-
nádhera, jen škoda že tohle má lepší atmošku než celá trojka dohromady(když to trochu přeženu). Jinak termín blbější snad být ani nemohl, v podstatě v den vydání The Last Guardian. -
My jsme měli ty klasické DX Racer, polovině sedly, druhá je vyměnila. Takže je to dost individuální, kdybych měl o něco měkčí ten sedák, tak by to bylo dost fajn. To byjediná výtka a samozřejmě pak cena té židle, kdy se platí právě za to, že bohužel či bohudík t kopíruje sedačky z aut a bohužel si to oblíbila Youtube komunita.
-
já jsem si před koupí křeslo samozřejmě vyzkoušel a sedák mám měkký, mám i posunovací opěrku pro bedra, máš v práci špatný model, btw dx racer dělá sedačky do závodních aut, třeba to někomu vyhovuje, ale můžeš si vybrat i s měkkým sedákem, sprdni toho, kdo je pro vás do práce nakupoval já nechtěl umělou koženku nejen proto, že je tuhá ale i kvůli pocení v létě a ta co mám větrá a jediný co se zapotí, ale jde dobře udržovat jsou ty koženkový polštářky. Doporučuju DX Racer všema deseti, ale vyhodit peníze bez vyzkoušení za cokoliv je samozřejmě hloupost, zvlášť u firmy, která má tolik modelů a modelových řad
-
Dark Souls 3 DLC trailer
https://www.youtube.com/watch?v=Ic4EHyRm_Tw
Screenshoty a Artworky: http://imgur.com/a/P8ojZ
Trailer na YT kanálu Fromsoftware: https://www.youtube.com/watch?v=TXFotcyV8sw -
Jenom blázen vyhodí za židli 6000 bez toho, aniž by ji vyzkoušel. Prostě i když ergonomicky byla židle skvělá, tak sedák byt tuhý jak makarony ve školní jídelně a špatně se na tom sedělo, záda a oěprka hlavy super, ale tvrdost je fakt jak do závodního auta, ne pro pracovní židli.
-
není to špatné, je tam i pultík na přesnídávku *3*
-
A jak se ti v tom sedí? *1*
Díky za tip, ale tohle je trochu moji věkovou i váhovou kategorii *3* -
...kterým ergonomie nic neříká - dej si facku a druhou o zeď, na DX Racer nedám dopustit a pochybuju, že si na ní seděl a jestli ano, tak to byl špatný model, já mám model ze série F s látkovým povrchém a ergonomii by se od nich mohli ostatní výrobci učit, včetně tvarovaných opěrek pro ruce
-
Přehled mikrotransakcí ze hry Deus Ex: Mankind Divided včetně ceny.
Prehled Deus Ex her a mikro transakci ktere si poridim vcetne ceny: -
Přehled mikrotransakcí ze hry Deus Ex: Mankind Divided včetně ceny.
They done fucked it up! -
Já už asi měsíc vybírám a chcou za ty židle hrozný prachy. Momentálně očumuju http://www.kresla-racing.cz/cz-detail-902038425-kancelarske-kreslo-racing-pro-zk-010-cerne.html a asi si to objednám na vyzkoušení.
-
IKEA - Markus
-
http://www.tipnet.cz/detske-potreby/bukova-zidlicka-new-baby-victory-prirodni/
-
Dx Racer jsem vyfasoval v práci. A na tom se tak debilně sedí, že pracovat a sedět na tom 8 hodin bylo utrpení. Teď mám TecTake Race a nemůžu si stěžovat:) V červeném provedení (je jich více, co se týče barev).
-
Sesle k PC
Je mi předem jasný, že to tady klasicky v diskusích odnesu, ale stejně se zeptám - včera se mi doma sesypala židle, která mi pohodlně léta sloužila u PC, takže vybírám novou.
Máte pro mě někdo tip popř. na čem sedíte vy?
Klasicky modrý plastovky za 600,- z Tesca nepřipadají v úvahu, stejně jako jako předražené "herní" trůny DX Racer, kterým pojem ergonomie vůbec nic neříká, ale vypadají cool *1*
Díky! -
Aha. Děkuji, se na to pořádně podívám doma:)
-
Některé NPC v městě mluví mezi sebou česky a jsou to známí čeští dabéři.
-
Normálně ty exkluzivní sběratelky od Uplay nikde neseženeš. Záleží, jestli je celá sběratelka exkluzivní nebo jen nějaká věc k ní (Division).
Ale z Uplay jsem objednával sběratelky již několikrát a s tou 20% slevou to vyjde někdy levněji než u nás. -
o tom jsem se snažil, ale takové ty důležité drobnosti mi stejně utečou. Na to nemám hlavu, abych si drobnosti během hraní spojoval :)
-
To dáte 4 tisíce za pár cetek? Kde na to berete peníze? Já nemám ani na normální hry. *13*