Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    E3

    To aby člověk vyhrál ve sportce. Dishonored 2. Titanfall 2, Prey (i když podle ukázky člověk netuší, co od toho čekat), Battlefield atd.:) Zdá se, že konec roku bude narvaný až k prasknutí a bude z čeho vybírat.
  • Draken69CZ
    Bětka se vedle něj vůbec nestyděla *15* A jak hned nějakek blbeček prásknul že je od nás *7* No pořád lepší než ty "fandové" na ME (doufám že tato poznámka není moc politická)
  • Ronox
    Tukan na hrad *1*
  • Inquisitor
    Tukan, největší událost na Bethesda konferenci :)#shirtguy
  • https://www.reddit.com/r/gaming/comments/4nu2j8/this_guy_during_the_bethesda_stream_though

    *1* *1*
  • Limbo na XOne

    Limbo je od Microsoftu na Xone nyní zdarma, po přihlášení se dá koupit za 0 Euro : https://store.xbox.com/en-US/Xbox-One/Games/LIMBO/3cc55383-1ab0-46c9-bd04-0d4bb5921d6a
  • Draken69CZ

    Dark Souls III - Easy Mode

    Poslední patch přináší do hry možnost začít hru na "Easy Mode", teď si toto skvělé RPG budou moci zahrát všichni.

    https://youtu.be/1zPXwnfo7CQ?t=50s
  • Lukyz
    Sice se mi ten Telltale koncept už přejídá a doufal jsem v Conroye... ale je to Batman, tak snad to vezmou za správnej konec. Arkham série předvedla skvělej combat, teď mi nám TT mohli ukázat, proč je Batman "world's greatest detective" *14*
  • Inquisitor
    Ty souboje by mohli vypadat zajímavě :) I když jsou hry od Telltale už trochu vyčpělý, tak by to nemuselo být úplně špatný.
    Navíc na podzim třetí řada The Walking Dead.
  • ringmancz

    Telltale Batman

    http://kotaku.com/so-thats-what-telltales-batman-looks-like-1781836400

    bez Conroye
  • Kozy

    Titanfall 2 Official Single Player Gameplay Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=HwbutTQ8Yow
  • Veskoslav
    Tak to věřím, mě přijde, že většina ostrovů Španělska jede na jiných sazbách. Si pamatuji na Tenerife, jak jsme kupovali kopie míčů pro Euro 2004 cca o 30% levněji přímo v prodejně Adidas, co byla v hlavním městě. Tenkrát jsem kupoval kufr navíc, protože jsem vezl 10 těch malinkých míčů a nebylo to kam dát.
  • No spíše bych to pojmenoval ODHAD. A jsem zvědav jak se bude lišit od reality :-)
  • Jack1947
    Proto bych volal metodu Direct to the mail^^
  • PreidaQ
    Nespravedlivé je to, že stačí jeden náhodný kolemjdoucí ve správný čas a má to. Zatímco my věrní, kteří zde tráví všechen svůj čas a obětovali těmto diskuzím svůj osobní i profesní život, přijdou vždy zkrátka.
  • Jack1947
    Anonymci to vzali nepoděkovali Gz wp i gues?
  • ucho
    tak u všech klíčů to muselo psát, že to není platný klíč. jestli měl být jeden platný, zase tak komplikované to nebylo :)

    no pro jistotu, platný je tento: N3ZWY-BG37E-LK6T6
  • Jack1947
    Nemohl, to že si vzal pomalejší kartu protože se 970 se nevyplatí na dnešní nenáročné hry je jeho věc jo ták sleduješ fotbal aha... tak ted docela často koukám...
  • Draken69CZ
    Tak to by jsi měl ohledně HW radit ty kdyžjsis dokázal vybrat lepší GPU než on samozvaný HW guru/king. Neboj nedělá mi problém během sledování fotbalu sem občas něco utrousit.
  • PreidaQ
    A co si jako myslíš, že jsem? Člověk schopný samostatného a pokročilého myšlení? To jsi se dost spletl. Na tohle bych nikdy nepřišel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit