-
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13599961_10206890303520504_2438979248642918134_n.jpg?oh=a23ee770093eedef3eaf7a4d9c1f1cf6&oe=58370154
-
O víkendu lehárko a v pondělí nevíme, co je za den *15*
-
No internet doslova vybouchnul, všude kam chodím je spoustu informací od hráčů, zpráv a meme o Pokémon go, jenom já se svojí lumií hraju leda... pokémon alpha saphire na 3ds, ale tohle má potenciál vytáhnout děcka ven a tomu tleskám, akorát jak už se ukazuje, nemusí to být vždy a všude zrovna bezpečné, nechtěl bych jít hledat pokémona do jistých čtvrtí Brooklynu a i u nás jsou místa, kterým bych se obloukem vyhnul
ale tohle mě dostalo:
http://www.memecenter.com/fun/6815895/faith-in-humanity-restored
*1* -
VR edice hry DiRT Rally vyjde 11. července.
snad "vyšla" ne? -
Jen tak ze zvědavosti: Uveď prosím nějakou hru "která není srágora a nabídne dostatek zábavy za adekvátní cenu."
-
Podle těch otázek to vypadá, že mi chtějí ukuchtit hru na míru. Paráda.
-
Seznam a záznamy speedrunů z Summer Games Done Quick 2016
https://www.reddit.com/r/speedrun/comments/4r4pyp/sgdq_vod_thread_2016/?st=iqdu6dda&sh=ff1d791a -
Pokemon go a akcie Nintenda http://www.bloomberg.com/quote/7974:JP
-
Ne, bud je skill heal a s priserou udelas hovno, nebo mas nahovno heala a prisera te smazne do 2minut.
-
Evolve
Tak ted na Steamu hraje Evolve 35 000 lidi, slusny. Zachvilku se me to dotahne tak to taky prubnu zda to zato stoji. -
porovnaj si tu databazu s gog.com, pre istotu
-
Windows dotazník o PC hraní
https://insidersurveys.windows.com/s3/WIP-Gamers-Survey -
Já nevím jakákoli hra která není srágora a nabídne dostatek zábavy za adekvátní cenu.
-
Zdravím,
máte někdo zkušenosti se stránkou www.old-games.com ?
Dá se jim věřit? -
A co ty si Jacku představuješ pod pojmem "nepředražená hra"?
-
Pokud dokončíte demoverzi Trials of the Blood Dragon s méně jak 15 chybami, získáte zdarma plnou verzi hry.
Pak že herní společnosti chtěj jenom prachy a nic víc ( i když ruku do kalhot - takováhle hra je i zadarmo docela předražená viz, podprůměrné recenze). -
Tak Battlefront vypadá skvěle, tak není důvod nevěřit, že Bf1 bude vypadat stejně:) Ale já nakonec dám přednost Titanfall 2:)
-
Ale i tak, na to, že je hra v téhle fázi docela mazec. I s nejnizším nastavením se rozdíly na pohled zdají téměř nepatrný a nutno říct, že to vypadá parádně v jakýmkoliv případě. Asi jsem Frostbite a schopnosti Dice s ním pracovat docela podceňoval.
-
Battlefield 1 – PC Low vs. Medium vs. High vs. Ultra Alpha Graphics Comparison
https://www.youtube.com/watch?v=Fu9_AAeHrok -
Vždyt já nic nechci jenom řikám/píšu že když už se takhle odhodlali tak by mohli hodit něco novějšího a ne to co už všichni už třeba maj no, nic víc nic mín *4*