-
Franta jebal LV426
/sry nic osobního nešlo odolat -
Zaklínač 3: Krev a Víno - super quest
Udělejte tenhle quest, je naprosto boží.
Obrázek na mapě:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13346768_1728216447421894_6468202436356394295_n.jpg?oh=60a45f7c01f5243bd8155435489fe68c&oe=580ADDC5
Obrázek lokace:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13416781_1728216467421892_8745400535844059380_o.jpg -
Drakene, že ty ses dal na trolí dráhu? :D U těch steam kódů co jsi tu vyžíral jsem tě odhalil, že pak už jen trolíš, ale ty tvoje HW teorie, to si fakt nejsem jistej. :D
-
:D Podobnej procesor má moje lednička.
-
Ne já mám G4400, i3 je pro mě zbytečně rychlá, proč 60+ fps když mám 60Hz monitor.
-
Blbost.. pár specifických her bys asi našel, kde ta frekvence hraje roli, ale v globálu se na to čtyřjádro vůbec nechytá, kor u nových titulů. To ví i malé děcko.
-
Skvělá hra. Nahráno 40 hodin a konec v nedohlednu :)
-
Jo nachvíly, potom zas vrátit *3*
-
Zdarma *14* Waste cooo.... *11*
-
Páteční glosování - REDUX
Ten novej mor v podobě REDUX her mi za chvilku přivodí rektální příhodu *8* . -
Wasteland 2 DC
Je o víkendu zdarma ke hraní na Steamu:) -
Tak docela bych se vsadil že tvá nová i3 bude výkonnější než ta stará i5 co má LV, ale o tom že absolutně stačí by se dalo polemizovat.
-
Nechci měl jsem ten bonus free verzi a Red orchestru tu máme už jednu není třeba hrát něco podobného noo *4*
-
Activision then... also EA ...
-
HLAVNĚ Ubi *1*
-
FIFA 17 vyjde 29. září, těšit se mohou i majitelé konzolí PS3 a X360.
Cus
K tomu hardware, osobne mam asi +- pul roku stare streva a procak i3 absolutne staci to muzu potrvrdit. brzdi to grafika, ale ten trend ze nastaveni na stredni ci ultra necha hru temer stejnou krom vychytavek, je to parada. Asi je to kvuli konzolim netusim. Kazdopadne jsem rad. nove hry si zahraju 60fps v pohode. u kazde hry staci udelat dve vecicky vypnout stiny a zmensit dohled. 10+ za grafiku bych dneska uz rozhodne nedal. mozna pred par lety.
FIFA17 na PS3 jsem nadsenej, myslel jsem ze na ps3 snad uz nic nebude noveho. v posledni dobe VIP Member dostavame hry pro ps4 a kdyz mame stesti tak nejaka arkada pro ps3. za me super novinka:) -
Microsoft se zaměřil na to, aby záběry z her ukázaných na E3 reprezentovaly skutečnou podobu titulů.
Na to by se měl zaměřit i Ubisoft *4* -
Raději za týden stáhneš, že?
-
Když už se bavíme o filmech...
Švankmajer na indiegogo: https://igg.me/at/insectsmovie/x/14346779 -
Jen jsem napsal že by se k tomu hodil, je to super CPU na tuto platformu pokud by měl slušný to ostatní byl by to relativně levný upgrade se závratným výkonnostním nárůstem a pěkný FHD se dá sehnat taky za slušný peníze, ale to už je na něm kolik do toho bude chtít investovat. A už vůbec nevidím důvod proč by měl kupovat 960, za rok bude chtít měnit třeba zbytek a tu kartu bude moct vyhodit.
/ještě když za 2-3 týdny tu bude 480 za stejnou cenu s výkonem 980 *3*