-
Warcraft minirecenze
Kdyby tam bylo víc Pauly Patton, Murloků,božské hřívy Variana Wrynna (měl by mít víc soch) a celý to bylo míň antiklimatický (nevěřim že to píšu, ale prostě víc Blizzard melodrama) tak je to perfektní film. Takhle je to docela fajn film na letní večer pro fanoušky i nefanoušky.
Tímto chci také pozdravit mladíka co seděl po mé levici pil piva z petky, při filmu hlasitě říhal, neustále vykřikoval do sálu "Illidan a Stormwind" a po hodině se zbalil a odešel, přiíště si vemu dezinfekci a vážně se od tebe napiji -
Přece by Veskoslav nekupoval něco v akci? Ten platí zásadně plnou palbu a hry pod 50 EUR nekupuje.
-
Slevy Humble:)
https://www.humblebundle.com/store/promo/devolverweekend/ -
Ne to asi opravdu nemá Z desku, ale základní taktování lze i na ostatních deskách.
-
Největšího vizuálního zlepšení dosáhneš koupí většího monitoru. Jakýkoli levný full HD (1080p) s úhlopříčkou 24 nebo 27 palců bude subjektivně největší skok.
-
A to si fakt myslíš, že tu levnou i3 má danou v drahé desce s overclockerským Z chipsetem?
-
Soutěž do promarněného rádoby Stalkera? ani ne dík *3*
-
On vidí jenom Nvidii:)
-
GTX 1070 - testy a srovnání
Digital Foundry před chvílí vydali sérii videí o nových grafikách.
EDIT: Stručné shrnutí - karta má ve většině her stejný nebo lepší výkon než Radeon Fury X a GTX Titan X. Tedy karty, které se v současnosti prodávají za 19, respektive 29 tisíc korun. Pokud se její cena usadí někde okolo 12 tisíců, není v téhle výkonnostní třídě co řešit. -
Jenom anglicky mluvící země by měly používat slovní spojení "The Witcher Card Game". V České republice by se zásadně měl použít výraz "Karetní hra Zaklínač".
-
Get a free starter pack for Survarium
http://www.pcgamer.com/get-a-free-starter-pack-for-survarium/
"Konkurence", ale snad to nevadí, jedná se o soutěž kódů do Survarium:) -
Mirror's Edge Catalyst – PC vs. PS4 vs. Xbox One Graphics Comparison
https://www.youtube.com/watch?v=JbCFM7n7tV0 -
QTE clickfest v akci
levnější Ryse myslím nebylo
https://www.bundlestars.com/en/game/ryse-son-of-rome -
Změnit tři položky v UEFI/BIOS podle videa na YT, není opice jen nerozumí PC.
-
v PC se moc nevyzná a proto mu doporučuješ taktovací procesor...
-
Neoficiálně: CD Projekt se chystá oznámit Gwent: The Witcher Card Game.
Jenom menší poznámky. Jedná se o Gwint (Polsko, Německo, Čr, Sr, Rusko atd.). Jenom anglicky mluvící země používají Gwent:) -
Příští měsíc kamarádi pořádají turnaj v Praze s klasickými kartami:)
-
Bral bych něco ve stylu Hearthstone na Android popř. v prohlížeči na PC *14*
-
Gwent: The Witcher Card Game???
Shut up and take my money!! -
Asi jsem pleb, ale hraju jen na HD monitoru a zatím ho nehodlám měnit. Spíš mám strach aby se to navzájem nějak sneslo a abych nakonec nezjistil, že musím kupovat i novej procák. Ještě uvidím kolik co bude stát, třeba nakonec i ten procesor půjde do světa :)