-
https://www.twitch.tv/esamarathon nebo více informací na http://www.esamarathon.com/.
U GDQ mám dojem, že je charita na prvním místě a samotné speedruny jsou odsunuté na druhou kolej. Na ESA je to přesně obráceně. Taky si stojím za tím, že tam jsou obecně zajímavější hry. Na GDQ je to samá Castlevania, Metroid, Zelda dokola a dokola. -
Evolve se stal po přechodu na F2P model hitem - počet současně hrajících lidí vzrost na téměř 45 tisíc.
pár dní po přechodu. to nic neznamená. za měsíc to zas spadne -
O tomhle jsem nikdy neslyšel. Kde se to bude vysílat? Jinak na GDCQ mám spíše než speedruny samotné rád to, že se o hraných hrách dost dozvíš, a navíc to jde na charitu.
-
Tenhle týden má vyjít nový driver, který to vyřeší, stejně jako před pár dny poslední drivery vyřešily problémy s napájením u RX 480. Tohle jsou celkem normální porodní bolesti, co obvykle s vylepšenými ovladači zmizí.
-
Notak, LVmu zase stoupne tlak..:D
-
Njn to jsou ty vyladěné ovladače za který si každý rád připlatí.
-
Uložené pozice z PS3/X360 verze TES V: Skyrim nepůjdou přenést do remasterované TES V: Skyrim - Special Edition.
Doufám že to nepujde ani na PC verzi! Aspon si to dám pěkně od znova když už ted tam nemam co dělat kromě opakujících se ukolu :) -
Nvidia zatim neni nejlepsi volba pro VR nadsence :D
http://www.tomshardware.com/news/nvidia-vive-displayport-incompatible,32204.html -
Ta hra je fakt brutalni! Puzzliky nejsou nijak extra slozity ale komu se libil zpusob jakym vypravel Limbo tak bude nadsen! Ta hra ma neuveritelnou atmosferu. Pokazdy kdyz mi ten klucina umre tak jsem v soku... neco takovyho jsem snad jeste nezazil.
-
23. července začiná, podle mého, lepší maraton ESA 2016.
-
Jsem jim tam vyplnil do 20 otazky :)
Going back to the roots in regards of released product and patches. I.E. Mostly bug free (or at least gamebreaking bugs free) titles, updates with small fixes or content added and then paid "datadiscs" with proper new content. DLC works but just sometimes. Look at CD Projekt or Kunos (Assetto).
Stop using players as betatesters (except early access which is great: Assetto Corssa, Dirt Rally). In most of the new games main menu rolling over when wheel/pedals are connected - always patched later, but most of the time it looks like only small team of betatesters is used and sometimes games are released with widespread bugs over all users. Of course not thinking about RPG openworld titles which is something else, but "regular" games.
Vim, anglictina naprd, unava mi translator v hlave vzdycky odrovna, ono se stejne asi v tomhle smeru nic nezmeni, DLC obecne funguje velmi skvele (podle prodeju) tak nac to menit :/ -
Je to fakt krátký, ale vzhledem k tomu kvalitnímu prožitku bych přimhouřil oko a dal bych možná i těch 5€
-
Za 3 babky ? *7*
-
Obecně jsou na to pěkné ohlasy. Jakmile to bude ve slevičce, koupím a užiju si to.
-
Ja radsi hodnotim hry podle kvality nez podle delky a tahle se mi zda fakt super. Ale asi nic pro tebe...
-
Hra na 3h0diny ale proti gustu a (pixelům) žádný dišputát samozřejmně *3*
-
Inside
Uz jste hrali Inside? Ja se k tomu dostal vcera poprve a musim rict ze co se atmosfery tyce tak je to jak Limbo na steroidech. Brrr -
Ignoranti zatrolený *16*
-
*1*
http://www.memecenter.com/fun/6815397/going-out-for-the-first-time-while-playing-pokemon-go
a už fakt končím, ale tohle je fakt přesné *4* -
Ale to je přece jedna z těch pátečních bleskovek, co se teď průběžně doplňujou, aby to bylo pokryté. Kdybyste četli bleskařovy vysvětlivky v diskuzi, nemuseli byste se teď hloupě divit.