-
Zajímavý, až na to že žiju v jednom ze států EU, ale dph tu máme jen 7%. *1*
-
Neregistrovanej nepoděkuje.
-
Tak ti dám pár příkladů daně v zemích Evropy:
19%: Německo
20%: Bulharsko, Estonsko, Francie, Rakousko, Rumunsko, Slovensko
21%: ČR, Belgie, Litva, Lotyšsko, Nizozemsko
22%: Itálie
23%: Irsko, Polsko, Portugalsko
24%: Finsko
25%: Chorvatsko, Dánsko, Švédsko
Takže přestaň opět ze sebe dělat debila, všechny země mají +- stejné daně na tento typ spotřebního zboží (neplést si to se spotřební daní, to je zase něco jiného). Nejvyšší má Maďarsko s 27%, nejnižší pak Malta s 18%... -
Co občanku...
-
Tak určitě, poděkování nečekej, bohužel *9*
-
tak už to někdo aktivoval?
-
Já už dávno spinkal *6*
-
Di jeeebat někam jinam *3*
-
Jacku Jacku. Napřed čti! Pak čti ještě jednou. Pak si dej 5 min pauzu. Pak čti znova a pak až odpovídej.
-
Jako že se v ČR platí daň za m.dání? Kua, to abych nikde nevytahoval občanku.
-
1080 se bude ubíjet na FHD, tam bude stašit nějaká ta 50-60//.
-
Proč to je jasný že zmrdaná dan jejen v čr.
-
Jacku, vem si Google a najdi si to....
-
Nezbývá než počkat na 1060/50. *8* To je fakt pecka stavím se že mimo čr to je lacnější.
-
review:
https://www.guru3d.com/articles-pages/msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-review,1.html -
Úplně vidím Drakena, jak ty kódy zběsile zadává rychlostí motorové pily! *1*
-
Bionic Commando: Rearmed
Steam: QRQ78-XFG68-RBI9Q -
Batman: Arkham Asylum GOTY (Steam)
Jen jeden je správný:
N3ZWY-BG37E-LK8T6
N3ZWY-BG37E-LK2T6
N3ZWY-BG37E-LK1T6
N3ZWY-BG37E-LK9T6
N3ZWY-BG37E-LK0T6
N3ZWY-BG37E-LK5T6
N3ZWY-BG37E-LK7T6
N3ZWY-BG37E-LK4T6
N3ZWY-BG37E-LK3T6 -
Docela palka i za novou kartu...
-
*15* letos *15* jinak logický downgrade začaly vycházet náročnější hry šup sem s 960 *15* začíná mě to bolet *15*
/koukám na fotbal a ten zkurv3nej dům má 50 giga to chvilku trvá