-
Počká na další generaci:) -
Quantic Dream potvrdil, že se na E3 objeví hra Detroit.
Takže další interaktivní ptákovina s hlavní hrdinkou, která vypadá jako mužatka. To je asi po Beyond nový standard QD *7* -
Tak se pochlub nebo aspoň jestli má cenu na 1080Ti čekat.
-
Fake info.
-
GTX 1070
Tak už předobjednáváš nebo nějaká výmluva?
https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-8g-8gb-gddr5/192504/produkt -
Ale dyk on si koupí tu 1070 až vyjde nereference od MSI, až trochu zlevní, až bude po dovolené, po Vánocích, počká na 1060 jaká bude, počká na nereferenční 1060 od MSI, až trochu zlevní, počká na 1170 jaká bude.... *15*
-
https://www.youtube.com/watch?v=mxlW9MgiFB8&feature=youtu.be
Našel jsem slovenského LV, mele naprosto stejně jako ten náš:) Už v první minutě zjistíš, že naprosto netuší, která bije *1*
Víš, co mě LV u Tebe nejvíce fascinuje? Pořád se tu směješ. A přitom máš naprosto průměrný křáp v kompu, kdy meleš tak dva roky, jak si pořídíš lepší. A furt nic. -
Bohužel nVidia se postará aby DX12 her vycházelo co nejméně, prostředky na to má *9*
-
Rád si cucá palec u nohy, takže on to nevzal, ale vycucal si z prstu.
-
No už abych začal dávat stranou do prasátka.
-
1080 Ti a nový TITAN
Podle tohoto neofiko infa z Číny :-) vypadá budoucí 1080 Ti na pěkné dělo a slušný nárůst parametrů od 1080... http://i4.buimg.com/7252f220a1be25e4.jpg . A zde ještě pěkná hierarchie grafáren http://i2.buimg.com/0cc7ffcc34c8889d.jpg -
Souhlasím, projet si pár kol naživo v zeleném pekle, tomu se nic nevyrovná a stačila by i MX5ka nebo RX7... Co se týče sestavy, tu bych nepřeháněl až tak, ale ty nejnovější velké 4k monitory, pořádný audio z vyšších sfér a periferie, to by něco spapalo :)
-
Novy HW je jen 14nm APU s RX480.
-
Ne, cena 200$ byla oznamena za 4 GB verzi, 8 GB verze se odhadovala na 250, coz nakonec sedi.
-
Jeden z vývojářů Final Fantasy IX se ve svém životopise znímil o PSV verzi hry.
Však IX je na vitě hratelná. -
Tak jasně několik procesorů, desítky jader, terabajty ram to pak lítá ale to se od PC dostáváme k serverům to už musíš mít trochu větší ambice než hrát hry *3* Jasný, ale Nürburgring Nordschleife třeba v tom GT-R je podle mě zážítek na celej život to se ti vryje do paměti víc než sebe lepší simulace.
-
Draken, já bych dokázal za PC a příslušenství utratit možná mega i dvě, kdbych jich měl dvacet :D
Co se týče GT3RS, spíš bych SkylineGT-R/nebo klidně i to nové GTR 2017, asi bych něco takového taky přibral, ale co se týče srovnání opravdu pořádné a drahé závodní výbavy a reálného auta, vem si že v té virtuální formě si zajezdíš tratě, kam se nikdy třeba ani nepodíváš a zajezdíš si s auty, které možná naživo ani neuvidíš a mimojiné na to už ti stačí i ten středně kvalitní volant a 3 monitory, nebo nějaký ten VR bazmek, takže asi tak ;o)
Edit: teď si představ ten pořádný motion cockpit, pořádnou VR helmu, FrexGP volant, do mističky někam poblíž už jen spálený, nespálený benzín a spálenou gumu, před xícht větráček v případě kabrioletu a za pár minut se zapomeneš a v zatáčce se pose*eš :) -
21% daň, protože cena 199 $ je bez daně i pro USA, kde každý stát má svoje legrace. 5 dollarů poštovné (normální je okolo 20) 10-15 dollarů marže pro prvního prodejce, co to dodává do Evropy, pak pro převoz k nám, to máš dalších 5-10 dollarů a zbytek je pak marže pro obchodníka, takže cca 280-300 dollarů u nás, což sedí na tu cenovku, co jsi sem dal.
-
PreidaQ: to já naštěstí nemám za potřebí ;) Navíc (sic z vlastní zkušenosti) upřednostňuji jistou značku CPU i GPU snad už od TNT64...Geforce/2/3...sakra, teď jsem to prozradil :) Takže bych si radit moc nedovolil, navíc ztrácím docela přehled o současném HW (prakticky) té značky konkurenční, takže uznávám, že mé rady by nebyly objektivní ani náhodou. Ale když je někdo ujetý podobným směrem co se značky HW týče a chce poradit, tak poradím rád, ale minimálně podotknu, že s tím a tím výrobcem nemám zkušenosti, či se snažím spíše radit jen tam, kde ty osobní zkušenosti mám a vím, že to šlapalo, nešlapalo, ať už jde o PC, NTB, či cokoli jiného.
Pokud se strhne diskuze o autech, volantech, tak jsem aktivní, ale když jsem v diskuzi o něčem, o čem nemám moc páru, tak spíše jen čtu a informace hltám, což dá rozum :) -
AMD oznámilo grafickou kartu AMD Radeon RX480, která vyjde 29. června s cenovkou 199$.
Nechápu proč to tu někdo agresivně maže, když se vyjadřuju k bleskovce... *11*
Česká cena RX480 8GB (přičtěte 3-5% marži eshopů):
https://s33.postimg.org/t3hci2w3j/rx480distrib.jpg