-
E3
To aby člověk vyhrál ve sportce. Dishonored 2. Titanfall 2, Prey (i když podle ukázky člověk netuší, co od toho čekat), Battlefield atd.:) Zdá se, že konec roku bude narvaný až k prasknutí a bude z čeho vybírat. -
Bětka se vedle něj vůbec nestyděla *15* A jak hned nějakek blbeček prásknul že je od nás *7* No pořád lepší než ty "fandové" na ME (doufám že tato poznámka není moc politická)
-
Tukan na hrad *1*
-
Tukan, největší událost na Bethesda konferenci :)#shirtguy
-
https://www.reddit.com/r/gaming/comments/4nu2j8/this_guy_during_the_bethesda_stream_though
*1* *1* -
Limbo na XOne
Limbo je od Microsoftu na Xone nyní zdarma, po přihlášení se dá koupit za 0 Euro : https://store.xbox.com/en-US/Xbox-One/Games/LIMBO/3cc55383-1ab0-46c9-bd04-0d4bb5921d6a -
Dark Souls III - Easy Mode
Poslední patch přináší do hry možnost začít hru na "Easy Mode", teď si toto skvělé RPG budou moci zahrát všichni.
https://youtu.be/1zPXwnfo7CQ?t=50s -
Sice se mi ten Telltale koncept už přejídá a doufal jsem v Conroye... ale je to Batman, tak snad to vezmou za správnej konec. Arkham série předvedla skvělej combat, teď mi nám TT mohli ukázat, proč je Batman "world's greatest detective" *14*
-
Ty souboje by mohli vypadat zajímavě :) I když jsou hry od Telltale už trochu vyčpělý, tak by to nemuselo být úplně špatný.
Navíc na podzim třetí řada The Walking Dead. -
Telltale Batman
http://kotaku.com/so-thats-what-telltales-batman-looks-like-1781836400
bez Conroye -
Titanfall 2 Official Single Player Gameplay Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=HwbutTQ8Yow -
Tak to věřím, mě přijde, že většina ostrovů Španělska jede na jiných sazbách. Si pamatuji na Tenerife, jak jsme kupovali kopie míčů pro Euro 2004 cca o 30% levněji přímo v prodejně Adidas, co byla v hlavním městě. Tenkrát jsem kupoval kufr navíc, protože jsem vezl 10 těch malinkých míčů a nebylo to kam dát.
-
No spíše bych to pojmenoval ODHAD. A jsem zvědav jak se bude lišit od reality :-)
-
Proto bych volal metodu Direct to the mail^^
-
Nespravedlivé je to, že stačí jeden náhodný kolemjdoucí ve správný čas a má to. Zatímco my věrní, kteří zde tráví všechen svůj čas a obětovali těmto diskuzím svůj osobní i profesní život, přijdou vždy zkrátka.
-
Anonymci to vzali nepoděkovali Gz wp i gues?
-
tak u všech klíčů to muselo psát, že to není platný klíč. jestli měl být jeden platný, zase tak komplikované to nebylo :)
no pro jistotu, platný je tento: N3ZWY-BG37E-LK6T6 -
Nemohl, to že si vzal pomalejší kartu protože se 970 se nevyplatí na dnešní nenáročné hry je jeho věc jo ták sleduješ fotbal aha... tak ted docela často koukám...
-
Tak to by jsi měl ohledně HW radit ty kdyžjsis dokázal vybrat lepší GPU než on samozvaný HW guru/king. Neboj nedělá mi problém během sledování fotbalu sem občas něco utrousit.
-
A co si jako myslíš, že jsem? Člověk schopný samostatného a pokročilého myšlení? To jsi se dost spletl. Na tohle bych nikdy nepřišel.