Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Myslím, že všechna DLC pro ME3 vycházejí na nějaké 2000,- ? Když nechcou, abych si je koupil, tak si je prostě nekoupím.
  • ringmancz
    tak ME DLC se nakupují za Bioware body a ty byly ve slevě jen jednou v Gamestopu. přitom na konzolích se DLC prodávají normálně a ve slevách bývají pořád. podpora EA se to lidem snažila vysvětlit, ale ten důvod nedával smysl :)
  • Lukyz
    Jejich cenová politka je všeobecně na hlavu!
    DLC Citadel, stojí pořád 15€ a ještě nikdy nebylo ve slevě *16*
  • ringmancz

    Mass Effect 3 na Originu

    Deluxe edice je teď za 10 euro, základní hra za 5 a upgrade za 2,5. to nějak nedává smysl, ne (pro EA samozřejmě)?
  • Dead Rising 4 bude exkluzivním titulem pro Microsoft pouze po dobu jednoho roku.

    "Pouze"? Jeden rok je sakra dlouhá doba. A to pak budou chtít jako prodávat rovnou za plnou cenu na PS4 a PC? To jsou ty nejstupidnější nápady. Časová exkluzivita mě fakt štve.
  • https://www.reddit.com/r/gaming/comments/4nx0lq/these_are_the_highest_quality_pixels_that_anybody/d48cehr

    Celkem zajímavé čtení pro vás.
  • Jack1947

    Dead Rising 4 bude exkluzivním titulem pro Microsoft pouze po dobu jednoho roku.

    Jeéé opravdu tak moc nutná ? *7*
  • Veskoslav

    Když Číňan kopíruje hry:-D

    https://www.youtube.com/watch?v=nZJeisfRrdY
  • MickeyMutant
    Je vědecky dokázané, že lidské oko nedokáže rozlišit nové, vysoce kvalitní pixely a starší, standardní pixely. Proto je snaha překonávat současnou, plně uspokojivou microsoftí kvalitu pixelů zhola zbytečná.
  • Jack1947
    Prrem by vymyli mozek nemálo ovečkám... pravda jest.
  • Lukyz
    Wow *8*
  • Tak za monitor si priplatis a vpodstate zaplatis za odezvu, ktera je na TV podstatne horsi. Takze jestli nehrajes aspon v tech 60 fps, je monitor zbytecne vyhozene penize.
  • Jak kvalitni jsou vase pixely?

    https://www.youtube.com/watch?v=G9hx5ehEjno
  • Kozy

    Kamil hraje farming Simulator

    https://www.twitch.tv/homelesstreaming
  • Jo nevyužitelnou protože tu hru nemám *1* . Ale ikdyž si to člověk zmenší na tvůj monitor, tak obrázek bude mírně ostřejší. Něco jako když si video 4K, tedy 2160p pustím na FULL HD monitoru, tak je vidět, že je to ostřejší než 100% HD toho filmu... To je známá věc, stačí dohledat všude po fórech třeba na hdclub.sk kde to každý říká. A já to také zkoušel u jednoho seriálu co se vysílá a ripuje ve 2160p a je to ostřejší než originál 1080p. byť nemám 4K monitor...
  • Jack1947
    Jenže pro tebe nevyužitelnou *4* *12*
  • Jde o to, že když si dáš 100 % zobrazených 5K na tvém monitoru, tak je obrázek větší než tvé rozlišení a můžeš v něm posouvat, kochat se detaily a představou jak je to velké. Takže to nějakou vypovídající hodnotu vždy má.
  • Jack1947
    Ještě vědět co si to že vůbec hledal *7*
  • omg, to je hrozne, skoro na slucku, nemyslis? *9*
  • homeles8
    když si najdeš FHD screen a dáš si je vedle sebe, nepoznáš rozdíl. Ten je vidět až na obrazovce podporující to rozlišení. A přímo v tý hře, ne podle screenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit