-
Ale to bych nepřeháněl. A jestli je to jediný důvod proč vylezli ven, tak je to dost smutný. -
Jo kéž by, aspoň bych měl prázdniny :D
-
Tak tak není nadto běžet ven a pak omylem skočit na dálnici pod cisternu *3*
-
40 minut z Deus Ex: Mankind Divided
https://www.youtube.com/watch?v=e09V-A8zk6U
Docela zajímavé, že ve hře se Praha přemístila do Ruska. -
No počkáme si na to jak dlouho to vydrží a kolik lidí během hraní přijde k úrazu.
-
Ty meleš něco o chybách a sám nejsi schopný napsat ani jednu větu bez chyby.
-
Ta hra udělala pro zdraví populace více než všechny nápady ministerstva zdravotnictví za posledních 20 let.
-
Je to horsi protoze musis chodit ven a hazet micky po roztomilejch "zviratkach" :D
-
V čem je to horší než hraní na pc/konzoli?
-
diky vsem
-
...kňouraj puboši v herní internetový diskuzi *5*
-
Díky,vzal jsem si UFO: Aftermath... :)
-
Steam
UFO: Aftermath..............084Y5-G7ZAY-GDP8H
Fort Defense..................2Z5G3-HB9XC-LY4AZ -
Jelo mi to zkus mrknout na google najít n+co se settings -> ale myslím že na NV ti to pojede )nemáš AMD ne?¨).
-
Ach ty americké děti *7*
Aspo sis to mohl opravit v tom prvním komentu... -
Pokémon Go. Další level degenerace lidstva.
-
Gotta catch em all!
https://www.youtube.com/watch?v=Dt6krnP7QP4 -
Třeba já, ale ne stylem, že bych lítat přímo za Pokémonama, ale spíš když někam jdu, tak tím zabíjím čas a občas trochu prodloužím cestu *1*
-
...
Byli v autě před domem v noci. Omlouvám se, za nepřesnou informaci. -
Ja taky :D BTW. myslim ze tam rika ze mu vstoupili na pozemek a ne do domu :D
Hrajete nekdo Pokemony? :D