-
Tak já jsem měl připravené peníze na VR, ale nechce se mi dávat 18 táců, to je pro mě už moc:( Jako byl jsem ochotný dát i 12/13, ale 18 už je příliš a kdybych šel do "Valve", tak 23 pomalu. -
Mě to jako první generace ani nepřijde, když jsem měl poprvé Oculus na hlavě už před třema rokama. Někdo musí kupovat a udávat směr. :) Prachy se musí točit. :P
edit: to máš jako u grafik, někdo hraje na GTX 960 a 10 let čeká na tu pravou novou kartu, zdravím LV :D -
Rozhodně prvně vyzkoušej, protože jak říkám, zkoušel jsem na tom psát (vzhledově zajímavá, ale pro mě už drahá) a bolely z toho prsty, protože mi to přišlo jako spíše systém držím hlávesu a občas mačkám a píšu minimálně.
-
Jako to věřím. Spoustě lidí to vadí. Já bych třeba už do klasické membránovky či "falešných" mechanik nešel. Je to o něčem jiném:) Jako nebyla nejlevnější, ale je to nejlepší, co jsem kdy měl a počítám, že tam 3-4 roky minimálně vydrží. Navíc jsem dostal i sadu nových spínačů v rámci balení, když se něco porouchá a je záruka 5 let. Navíc pro mě osobně mi vyhovuje červeno-bílé klasické podsvícení, nepotřebuji 16 miliónů barev, pak je to jenom nepřehledné. Ale jak říkám, mechanika nemusí vyhovovat každému. Tady mi to vyhovuje i tím, že to má klasické rozmístění kláves a zdvih není nic extra:)
-
no při psaní ve wordu escape nepotřebuješ a přepínání barevných režimů je hned vedle a když jsi léta zvyklý na to, že escape je ta poslední klávesa vlevo nahoře....
-
mě se taky moc nelíbila, ale sedne mi na práci i na hraní a nebolí mě z ní ruce, ale hlavní důvod byl, že jsem spíš chtěl mít lepší komponenty v bedně než periferie a tam jsem rozhodně nešetřil, ono je to ve výsledku jedno čím to ovládáš ale logitech byl vždycky předraženej, za ty prachy by k tomu mohli přihodit víc než division, ale ta opěrka vypadá pohodlně
-
Je to hodně individuální, ale tohle mi vzhledově vůbec nesedí.
-
Počkej píšeš všemi deseti a netrefíš na ESC to snad ne :)
-
jo tak ta se mi líbí, perfektní podložka pod ruce a žádné kraviny v levé části(často si místo escape vypnu podsvícení), docela si mě navnadil, ale fakt mi vadí to klikání, i ty nejměkčí spínače *9*
-
Má český popisky dyk to píšu že na CZC ji mají s CZ popisky. Taky pěkná klávesnice, ale mě to řešení přes FN nesedí to už můžu rovnou používat klávesové zkratky, jo to tvarování by mohl být problém.
-
já mám taky staršího myšovce, ale pokukuju po něčem novém, hlavní je pro mě u klávesnice integrovaná opěrka a u myši nejenom ergonomie, ale velikost, páč mám velký pazoury a málokterá myš mi vyhovuje, ale chtěl bych rozhodně větší než mám teď. Na periferiích jsem šetřil, ale s klávesnicí jsem spokojený, mám Evolveo GK862 a hraje se mi na ní líp než na většině 3-4x tak dražších klávesnicích, co jsem měl možnost vyzkoušet, i když kvalita podsvícení je diskutabilní, pod úhlem jsou vidět divně, zezhora to není problémale stejně píšu všema 10 bez dívání, tak je to spíš na efekt, já jí bral kvůli ergonomii a ne podsvícení. Určitě si jí nejdřív vyzkoušej, líbí se mi možnost modifikovat si hloubku při které to sepne a modifikace tvrdosti stisku různými spínači, to je fajn, na to cvakání se snad dá zvyknout
-
Já mám Tesoro Durandal Ultimate už více jak rok a neměnil bych. Mechanika je mechanika, ale nejprve doporučuji vyzkoušet. Znám spoustu lidí, co na ni nedají dopustit, ale i takové, co by se z toho klapání zbláznili. Navíc jedna z věcí, co jsem chtěl, tak byla možnost dalších USB vstupů (má dva) a možnost připojení sluchátek (vstup na mikrofon a sluchátka). Ten Logitech působí jako něco "futuristického" a makro klávesy jsou naprosto k ničemu, protože jsou debilně umístěné. A multimediální klávesy mám přes FN tlačítko řešení a klasicky na F klávesách řešené. Což mi přijde elegantnější než je mít takto na pevno. Navíc ta klávesnice má netypický tvar kláves a když jsem ji zkoušel, tak po chvíli psaní z toho bolely prsty a solidně.
A co bylo osobně u mě jako jedna z podmínek bylo to, že bude mít české znaky, což tahle klávesnice nemá. -
Kupovat cokoliv v první generaci mi právě přijde jako ptákovina. Obzvlášť za ty prachy, co stojí VR na pc.
-
Tak neřeš ptákoviny a raději to pošetři na VR.
-
Já si z něj už jen dělám srandu, za to že si on dělal z nás a už tu pak s tím vyzobáváním jen troloval. *3*
-
Netuším nikdy jsem ji neměl, mám SideWinder X4, o podsvícení mi ani tolik nejde jen mám nějaké kritéria která tahle klávesnice splňuje a mám docela chuť vyzkoušet mechanické spínače, ale je to pořád ve fází "X4 funguje novou nepotřebuji jen se kochám" a mezi levnými klasickými mi nic nesedí. Jinak myšku mám sice starou, ale podle mě stále nadstandardní G700, lítaní mě momentálně moc nebere a už takhle jsem línej vytahovat volant.
-
Využiješ mechanickou klávesnici? Mě osobně to klikáni dost štve, proto jí nemám ale jestli ti jde o podsvícení, seženeš mnohem levnější. Jsou to tvoje prachy, ale pokud se neživíš hraním, tak za ty prachy bych si radši koupil páky na lítání, případně pořádného herního hlodavce, kde rozdíl při hraní poznáš, narozdíl od klávesnice v rozmezí od 1 do 5 tisíc korun
-
Neblázni, nejdřív potřebuje něco s čím to bude hrát navíc má vyzobáno hodně her na x let sdopředu takže no problem^^.
-
To už není klávesnice ale piáno *15*
-
Mám lepší tip! Co kdyby sis místo předražené klávesnice konečně koupil nějaký hry?