Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Red Dead Redemption

    Xbox 360/One: většina DLC pro Red Dead Redemption je nyní v Xbox Store zdarma.
  • Lukass
    Chaos Theory stoji na steamu 10 euro, to ses fakt takove zebrak ze nemas 3 kila na hru, nehlede nato ze je po letnich slevach vsichni plny knihovny novech her, jenom ty tady otravujes zes dostal starou hru zadarmo, ses fakt zoufalec Jacku.
  • SalemCZ
    Hrál si Ingress? je to dost podobný, jenom tu máš pokemony
  • To je ale bzunda! On tam zavolal a pouzival dialogy Sheparda z Mass Efect! No tak to je GOL! A ke vsemu jeste moc originalni napad.
  • VaZqeZ_EU

    Commander Shepard Calls Gun Shops - Mass Effect Prank

    https://www.youtube.com/watch?v=HRyKWF-nuGg
  • Jack1947
    Třeba Chaos theory nebo Pandoras tomorrow. Jsou to blbci nebo co jsem nepochopil *7*
  • Morraw
    Slabota? Jsi cekal poslední díl? Asi jsi vůbec nepochopil o co tady jde.
  • alladjex
    zkoušel jste to už někdo? Dojmy?
  • Jack1947
    Slabota, ten už mám z Level DVD nicméně třeba právě proto že to vydají takhle tak si ji zahraju.
  • Draken69CZ
    http://www.pcadvisor.co.uk/new-product/game/pokemon-go-release-date-rumours-pokemon-go-trailer-pokemon-go-gameplay-get-pokemon-go-now-3625388/
  • jakubc
    Stačí stáhnout odkudkoliv apk a jede to v pohodě, všechno funguje
  • lipkozzi

    Niantic vydal Pokemon Go pro Android a Apple zařízení.

    This item isn't available in your country.
    Ou jeej.
  • Veskoslav

    Ubisoft

    Červencovou hrou zdarma od Ubi k příležitosti 30. let bude první Splinter Cell.
  • ringmancz

    No Man's Sky je hotové

    https://twitter.com/NoMansSky/status/751141699880095745
  • Jack1947
    Supr zkusím i když asi zkusím a pak přestanu hrát *4*

    Hmm takže to F2P zmákli docela rychle ( ani ne 2roky nebo kolik po vydání hehe).
  • Morraw
    Skvělá hra. Svého času jsem to hrál na PSP :)
  • karlman.hajsky

    V tichosti vyšla PS4 verze hry The Warriors.

    Další hra od Rockstaru, která mi kdysi unikla, možná ji zpetně zkusím i když hrát na PS4 hry v takové grafice, je trochu škoda, ale co už. Kdyby ale vydali Red Dead Redemption to už by byla jiná písnička. To bych si zahrál ihned. Ostatně nevidím v tom žádný problém, když Rockstar už vydal na PS4 v podstatě vše ostatní a momentálně jde RDR do kompatibility s Xbox One.
  • kostejnesmrtelny

    Bastion

    Och *14* .

    Transistor už se stahuje a jestli je z půlky tak dobrej, tak mám nový oblíbený studio. Spát jsem šel ve tři ráno a je nesmírně osvěžující zjistit, že i po třicítce to jde - sice zřídkakdy, ale když musíš, tak prostě musíš.
  • Draken69CZ

    Red Bull Air Race od Slightly Mad Studio

    beta
  • SalemCZ
    Bude Gameplay Pokemon GO :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit