Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow
    A koho tohle zajmá?
  • Veskoslav
    No a z čeho si myslíš, že Warhammer vychází?:) Z našeho skutečného světa:)
  • ringmancz

    Terry Crews si skládá vlastní PC

    na E3 eventu Battlefieldu říkal, že bude hrát na myši a klávesnici a teď si pořídil nový dělo. schválně jsem to hodil do košíku a nešetřil na ničem (dokonce přihodil i mechaniku a zvukovku). jenom disk stál skoro stejně, jako moje bedna :)

    komponenty

    video
  • Kravicka
    no na 75% to vypada jak evropa s kusem afriky
  • Veskoslav

    Warhammer mapa, asi nejpodrobnější, co se dá najít

    http://www.gitzmansgallery.com/shdmotwow.html
  • Draken69CZ
    Super u mě 6tá appka na spouštění her *15*
  • Jack1947
    Random hra s lidma odsýpá ? HH dobrej srand(e)c

    Přeci jeno m by si s někým zahrál co ? Už jsem myslím psal že to je o tom kdo má sehranější tým nebo obratnější monstrum - tedy hrůůza. Bud hrajete s nooby co ani nemá smysl se evolvovat protože beztak je sejmete jednoho po jednom... nebo naopakj někým kdo vás najde moc rychle stejně tak třeba lidi co nepřemýšlí a děti - co běhají kde je napadne ( Ranked musí bejt bolest kdž se tohle všechno střetne dohromady).
  • Lukass

    Evolve

    Musim rict ze me to zatim bavi, hraju za supporta a hra i s random hracema odsypa. Zalezi na skillu cloveka co hraje za monstrum ale v coopu s dobrou partou lidi muze byt hra slusne navykova, navic optimalizace uz je perfektni. Uvidime jak se bude dal hra vyvjet.
    Kdyby mel nekdo zajem zahrat tak at se ozve *3*
  • tak za 16E si to můžou strčit za klobouk...
  • Lukyz

    Vyšel Fallout Shelter pro PC, má to ale háček.

    Hra není dostupná přes Steam nebo jako samostatná instalace, ale pro spuštění je potřeba registrace a nový Bethesda Launcher.

    Pokud vás to neodradilo, bližší info a instalačku najdete tady.

    Zároveň vyšel update pro mobilní verze hry.
  • PreidaQ

    Nový video blog Kingdom Come: Delivrance o armoru

    https://www.youtube.com/watch?v=NlK3MURumeE
  • Veskoslav

    Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=Ds1ZsQAISeM#t=18
  • Mart9
    Nabídka výborná, ale hry bych se bál, takže neberu *16*
  • frag.ment
    Vidím, že se tady odpovědi asi nedočkám.. :-( Hry se tu už neřeší, jen HW na PC a flame :-(
  • jakubc
    Jako sorry, ale to že jsi dosud hrál s 960kou a chválil si ji, to jsem ještě bral, ale to že se teď chviličku po upgradu vysměješ někomu, kdo má dvakrát lepší GPU než ty před měsícem, to je teda už docela dost, nemyslíš?
  • Řešit na začátku při prvotním nastavení hry je ok, ale celou dobu čumět na FPS a uspokojovat se pohledem do rožku při náročných scénách, tak jak to popisuje tvůj přítel LV, to už je spíš diagnóza.
  • ringmancz

    fajn indie balík za pár korun

    https://www.bundlestars.com/en/bundle/indie-legends-4-bundle

    Party Hard, Door Kickers, Another World a další
  • ringmancz
    na PSN si musíš dobít minimálně 150, měl bys mít v peněžence 9 korun
  • Lukass
    Nekdo resi, nekdo neresi, jednoduchy ne?
  • Meow
    msi 970 a jsem spokojený *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit