Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
  • ringmancz
    tohle už je dávno i mimo betu, akorát Big Picture to z nějakýho důvodu neumí, což je otravný, když hraju se steam gamepadem
  • Lukass

    FPS ve hre.

    Co se tyka sledovani FPS pri hrani tak sleduju pocet snimku u kazde hry. A kdyz zapnete na Steamu betu ukazuje vam snimky primo Steam a nemusite tak vyuzivat zadne program.
  • Mart9
    Ty si nedáš pokoj :D
  • ucho

    Soma PS4

    Na PS Store Soma za 141,-

    edit: ale teda strhlo mi to koukám rovných 150,-. to mají na webu trochu klamavou reklamu :D
  • solomon.short
    v uPlay klientu jej najdes normalne pod Games. Ted jsem se dival a Prince of Persia z minuleho mesice tam je
  • Spíš by mne zajímalo , kde tuhle hru najdu po ukončení akce ke stažení - v "mých hrách" hry z téhle akce totiž nejsou , ale dají se stáhnout ve vlastní složce Ubi 30 :/
  • Chim
    Petr Poláček by měl spíš svým redaktorům vysvětlit, co je to isometrický pohled.
  • solomon.short
    no, bude tam viset mesic...
  • mummra

    Hra zdarma

    V rámci výročí Ubisoftu je opět další hra zdarma ke stažení přes Uplay.
    Tentokrát Tom Clancys Splinter Cell. Tak tahujte dokud je k dispozici.
    https://club.ubi.com/#!/en-US/ubi30
  • Konzole Sega Saturn prolomena: https://www.youtube.com/watch?v=jOyfZex7B3E
  • Draken69CZ

    UBI 30

    Splinter Cell se už dá stáhnout.
  • Mart9
    Člověče, nezlob se
  • frag.ment

    Song of the Deep (PS4)

    Už někdo hrajete Song of the Deep? Na videích mě hra celkem okouzlila a přemýšlím o pořízení na PS4. Je to dobré? Vzhledem k tomu, že hraju jen "blockbustery", bych si dal konečně nějakou změnu.
  • Inquisitor
    Trocha pochopení pro jiný druh zábavy. Nezakazovat co se mi nelíbí. Už je 21. století.
  • Mart9
    Já bych všechny ty deskovky zakázal. Už je 21. století.
  • Mart9
    To by mě taky zajímalo, co bylo důvodem k veřejnému shození redaktora.
  • Veskoslav

    Česká deskovka

    https://www.kickstarter.com/projects/fromvoid/battle-for-nethervein?ref=discovery
  • Draken69CZ

    Petr Polacek ‏@sleeplesscode

    "Nerad někomu radím, jak má co dělat, ale kluci z Hreje, dejte si pozor na ty absolutní faktické nesmysly, co píše David Plecháček. Škodí vám"

    O co konkrétně jde/šlo?
  • Veskoslav

    [NEW HERO - COMING SOON] Introducing Ana | Overwatch

    https://www.youtube.com/watch?v=ZcCGKrYgr0k

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit