Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pochybuju že jsi hrál uplne všechno. co takhle zkusit žánr který obvykle nehraješ, nebo neco staršího?
  • Neco na PC
  • Vogon
    Platforma?
    Ale tady máš něco : Lost odyssey, 50 Cent Blood on Sand, Valkyria Chronicles, Singularity, Tembo: The Badass Elephant, Resonance of Fate, Nier, Zone of the Enders 2nd Runner, Armored Core : For Answer, Deadly Premonition, Pony Island, Frog Fractions, série Persona, Conan na minulou generací konzolí, Berserk : Millennium Falcon, hry Riddick
  • Nejakej tip na hru pro nekoho kdo hral skoro vsechno?
  • OPenetrator
    Jojo, presne tam jsem taky koukal, každopádně diky :) Jeste uvidím jak to bude, jestli ps4 nebo raději upgrade PC nebo oboje. Na PC jediný co me z nadcházejících her zajima je Mount and Blade 2, to snad můj starous jeste zmakne a hry jako Witcher 3, CoD nebo MGS bych si buhvi proc raději zahral s ovladacem na gauči, takže resim docela dilema :D
  • Vogon
    Tu vzdálenost neznám, ale PS4 myslím k TV nemusí být připojen aby to fungovalo.
  • Jack1947
    Proč takhle není celá hra ? Třeba by to bylo lepší a navíc ta fraška co si hraje na válku lépe vynikla *4*
  • Vogon
    Jo, prvních pár hodin P4 může být pro některé dost tvrdé. Mají tak málo gameplaye, že by se daly projet mačkáním X, ale pak konečně dostaneš kontrolu nad postavou.
    Výkonově je na handheld Vita vážně luxusní, jenom škoda, že se na ní Sony mimo Japonsko naprosto vykašlalo.
    Jinak tady má odpověď na remote play bez internetu.
    http://www.gamefaqs.com/boards/691087-playstation-4/68476537
    http://www.playstationlifestyle.net/2013/11/01/ps4ps-vita-remote-play-doesnt-need-wifi/

    V nastavení na PS4 dej "připojit přímo k PS Vita"(nebo tak nějak) Zapni wifi na vitě(nepřipojuj se k ničemu jen ji zapni), zapni remote play aplikaci na vitě a pokud jsi v dostatečné blízkosti, tak by to mělo fungovat.
  • OPenetrator
    Jinak co jsem četl, tak tam nejaky direct pripojeni co nevyžaduje internet je, jen prave nevim do jaké vzdálenosti to jde, jestli ti k tomu stacej jen ty konzole nebo musíš mít tu ps4 napichlou na TV aby se to vždycky dalo připojit apod..

    Resim to i z toho důvodu, ze odejdu na vejšku a chci tam mit na čem hrat (krome PSV) a nejsem blázen, abych vrazel peníze do "herního" notebooku. Tam nejspis mit tv nebudem a tak me zajima zrovna to, jestli je k tomu potřeba, nebo staci to jednou nastavit doma a pak už to bez ni propojim kdekoliv. Navíc cena mi prijde fakt slusna a ty exkluzivity na tom taky :)
  • OPenetrator
    Spis me zajima to bez internetový pripojeni, který by tam melo byt taky, aspoň co jsem pochopil. Vitu prave mam a uvažuju o koupi PS4 a remote play mi prijde jako super věc, protože se ne vždycky k te tv dostanu.

    Personu jsem kupoval před par týdny jako moje první jrpg a po hodině a půl jsem to odložil s tím, ze se k tomu nekdy vratim.. Neni to tak uplne neco pro me, ale rad bych se do toho někdy dostal. Urcite to není hodnoceno jako nejlepší hra na Vitu jen tak :)
    Docela me mrzi ze zadny další hry jako Killzone si na Vite uz nezahraju, ten její výkon je i po letech porad neskutecnej.
  • Vogon
    Moc se v tom nevyznám. Je doporučené alespoň 15 mbit/s download a 10mbit/s upload pro hraní s malou latenci na PS4 i vitě zároveň. Nejsem si jistý, jestli musíš být připojený na stejnou wifi. Přes 3G to nejde. A když máš k zařízení připojené něco přes USB, tak to nemusí fungovat.

    Doporučuji se podívat na internet.

    Pokud uvažuješ o koupení vity, tak se ujisti, že máš rád JRPG, protože mimo ně to má dost malou knihovnu her a Sony už ji pomalu a nenápadně přestává podporovat. Pokud jenom nemáš na vitě co dělat, tak doporučuji Persona 4 Golden.
  • Video:) Lego tailer na hru Battlefield 1.

    Tak to je teda vazne slabota...
  • OPenetrator
    Zdravím :) Ma tu nekdo zkušenosti s remote play na PSV? Zajímalo by me, jak funguje prime pripojeni bez internetu, jestli staci fakt ciste ps4 a psv a muzu si zahrát, na jakou vzdálenost to funguje a podobne? Diky :)
  • ringmancz

    v Mafii III budou zase Playboye

    Playboy has been an influential magazine since it started in 1953. Even its covers have spurred headlines over the years. So, of course, you’re going to find people with issues of Playboy in New Bordeaux.

    That’s right, look carefully on desks and tables throughout New Bordeaux and you’ll be able to collect classic issues of Playboy in Mafia III.

    https://mafiagame.com/#!/article/en-playboy-magazines-in-mafia-iii
  • ringmancz
    je hezký, že máš základy počítačové gramotnosti v malíku, ale nemusíš to tady prezentovat
  • Jack1947
    Představujeme profesionálního trenéra Jirku

    Jirka je zkušeným lovcem, jehož odhodlání, naučené triky a nezbytný čich na Pokémony vám zaručí pořádné rozšíření sbírky. Zná místečka, kde se kvalitní Pokémoni vyskytují a dokonce má kancelář přímo u PokéStopu.

    „Pokémony lovím už od svých 10 let, mám tedy 15letou praxi. Za své první vydělané peníze jsem si koupil gameboy s hrami Pokémon (jakože fakt). K největším uspěchům řadím určitě chycení Pikachu na mém gauči. Pro kvalitního Pokémona tak už ani nemusím vycházet z bytu!“

    Jirka vám za hodinu nachytá až 20 nových kousků a ujde (či naběhá, když to bude nutné) mnoho kilometrů.

    *15* *1* *2* *15* *15* *15* *12* Nah
  • faitheater
    "Svěřit Jirkovi svůj telefon a pak už se jen těšit*, až vám jej za hodinu vrátí nacpaný novými příšerkami!"


    * doufat :)
  • kostejnesmrtelny
    https://i.ytimg.com/vi/a1jCVIf_WQg/maxresdefault.jpg
  • Inquisitor
    No to doufám :)
  • Pořád mi to na Steamu nabízí za 4.99 Co dělám špatně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit