Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavý, až na to že žiju v jednom ze států EU, ale dph tu máme jen 7%. *1*
  • Neregistrovanej nepoděkuje.
  • Veskoslav
    Tak ti dám pár příkladů daně v zemích Evropy:
    19%: Německo
    20%: Bulharsko, Estonsko, Francie, Rakousko, Rumunsko, Slovensko
    21%: ČR, Belgie, Litva, Lotyšsko, Nizozemsko
    22%: Itálie
    23%: Irsko, Polsko, Portugalsko
    24%: Finsko
    25%: Chorvatsko, Dánsko, Švédsko

    Takže přestaň opět ze sebe dělat debila, všechny země mají +- stejné daně na tento typ spotřebního zboží (neplést si to se spotřební daní, to je zase něco jiného). Nejvyšší má Maďarsko s 27%, nejnižší pak Malta s 18%...
  • Tilwaen
    Co občanku...
  • Draken69CZ
    Tak určitě, poděkování nečekej, bohužel *9*
  • ucho
    tak už to někdo aktivoval?
  • Draken69CZ
    Já už dávno spinkal *6*
  • Jack1947
    Di jeeebat někam jinam *3*
  • Jacku Jacku. Napřed čti! Pak čti ještě jednou. Pak si dej 5 min pauzu. Pak čti znova a pak až odpovídej.
  • Jako že se v ČR platí daň za m.dání? Kua, to abych nikde nevytahoval občanku.
  • Jack1947
    1080 se bude ubíjet na FHD, tam bude stašit nějaká ta 50-60//.
  • Jack1947
    Proč to je jasný že zmrdaná dan jejen v čr.
  • Veskoslav
    Jacku, vem si Google a najdi si to....
  • Jack1947
    Nezbývá než počkat na 1060/50. *8* To je fakt pecka stavím se že mimo čr to je lacnější.
  • review:
    https://www.guru3d.com/articles-pages/msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-review,1.html
  • Úplně vidím Drakena, jak ty kódy zběsile zadává rychlostí motorové pily! *1*
  • ucho

    Bionic Commando: Rearmed

    Steam: QRQ78-XFG68-RBI9Q
  • ucho

    Batman: Arkham Asylum GOTY (Steam)

    Jen jeden je správný:
    N3ZWY-BG37E-LK8T6
    N3ZWY-BG37E-LK2T6
    N3ZWY-BG37E-LK1T6
    N3ZWY-BG37E-LK9T6
    N3ZWY-BG37E-LK0T6
    N3ZWY-BG37E-LK5T6
    N3ZWY-BG37E-LK7T6
    N3ZWY-BG37E-LK4T6
    N3ZWY-BG37E-LK3T6
  • Docela palka i za novou kartu...
  • Draken69CZ
    *15* letos *15* jinak logický downgrade začaly vycházet náročnější hry šup sem s 960 *15* začíná mě to bolet *15*

    /koukám na fotbal a ten zkurv3nej dům má 50 giga to chvilku trvá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit