-
A koho tohle zajmá? -
No a z čeho si myslíš, že Warhammer vychází?:) Z našeho skutečného světa:)
-
Terry Crews si skládá vlastní PC
na E3 eventu Battlefieldu říkal, že bude hrát na myši a klávesnici a teď si pořídil nový dělo. schválně jsem to hodil do košíku a nešetřil na ničem (dokonce přihodil i mechaniku a zvukovku). jenom disk stál skoro stejně, jako moje bedna :)
komponenty
video -
no na 75% to vypada jak evropa s kusem afriky
-
Warhammer mapa, asi nejpodrobnější, co se dá najít
http://www.gitzmansgallery.com/shdmotwow.html -
Super u mě 6tá appka na spouštění her *15*
-
Random hra s lidma odsýpá ? HH dobrej srand(e)c
Přeci jeno m by si s někým zahrál co ? Už jsem myslím psal že to je o tom kdo má sehranější tým nebo obratnější monstrum - tedy hrůůza. Bud hrajete s nooby co ani nemá smysl se evolvovat protože beztak je sejmete jednoho po jednom... nebo naopakj někým kdo vás najde moc rychle stejně tak třeba lidi co nepřemýšlí a děti - co běhají kde je napadne ( Ranked musí bejt bolest kdž se tohle všechno střetne dohromady). -
Evolve
Musim rict ze me to zatim bavi, hraju za supporta a hra i s random hracema odsypa. Zalezi na skillu cloveka co hraje za monstrum ale v coopu s dobrou partou lidi muze byt hra slusne navykova, navic optimalizace uz je perfektni. Uvidime jak se bude dal hra vyvjet.
Kdyby mel nekdo zajem zahrat tak at se ozve *3* -
tak za 16E si to můžou strčit za klobouk...
-
Vyšel Fallout Shelter pro PC, má to ale háček.
Hra není dostupná přes Steam nebo jako samostatná instalace, ale pro spuštění je potřeba registrace a nový Bethesda Launcher.
Pokud vás to neodradilo, bližší info a instalačku najdete tady.
Zároveň vyšel update pro mobilní verze hry. -
Nový video blog Kingdom Come: Delivrance o armoru
https://www.youtube.com/watch?v=NlK3MURumeE -
Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=Ds1ZsQAISeM#t=18 -
Nabídka výborná, ale hry bych se bál, takže neberu *16*
-
Vidím, že se tady odpovědi asi nedočkám.. :-( Hry se tu už neřeší, jen HW na PC a flame :-(
-
Jako sorry, ale to že jsi dosud hrál s 960kou a chválil si ji, to jsem ještě bral, ale to že se teď chviličku po upgradu vysměješ někomu, kdo má dvakrát lepší GPU než ty před měsícem, to je teda už docela dost, nemyslíš?
-
Řešit na začátku při prvotním nastavení hry je ok, ale celou dobu čumět na FPS a uspokojovat se pohledem do rožku při náročných scénách, tak jak to popisuje tvůj přítel LV, to už je spíš diagnóza.
-
fajn indie balík za pár korun
https://www.bundlestars.com/en/bundle/indie-legends-4-bundle
Party Hard, Door Kickers, Another World a další -
na PSN si musíš dobít minimálně 150, měl bys mít v peněžence 9 korun
-
Nekdo resi, nekdo neresi, jednoduchy ne?
-
msi 970 a jsem spokojený *1*