Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Gul'dan Spotlight - Heroes of the Storm

    https://www.youtube.com/watch?v=7dsqSWKfHBA
  • Veskoslav

    Mrtvý Evolve

    To, co se "šuškalo" už pár týdnů se stalo skutečností. Evolve přechází na "F2P" model a beta začíná už zítra. Skvěle vypadající koncept naprosto zabitý systémem DLC a 10 aktivními hráči.
  • Draken69CZ
    Koukám že DX12 je na nVidia pěkná mazanice trhanice *15*
  • Vogon

    Nové screenshoty z Berserk Warriors

    http://www.dualshockers.com/2016/07/06/berserk-for-ps4ps3ps-vitapc-gets-new-screenshots-on-famitsu-shows-casca-judeau-and-more/
    Best waifu potvrzena.
    Japonské články mluví o tom, že všichni důležití členové Band of Hawk budou hratelní.
  • freesync je uplne v poho, mam doma taky monitor. nevies rozoznat, ci mas 30 alebo 60 fps, vsetko je uplne plynule
  • SalemCZ
    stím dostupný bych to nepřeháněl, level 5, pár pokemonů, 1 gum
  • System seller!!!
  • Draken69CZ
    Já jít do takové karty tak bych se "jen" s FHD a 60 fps nespokojil přijde mi to promarněný potenciál, ale dobrá volba pokud vezmeš něco jako LV s dobrým tichým chlazením *3*
  • Vogon

    Radujme se, Persona 5 vyjde i v Evropě, vydá ji Deep Silver

    https://twitter.com/deepsilver/status/750661060852649984
  • Lukyz

    Pokémon GO je nyní dostupný na Google Play.

    Více v článku na "konkurenčním" webu. *3*
  • Vogon

    Kickstarter a nový trailer na Prey for the Gods

    https://www.kickstarter.com/projects/802508750/prey-for-the-gods/description
    https://www.youtube.com/watch?v=q5AGtu0oMUY&feature=youtu.be
  • homeles8
    já tak dohrál 1. Mafii *5*
  • Už tak je tady každý týden něco o Zaklínači jako hlavní zpráva, řekl bych že takovými zprávami to otrávíš i těm, co ještě z toho otráveni nejsou. Jako už vyšlo x GOTY, jenom tady se z toho dělá zase cirkus jako prase...
  • jakubc

    Benchmark nově vydané grafické karty AMD Radeon RX 480 v jednadvaceti hrách.

    Zvažuju nákup RX 480, výkon vypadá v pořádku a Strix verze by měla snad vyřešit největší potíže. Docela mě k tomu ale láká monitor Samsung S27E370, 27palcové PLS s Freesyncem a 60Hz - osobně mi 60 fps stačí, je to podle mě naprosto ok a díky RX 480 a Freesyncu bych mohl všechno ve hrách ohulit naplno a kdyby fpska klesla občas pod 60, tak by mě to nemuselo trápit. Napadá vás jiné podobné (budget-friendly) řešení pro co nejlepší hraní ve FullHD? Monitor nutně nepotřebuju, mám 50palcovou plazmu, takže alternativou by byla asi GTX 1070, která by mi dovolovala zapnout adaptivní V-sync a pod 60 FPS bych se taky neměl dostat, cenově +- nastejno.
  • nekromant33
    kéž by všechny herní adaptace dopadly alespoň tak dobře jako guláš s nejasnou vizí
  • no tak se mne nakonec podarilo prekopirovat ty knihovny skrz jeden program, ovsem tentokrat to muj problem nevyresilo.

    po nekolika pokusech prekopirovani dalsich a dalsich knihoven se mi uz podarilo rozjet pes 2016, ovsem demo fify 16 porad haze stejnou chybu... zajimavy..

    mohlo by ten problem delat jen demo a plna verze hry by sla spustit bez problemu ?
  • Veskoslav

    Zaklínač 3 Game of the Year Edition

    Na stránkách německé mutace na herní rating se objevila tato edice s ratingem 18+.

    http://www.usk.de/
  • Televizní seriál na motivy Halo je stále ve vývoji, potvrdilo 343 Industries.

    A jako většina adaptací videoher to bude ve vývoji ještě 5 let, během kterých se tam vystřídá tucet režisérů a scénáristů a nakonec to buď vyprchá (Uncharted, Bioshock), nebo dostaneme zmatený guláš s nejasnou vizí (Warcraft).
  • Lepší, než kdyby seděl v hospodě a chlastal.
  • Video: Hráč s přezdívkou FaraazKhan dokázal dohrát Dark Souls 3 aniž by ho zasáhl nepřítel.

    To až si bude dávat do CV při ucházení se o práci v mekáči, tak to zaměstnavatele bude určitě zajímat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit