Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Mám R9 390, takže pro mě je to zbytečné:)
  • 0011
    to je, no hlavně je dobrých těch 6gb vram hele tenhle shop má výdejní místo v Ostravě, nejdeš do ní?

    http://www.k24.cz/product/328764/Elektronika/Komponenty_PC/ASUS_GeForce_GTX_1060_DUAL_6GB_GDDR5.html?product_code=GRSTRIXDUALGTX1060NO

    osobně mám značku asus u grafik nejradši, jedno jestli amd nebo nvidia, jejich 390X je povedená karta
    btw z tohohle shopu mám 3tb exterák, i s poštou mě tenkrát vyšel levněji než v Praze *1*
  • Veskoslav
    "Skvělá zpráva 1060 bude něco mezi (960/970) to je solidní střední třída."

    Vysvětli tu větu.....Protože karta je výkonnější než 970.
  • Draken69CZ
    Ano "mezi (960/970)" a výkonnější než 980 *15*
  • Veskoslav
    No za 15 éček to není marné:-D

    Jinak Civka už jako Humble byla včetně posledního dílu a datadisku k němu.
  • Jack1947
    Skvělá zpráva 1060 bude něco mezi (960/970) to je solidní střední třída.

    Jinak Predátor má výjímečně pravdu AMD je v pytli už ted a to pořádně žádná alternativa jako 1060/1070 ale u nich nekoná a zatím nekonala.
  • ringmancz

    2K Bundle a hra zadarmo

    https://www.humblebundle.com/2k-games-bundle - potřebují nalákat lidi na Battleborn, a tu Civku mohli taky dát komplet

    https://www.rockpapershotgun.com/2016/07/19/free-steam-keys-megabyte-punch/
  • Hlavně je ale smutné, že bejt to jiná firma (EA, Ubi apod.), tak se na netu z toho lidi pose*ou, budou vhrožovat, budou nas*ané petice apod. Je smutné, že tohlecto v klidu projde mezi hráči vcelku nepovšimnuto.
  • Draken69CZ
    Tak tam bych dával jen 1080, tak jasně momentálně nic není kde bude Vega a za kolik je otázka (podle papíru by to mohlo být klidně 30% nad 1080 ale...) a pokud vyjde 1080Ti bude to naboostovaná 1080 nebo ořezaná Tesla? Když nic jiného mohlo by to srazit ceny.
  • Draken69CZ
    Kdyby tam byli dva ovladače, pistolka a možnost dodatečného stažení/dokoupení her neváhal bych takhle mi to přijde jako drahé prášítko, ale snaha se cení jako dárek pro geeka k Vánocům k nezaplacení *3*
  • Veskoslav

    Nintendo Classic Mini: NES - předobjednávka

    http://www.xzone.cz/nahledwii.php3?idg=1185
  • http://www.eurogamer.net/articles/2016-07-15-through-gritted-teeth-star-citizen-developer-gives-player-whopping-usd2500-refund

    Tomu říkám brát se za svoje spotřebitelská práva! Že kolem toho CIG chodí jako kolem horký kaše, se vůbec nedivím.
  • ty vzdáváš hold 20 FPS v roce 2016 nebo co?
  • Lukass
    JJ hold ne kazde chce hrat v roce 2016 v 20 FPS s lagama a moznosti vypnout takovy ohavnosti jako Bloom, Blur, Chromatic Aberration atd.
  • Jack1947
    Akční hra s rpg prvky "
  • Draken69CZ
    Neblázni tohle je jen na net a office to víc nedá.
  • Draken69CZ
    Tak RX 480 od MSI bude za kolik 8,5-9k?
  • frag.ment
    to asi do PS4 nenarvu, co? On ten kousek HW stojí jako celá konzole a přinesete to jen uspokojení mamláskům, kteří počítají FPS a u her se nebaví.
  • Draken69CZ
    V cca 15:00 končilo NDA a začala se prodávat plus nějaký ten test, na CZC pěkná MSI za 9,8 to už není tak pěkná cena.

    recenze http://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-gtx-1060-review
  • MSI GTX 1060 GAMING X 6G 9999,- :D lacák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit