-
Takhle to dopada kdyz se lidi muzou svobodne rozhodnout komu daji svoje penize :D
-
Kam půjdou vaše peníze?
Výtěžek z akce získá organizace UNICEF, která jej využije na podporu programů na pomoc strádajícím dětem.
Zkrátka takovej sranda příspěvek na charitu. -
Pokemon :D
-
System Shock remake oznámen i pro PS4 k původním PC a XO verzím
https://www.kickstarter.com/projects/1598858095/system-shock/posts/1634920
*14* *14* -
To Sko je fakt sexy škoda že tam nejsou žádný hry.
-
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/hardware/409750-konzole-microsoftu-netahnou-fanousci-cekaji-na-prichod-novych-modelu.html
-
Leyou, čínský dodavatel kuřecího masa, koupil vývojářskou společnost Splash Damage (Brink, multiplayer Gears of War 4).
Už se všichni těšíme na hitovky jako Chicken Wars. -
LV měl doma GIGABYTE a MSI, MSI je podstatně tišší. Jinak EVGA jsou celkem vymazlený a GAINWARD nevypadá taky zle prostě něco se dvěma velkými ventilátory a neuděláš chybu.
-
GTX1070
Od kterého výrobce je podle vás nejlepší GTX1070? Koukal jsem na benchmarky a ve většině vyhrává od MSI, i když jsem viděl v diskuzích, že ta od GIGABYTE je na tom co se týče OC nejlíp.
EDIT: místo mínusů byste mohli poradit -
Jasně stačí mi si přeložit poslední rozhodnutí, co se dělo před tím je vlastně nepodstatný *15*
Jinak pozor Jack1947 píše podezřele "česky" asi mu někde hacknul účet. -
Čeština proboha na co ? *8*
Vždyt to není RPG navíc tady rozhoduje až úplně ta poslední volba na konci. -
jasně
-
A už je čeština na PC?
-
První epizoda Life is Strange bude od zítřka zdarma na všech platformách
https://www.youtube.com/watch?v=W29uOjrz318 -
Bleskovky nonstop
Všimli jste si té bleskařovy šňůry? Od devíti hodin úterního rána to seká každou boží hodinu jako Baťa cvičky. 31 hodin, 30 bleskovek! Nevídaný trhák, co lze snad vysvětlit jen tak, že Games na bleskovky konečně nasadily AI, což jim ostatně spousta čtenářů už dávno doporučovala. -
Půl míče zhlédnutí to přece nemůže být špatný.
-
Fakt na to neklikejte ( varoval jsem vás)
-
Pokémon GO má oficiální song
https://www.youtube.com/watch?v=vfc42Pb5RA8 -
Při natáčení reklamy na hru Steep zahynula profesionální lyžařka Matilda Rapaport.
To je hoodně blbá reklama - to už si Ubisofti neodpářou že s tím jejich nesmyslem budou takhle blbě spojeni. Kdy naposledy se tohle v herní branži událo he ? Nebo něco podobného. -
http://steamcommunity.com/discussions/forum/10/864973981186004607/
Steam je oo tak dokonalý, jenže neumí takovou banální věc jako vybrat si hru přímo z browseru to ne, ne ne. Musíte si stáhnout klient a hodit si ji přes něj jinak to prostě nejde *7*