-
Gul'dan Spotlight - Heroes of the Storm
https://www.youtube.com/watch?v=7dsqSWKfHBA -
Mrtvý Evolve
To, co se "šuškalo" už pár týdnů se stalo skutečností. Evolve přechází na "F2P" model a beta začíná už zítra. Skvěle vypadající koncept naprosto zabitý systémem DLC a 10 aktivními hráči. -
Koukám že DX12 je na nVidia pěkná mazanice trhanice *15*
-
Nové screenshoty z Berserk Warriors
http://www.dualshockers.com/2016/07/06/berserk-for-ps4ps3ps-vitapc-gets-new-screenshots-on-famitsu-shows-casca-judeau-and-more/
Best waifu potvrzena.
Japonské články mluví o tom, že všichni důležití členové Band of Hawk budou hratelní. -
freesync je uplne v poho, mam doma taky monitor. nevies rozoznat, ci mas 30 alebo 60 fps, vsetko je uplne plynule
-
stím dostupný bych to nepřeháněl, level 5, pár pokemonů, 1 gum
-
System seller!!!
-
Já jít do takové karty tak bych se "jen" s FHD a 60 fps nespokojil přijde mi to promarněný potenciál, ale dobrá volba pokud vezmeš něco jako LV s dobrým tichým chlazením *3*
-
Radujme se, Persona 5 vyjde i v Evropě, vydá ji Deep Silver
https://twitter.com/deepsilver/status/750661060852649984 -
Pokémon GO je nyní dostupný na Google Play.
Více v článku na "konkurenčním" webu. *3* -
Kickstarter a nový trailer na Prey for the Gods
https://www.kickstarter.com/projects/802508750/prey-for-the-gods/description
https://www.youtube.com/watch?v=q5AGtu0oMUY&feature=youtu.be -
já tak dohrál 1. Mafii *5*
-
Už tak je tady každý týden něco o Zaklínači jako hlavní zpráva, řekl bych že takovými zprávami to otrávíš i těm, co ještě z toho otráveni nejsou. Jako už vyšlo x GOTY, jenom tady se z toho dělá zase cirkus jako prase...
-
Benchmark nově vydané grafické karty AMD Radeon RX 480 v jednadvaceti hrách.
Zvažuju nákup RX 480, výkon vypadá v pořádku a Strix verze by měla snad vyřešit největší potíže. Docela mě k tomu ale láká monitor Samsung S27E370, 27palcové PLS s Freesyncem a 60Hz - osobně mi 60 fps stačí, je to podle mě naprosto ok a díky RX 480 a Freesyncu bych mohl všechno ve hrách ohulit naplno a kdyby fpska klesla občas pod 60, tak by mě to nemuselo trápit. Napadá vás jiné podobné (budget-friendly) řešení pro co nejlepší hraní ve FullHD? Monitor nutně nepotřebuju, mám 50palcovou plazmu, takže alternativou by byla asi GTX 1070, která by mi dovolovala zapnout adaptivní V-sync a pod 60 FPS bych se taky neměl dostat, cenově +- nastejno. -
kéž by všechny herní adaptace dopadly alespoň tak dobře jako guláš s nejasnou vizí
-
no tak se mne nakonec podarilo prekopirovat ty knihovny skrz jeden program, ovsem tentokrat to muj problem nevyresilo.
po nekolika pokusech prekopirovani dalsich a dalsich knihoven se mi uz podarilo rozjet pes 2016, ovsem demo fify 16 porad haze stejnou chybu... zajimavy..
mohlo by ten problem delat jen demo a plna verze hry by sla spustit bez problemu ? -
Zaklínač 3 Game of the Year Edition
Na stránkách německé mutace na herní rating se objevila tato edice s ratingem 18+.
http://www.usk.de/ -
Televizní seriál na motivy Halo je stále ve vývoji, potvrdilo 343 Industries.
A jako většina adaptací videoher to bude ve vývoji ještě 5 let, během kterých se tam vystřídá tucet režisérů a scénáristů a nakonec to buď vyprchá (Uncharted, Bioshock), nebo dostaneme zmatený guláš s nejasnou vizí (Warcraft). -
Lepší, než kdyby seděl v hospodě a chlastal.
-
Video: Hráč s přezdívkou FaraazKhan dokázal dohrát Dark Souls 3 aniž by ho zasáhl nepřítel.
To až si bude dávat do CV při ucházení se o práci v mekáči, tak to zaměstnavatele bude určitě zajímat.