-
Dark Souls = vymlátit všechno co se hýbe, občas si počíst nějaký zprávy, mrknout na architekturu a .. Hledat v to nějaký hluboký příběh, který tam asi ani není. Ale jako akční RPG je to super hra. -
GTX 1060
tak alza v tichosti přidala 1060 do nabídky a pro jistotu jí schovala pod kategorii 1070, kde jí bude každý hledat *3* nejlevnější 6gb gainward za 7600, to jde ne? Btw je to informace ne podnět k tomu aby si červení a zelení dali po čuňi
edit: tak už to hodily do vlastní kategorie -
Famitsu: Dvě nové postavy(Schierke a Serpico) potvrzeny pro Berserk Warriors
http://www.famitsu.com/news/201607/19111141.html
Podle dosavadních obrázků a přítomných postav soudím, že hra půjde dál než jakákoliv adaptace Berserka kdy šla a bude mapovat přibližně 14 let mangy(226 kapitol), chci vidět jak se s tím Koei Tecmo popere. -
Na seznam bojovníků hry Tekken 7 přibyl Bob a nováček Master Raven.
Master Raven je něco jako Christie a Eddy ne? prostě ženská obdoba klasického Ravena -
Ghost of a tale
Bude early access!
http://www.ghostofatale.com/all-about-the-upcoming-early-access/ -
česky Krycí jména
-
Nakonec proč ne... *3*
-
Codenames
Povedená česká deskovka ověnčená mnoha cenami a tou poslední je velmi významná "Spiel des Jahres"
https://boardgamegeek.com/boardgame/178900/codenames -
Když vezmeme v potaz to, že se v Dark Souls 2 našla v assetu kyseliny ničící zbroj plechovka od nějakého populárního produktu, tak je naprosto jasné, že se Dark Souls odehrává v budoucnosti.
Dle mé teorie je Dark Souls naprosto očividným politckým komentářem: Věk prastarých byl obýván draky(občané Skotska a Irska) a arcistromy(libra), pak přišel Gwyn(Nigel Farage), Nito(Boris Johnson), čarodějka z Izalithu(Donald Trump) a Seath(David Cameron) to pokazil pro své druhy. Společně vyhnali draky a zlámali stromy.
A z toho nám vyplývá, že 11. září byl inside job, videohry jsou sexistické a Miloš Zeman je atraktivní muž. -
Dark Souls 3 GPS
Po internetech se hodně debatovalo o mytologii a historii světa Dark Souls, málokoho ale asi napadlo o něm uvažovat jako o skutečném místě v našem vesmíru. Když jsem se tak rozhlížel po lokaci Archdragon Peak v posledním díle, překvapil mě Měsíc na obloze. Ano, Měsíc s velkým M, ten, co krouží kolem Země. Království Lothric tedy leží na naší planetě a z polohy a orientace Měsíce (Moře hojnosti na pozici 12) lze dokonce určit, že Štít vládce draků se tyčí nepříliš daleko od zemského rovníku směrem na jih. Tedy zřejmě v Andách, horách východní Afriky nebo v Indonésii. -
15 minut z Persona 5
https://aww.moe/u1j2co.mp4 -
Jak řikám kdo chce tam tak at tam jde *4*
-
TYdlifoun? a i kdybych měl nebudu jak kokůtek běhat někde po ulici/městě abych honil pokémony - Proč to asi oficiálně v čr bude až někdy ted co ?? *2*
Jinak, možná bych i "běhal" být tak o 15let mladší ( možná 12) prostě v době Pokémon Boomu... ale tak je zase hezké že touhle zábavou Nintendo si pomohlo pomalu od krachu. Nebo aspon vylepšilo reputaci.
Když to někoho baví proč ne aspon to nemá mikrotransakce nebo jo ??? -
Díky, vzal jsem si Condemned.
-
Steam
ReignMaker ...................................0DMI6-0DXDV-8DNE7
Condemned: Criminal Origins.........FNM7Z-92RQ9-0RT2K -
Já ho měl ještě do nedávna taky. Ale práce mě donutila do toho jít. Zatim to má jedno plus, je to furt vybitý :D
-
Čekám na prvního co sejde z útesu :D
-
Asi o nic horší, jenom mně to už prostě přijde tak nějak dementní. Jako selfie apod. hovadiny. Jinak v klidu, to se zase nečilte, proti gustu....
-
Naštěstí mám hloupej tydlifoun, mě ven nedostane nic.
-
Go Jack1947 Go