Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    tak mi sem napis mail, poslu kod
  • Lukyz
    Rád *1*
    Přiznám se, že tohle je jeden z mnoha restů, který bych rád do důchodu dohnal....
    a stejně už vím, že to všechno nestihnu *1*
  • solomon.short
    pockat, pockat. tri roky starou i5 a GTX960 mam ja :)
  • solomon.short
    nechce nekdo Neverwinter Nights 1, Diamond edition? objevil jsem na GOGu voucher code a ja uz ji mam :)
  • 0011
    Hele záleží co máš za mašinu, co to znamená na práci a co myslíš akčním RPG, já mám dost slušnej stroj a ve 4k bych spustil tak maximálně diablo 3 (které mi běhá v DSR, nemám 4k monitor). Za ty peníze je to slušný, ale uživíš to na víc než jenom na filmy? Na photoshop ti stačí i slabší grafika, u 3D modelovacích programů je to horší, na práci ve 2D v Cadu je to naopak super, ale nakonec jsem se rozhodl pro "obyčejné" fullhd protože to mám i na hraní. Jestli máš u někoho možnost si vyzkoušet 4k monitor bez ohledu na úhlopříčku, tak bych to být tebou udělal a jestli se ti na tom nebudou sekat programy nebo hry, které chceš spustit, tak jdi do toho, já před 2 rokama měl za stejný prachy tohle a byl to přesně kompromis filmy/hry/práce:
    https://www.czc.cz/iiyama-xub2790hs-b1-led-monitor-27/146729/produkt
    kdybych si vybíral dneska, jdu do stejný nebo větší úhlopříčky, ale zústanu u stejnýho rozlišení, no a se sběratelskejma edicema blu ray se mi nahromadilo dost 3D filmů, takže bych chtěl větší obnovovací frekvenci, multiplayerové střílečky hraju minimálně, skoro vůbec, takže 60 FPS mi stačí, ale na to 3D je holt vyšší obnovovací frekvence nutnost
  • alladjex

    TV vs monitor

    Řeším následující dilema. Udělali jsme si konečně doma prostor na televizi. Vejde se mi tam 32". Nicméně chceme televizi jen na koukání z počítače. Tuner ani nebudu ladit, protože televizi nemám už asi 15 let a nijak mi nechybí.

    Napadlo mě jesli by nebylo lepší přihodit nějakej peníz a koupit 32" monitor, když nepotřebuju nic TV vlastností a primárně mi jde o velký panel. Našel jsem tohle:
    https://www.czc.cz/philips-bdm3270qp-led-monitor-32/171337/produkt

    Využil bych i na práci, grafiku a občasné hraní. Hraju spíš pomalejší hry. FPS vůbec, maximálně nějaké akční RPG.

    Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nerozhodoval jste se někdo o podobné věci? Díky
  • Vogon
    Je tam hra Nox zdarma "On the House".
    https://www.origin.com/en-ie/store/buy/nox/pc-download/base-game/standard-edition
  • ringmancz

    slevy na Originu, i Dragon's Age

    kdo se to tady ptal, Dworkin? GOTY za 20 euro. a mám pocit, že ve slevě byla už dřív

    https://www.origin.com/en-ie/store/deals/sale/infinite-gaming
  • Vogon
    Kdo by čekal, že malé uzavřené tech demo bude vypadat detailněji než velká open world hra. *8*
  • 0011
    Jako candyland má zajímavý crossplatformový srovnání, ale to jak vedle sebe srovnávají artwork, trailer a demo je úplně mimo. Jednak neřekli, že to je finální podoba tohohle malého zlomku mapy i když bylo zřejmé že to musejí zoptimalizovat, protože už teď se jim to dle slov novinářů kouše, jednak neznáme specifikace NX, kde to může být úplně o něčem jiném, hlavně co se týče dohledové vzdálenosti a popupů vegetace a v neposlední řadě vzpomeňme si na zaklínače 3 E3 trailer vs realita, na kterého možná za pár let udělá mod, nebo sami CDPR udělají remaster, aby to tak vypadalo.

    edit:a navíc candyland má v popisce videa, že to video z roku 2011 bylo techdemo pro Wii U ne demo hry, ale všechny zeldy, co jsem hrál, tak ač nevypadají nejhůř, tak nikdy necílily na to být grafickou peckou ale naštěstí na hratelnost, v čemž mě letošní ukázka z E3 uklidnila, ale radši bych byl kdyby ukázali NX verzi
  • Veskoslav

    The Legend of Zelda – Breath Of The Wild E3 2014 2016 & 2011 Tech Demo Trailer Graphics Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=XPumi8cW8vA

    Nevím proč, ale Link z roku 2011 vypadá nejlépe.
  • MickeyMutant

    Vývoj Resident Evil 7 je hotov ze 65%.

    Teď už 66 %. Zatímco se producent vykecával pro média, tak si ve studiu trochu mákli.
  • Jack1947

    Nabídka bezplatného bonusu (v podobě předchozích dílů herní série Gears of War) při objednávce Gears of War 4 nebude trvat věčně.

    Tudíš preodrujte dokud ještě můžete *5* ( GOW za to snad stojí ne?)
  • Vogon
    Víš, někteří lidi se stýkají s ostatními lidmi, kterým se říká "kamarádi", a občas si třeba chtějí svou konzoli přenést k těm tzv. kamarádům, o znamená, že ji musí do něčeho dát(např. batoh), který ponesou(nejlépe na zádech) a přesunout se pomoci aktivity zvané "chůze", a menší váha a velikost jim v tom jenom pomůže.
  • froztik

    Survarium Player Pack

    Tady je kod, kdyby mel nekdo zajem.

    9317F132D5D8790AC62A

    Aktivuje se na www.survarium.com
  • Lukass
    Nebo treba novy DLC pro Fallout, tam to jede v 80% hry 15 FPS, nextgen utoci *1*

    Drakene sorry ale ses ubozak, proc do kazdyho ryjes kvuli HW? a i 3 roky stara I5 a 960 strci jakoukoliv dnesni konzoli do kapsy jako nic, na podobne sestave das dneska vsechno na high v 50-60 FPS, takze nevim o co ti jde, pokud o to se ztraopnit tak se ti to dari.
    Myslel sem ze ses celkem v pohode ,ale posledni dobou se tadys chovas jak pako.
  • Jestli mas dukaz, ze propady pod 25 fps znamena stabilnich 30, nebo argument jakou pridanou hodnotu ma mensi krabice od hw, tak je sem muzes dat. Jinak jen hloupe pindas.
  • Draken69CZ
    Aha takže ty budeš úplně v pohodě viď *15*
  • Neskutecna pridana hodnota v tom, mit konzoli o kousek mensi. *15*
  • MickeyMutant

    Microsoft - poměřování velikosti

    Rozdíl velikosti Xbox One a Xbox One S podle prezentace Microsoftu. Srovnání ve skutečnosti:

    http://cdn2.gamepur.com/images/feature/xbox-one-slim-comparison-image.jpg

    https://cdn3.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/6638753/vpavic_070616_1091_0097.0.jpg

    https://cnet1.cbsistatic.com/hub/i/r/2016/06/15/bd59651b-7bc4-4fc7-84d2-fa0d431766f4/thumbnail/770x433/fbdaafe0301db75e79350c77f9fba006/e32106xboxones.jpg

    http://www.cnet.com/videos/the-xbox-one-and-one-s-side-by-side-comparison/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit