáte 4 tisíce za pár cetek? Kde na to berete peníze? Já nemám ani na normální hry. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit