Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13599961_10206890303520504_2438979248642918134_n.jpg?oh=a23ee770093eedef3eaf7a4d9c1f1cf6&oe=58370154
  • Mart9
    O víkendu lehárko a v pondělí nevíme, co je za den *15*
  • 0011
    No internet doslova vybouchnul, všude kam chodím je spoustu informací od hráčů, zpráv a meme o Pokémon go, jenom já se svojí lumií hraju leda... pokémon alpha saphire na 3ds, ale tohle má potenciál vytáhnout děcka ven a tomu tleskám, akorát jak už se ukazuje, nemusí to být vždy a všude zrovna bezpečné, nechtěl bych jít hledat pokémona do jistých čtvrtí Brooklynu a i u nás jsou místa, kterým bych se obloukem vyhnul

    ale tohle mě dostalo:
    http://www.memecenter.com/fun/6815895/faith-in-humanity-restored
    *1*
  • ringmancz

    VR edice hry DiRT Rally vyjde 11. července.

    snad "vyšla" ne?
  • stratego
    Jen tak ze zvědavosti: Uveď prosím nějakou hru "která není srágora a nabídne dostatek zábavy za adekvátní cenu."
  • Mart9
    Podle těch otázek to vypadá, že mi chtějí ukuchtit hru na míru. Paráda.
  • Vogon

    Seznam a záznamy speedrunů z Summer Games Done Quick 2016

    https://www.reddit.com/r/speedrun/comments/4r4pyp/sgdq_vod_thread_2016/?st=iqdu6dda&sh=ff1d791a
  • SalemCZ
    Pokemon go a akcie Nintenda http://www.bloomberg.com/quote/7974:JP
  • Kravicka
    Ne, bud je skill heal a s priserou udelas hovno, nebo mas nahovno heala a prisera te smazne do 2minut.
  • Lukass

    Evolve

    Tak ted na Steamu hraje Evolve 35 000 lidi, slusny. Zachvilku se me to dotahne tak to taky prubnu zda to zato stoji.
  • porovnaj si tu databazu s gog.com, pre istotu
  • ringmancz

    Windows dotazník o PC hraní

    https://insidersurveys.windows.com/s3/WIP-Gamers-Survey
  • Jack1947
    Já nevím jakákoli hra která není srágora a nabídne dostatek zábavy za adekvátní cenu.
  • Zdravím,
    máte někdo zkušenosti se stránkou www.old-games.com ?
    Dá se jim věřit?
  • Chim
    A co ty si Jacku představuješ pod pojmem "nepředražená hra"?
  • Jack1947

    Pokud dokončíte demoverzi Trials of the Blood Dragon s méně jak 15 chybami, získáte zdarma plnou verzi hry.

    Pak že herní společnosti chtěj jenom prachy a nic víc ( i když ruku do kalhot - takováhle hra je i zadarmo docela předražená viz, podprůměrné recenze).
  • Veskoslav
    Tak Battlefront vypadá skvěle, tak není důvod nevěřit, že Bf1 bude vypadat stejně:) Ale já nakonec dám přednost Titanfall 2:)
  • ZvacA
    Ale i tak, na to, že je hra v téhle fázi docela mazec. I s nejnizším nastavením se rozdíly na pohled zdají téměř nepatrný a nutno říct, že to vypadá parádně v jakýmkoliv případě. Asi jsem Frostbite a schopnosti Dice s ním pracovat docela podceňoval.
  • Veskoslav

    Battlefield 1 – PC Low vs. Medium vs. High vs. Ultra Alpha Graphics Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=Fu9_AAeHrok
  • Jack1947
    Vždyt já nic nechci jenom řikám/píšu že když už se takhle odhodlali tak by mohli hodit něco novějšího a ne to co už všichni už třeba maj no, nic víc nic mín *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit