Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Franta jebal LV426

    /sry nic osobního nešlo odolat
  • Vogon

    Zaklínač 3: Krev a Víno - super quest

    Udělejte tenhle quest, je naprosto boží.

    Obrázek na mapě:
    https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13346768_1728216447421894_6468202436356394295_n.jpg?oh=60a45f7c01f5243bd8155435489fe68c&oe=580ADDC5

    Obrázek lokace:
    https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13416781_1728216467421892_8745400535844059380_o.jpg
  • Drakene, že ty ses dal na trolí dráhu? :D U těch steam kódů co jsi tu vyžíral jsem tě odhalil, že pak už jen trolíš, ale ty tvoje HW teorie, to si fakt nejsem jistej. :D
  • :D Podobnej procesor má moje lednička.
  • Draken69CZ
    Ne já mám G4400, i3 je pro mě zbytečně rychlá, proč 60+ fps když mám 60Hz monitor.
  • Blbost.. pár specifických her bys asi našel, kde ta frekvence hraje roli, ale v globálu se na to čtyřjádro vůbec nechytá, kor u nových titulů. To ví i malé děcko.
  • Inquisitor
    Skvělá hra. Nahráno 40 hodin a konec v nedohlednu :)
  • Jack1947
    Jo nachvíly, potom zas vrátit *3*
  • Draken69CZ
    Zdarma *14* Waste cooo.... *11*
  • Draken69CZ

    Páteční glosování - REDUX

    Ten novej mor v podobě REDUX her mi za chvilku přivodí rektální příhodu *8* .
  • Veskoslav

    Wasteland 2 DC

    Je o víkendu zdarma ke hraní na Steamu:)
  • Draken69CZ
    Tak docela bych se vsadil že tvá nová i3 bude výkonnější než ta stará i5 co má LV, ale o tom že absolutně stačí by se dalo polemizovat.
  • Jack1947
    Nechci měl jsem ten bonus free verzi a Red orchestru tu máme už jednu není třeba hrát něco podobného noo *4*
  • Jack1947
    Activision then... also EA ...
  • HLAVNĚ Ubi *1*
  • zombytrooper

    FIFA 17 vyjde 29. září, těšit se mohou i majitelé konzolí PS3 a X360.

    Cus
    K tomu hardware, osobne mam asi +- pul roku stare streva a procak i3 absolutne staci to muzu potrvrdit. brzdi to grafika, ale ten trend ze nastaveni na stredni ci ultra necha hru temer stejnou krom vychytavek, je to parada. Asi je to kvuli konzolim netusim. Kazdopadne jsem rad. nove hry si zahraju 60fps v pohode. u kazde hry staci udelat dve vecicky vypnout stiny a zmensit dohled. 10+ za grafiku bych dneska uz rozhodne nedal. mozna pred par lety.

    FIFA17 na PS3 jsem nadsenej, myslel jsem ze na ps3 snad uz nic nebude noveho. v posledni dobe VIP Member dostavame hry pro ps4 a kdyz mame stesti tak nejaka arkada pro ps3. za me super novinka:)
  • Microsoft se zaměřil na to, aby záběry z her ukázaných na E3 reprezentovaly skutečnou podobu titulů.

    Na to by se měl zaměřit i Ubisoft *4*
  • Raději za týden stáhneš, že?
  • frantisek_nejezchleba

    Když už se bavíme o filmech...

    Švankmajer na indiegogo: https://igg.me/at/insectsmovie/x/14346779
  • Draken69CZ
    Jen jsem napsal že by se k tomu hodil, je to super CPU na tuto platformu pokud by měl slušný to ostatní byl by to relativně levný upgrade se závratným výkonnostním nárůstem a pěkný FHD se dá sehnat taky za slušný peníze, ale to už je na něm kolik do toho bude chtít investovat. A už vůbec nevidím důvod proč by měl kupovat 960, za rok bude chtít měnit třeba zbytek a tu kartu bude moct vyhodit.

    /ještě když za 2-3 týdny tu bude 480 za stejnou cenu s výkonem 980 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit