-
Red Dead Redemption
Xbox 360/One: většina DLC pro Red Dead Redemption je nyní v Xbox Store zdarma. -
Chaos Theory stoji na steamu 10 euro, to ses fakt takove zebrak ze nemas 3 kila na hru, nehlede nato ze je po letnich slevach vsichni plny knihovny novech her, jenom ty tady otravujes zes dostal starou hru zadarmo, ses fakt zoufalec Jacku.
-
Hrál si Ingress? je to dost podobný, jenom tu máš pokemony
-
To je ale bzunda! On tam zavolal a pouzival dialogy Sheparda z Mass Efect! No tak to je GOL! A ke vsemu jeste moc originalni napad.
-
Commander Shepard Calls Gun Shops - Mass Effect Prank
https://www.youtube.com/watch?v=HRyKWF-nuGg -
Třeba Chaos theory nebo Pandoras tomorrow. Jsou to blbci nebo co jsem nepochopil *7*
-
Slabota? Jsi cekal poslední díl? Asi jsi vůbec nepochopil o co tady jde.
-
zkoušel jste to už někdo? Dojmy?
-
Slabota, ten už mám z Level DVD nicméně třeba právě proto že to vydají takhle tak si ji zahraju.
-
http://www.pcadvisor.co.uk/new-product/game/pokemon-go-release-date-rumours-pokemon-go-trailer-pokemon-go-gameplay-get-pokemon-go-now-3625388/
-
Stačí stáhnout odkudkoliv apk a jede to v pohodě, všechno funguje
-
Niantic vydal Pokemon Go pro Android a Apple zařízení.
This item isn't available in your country.
Ou jeej. -
Ubisoft
Červencovou hrou zdarma od Ubi k příležitosti 30. let bude první Splinter Cell. -
No Man's Sky je hotové
https://twitter.com/NoMansSky/status/751141699880095745 -
Supr zkusím i když asi zkusím a pak přestanu hrát *4*
Hmm takže to F2P zmákli docela rychle ( ani ne 2roky nebo kolik po vydání hehe). -
Skvělá hra. Svého času jsem to hrál na PSP :)
-
V tichosti vyšla PS4 verze hry The Warriors.
Další hra od Rockstaru, která mi kdysi unikla, možná ji zpetně zkusím i když hrát na PS4 hry v takové grafice, je trochu škoda, ale co už. Kdyby ale vydali Red Dead Redemption to už by byla jiná písnička. To bych si zahrál ihned. Ostatně nevidím v tom žádný problém, když Rockstar už vydal na PS4 v podstatě vše ostatní a momentálně jde RDR do kompatibility s Xbox One. -
Bastion
Och *14* .
Transistor už se stahuje a jestli je z půlky tak dobrej, tak mám nový oblíbený studio. Spát jsem šel ve tři ráno a je nesmírně osvěžující zjistit, že i po třicítce to jde - sice zřídkakdy, ale když musíš, tak prostě musíš. -
Red Bull Air Race od Slightly Mad Studio
beta -
Bude Gameplay Pokemon GO :D