Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://lmgtfy.com/?q=Penumbra+Overture+%C4%8Destina
  • Dobrý den,potřeboval bych vědět jestli je někde k nalezení čeština(titulky) do starší hry Penumbra Overture.
  • Tilwaen
    Údajně by mohly vypuknout za týden.
  • Jack1947
    Sou v tom jisté výhody do některých Onlajn her... navíc proč ne ? Podpoří tím celkem dobrou věc.
  • Co to hrubka Jindřišku? Žádný hry. Učit se budeš, celý prázdniny!
  • jindra.veliky
    to snad nikdo nekoupi *1* *1*
  • Jack1947
    Už brzo důchodcuješ abys honem běžel máminou kreditkou nakoupil hryco nebudeš nikdy hrát nemyslíš? *7*
  • jindra.veliky

    hey, duchodci

    kdy, ze by to meli vypuknout ty letosni letni slevy na steamu?
  • Jack1947

    Pay what you want :.3

    https://www.humblebundle.com/e3-digital-ticket¨
  • Asi jste si všimli, že nefunguje CTRL+C a CTRL+V. Některé znaky jsem zaměnil za podobné znaky z azbuky, takže se to musí opisovat ručně...
  • Jack1947
    Tak konečně se tyhle předražený krámy konečně využijou *5* (Myslím Tv ne konzoli lol)
  • SalemCZ
    takže ti to ve full hd s věčími fps nepojede škoda, jdete tedy jenom o rozlišení a ne o obraz
  • ringmancz
    downsampling nic?
  • Kozy

    Podle Spencera je Scorpio zbytečný jestliže nemáte 4K TV

    http://www.mcvuk.com/news/read/spencer-scorpio-won-t-do-anything-for-you-if-you-don-t-have-a-4k-tv/0168577
  • To je velice pravdepodobna spekulace, na druhou stranu to bude mit nejspis Zen APU od AMD a s temi specifikacemi to bude opravdu high end PC. Zase to ale nebude stat 400$.
  • Ronox
    Tak ono první díl šlo dohrát pouze za pomoci blinku, resp ani ten nebyl potřeba používat, jen ti ho Outsider dal.
  • V čem se SE liší od běžného Skyrimu?
  • Bethesda připravuje The Elder Scrolls 6, plné hry se ovšem jen tak nedočkáme.

    Tady jsou prvni zabery

    https://imgur.com/YlkrpFu

    *1* *1*
  • Veskoslav

    We happy few

    To byla ta drogová prezentace, která připomínala Bioshock a jedna z her, co mě osobně zaujala, jde už příští měsíc do EA a to přesněji 25. 7. Takže kdo se nemůže dočkat, bude mít možnost. Cena ještě nebyla stanovena:)
  • Veskoslav

    Hitman

    Kdo hraje Hitmana (2016), tak během trvání E3 se ve hře objevil nový cíl k likvidaci. Možnost na likvidaci skončí zároveň s E3:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit