Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://steamspy.com/app/379720
  • Veskoslav
    30% ke standardní ceně hry u nového AAA titulu. V den vydání. Alza za 1080 Kč včetně hezkého Steelbooku. Jediná nevýhoda, že to je klasická edice 1 DVD a zbytek stáhnout skrze Steam.
  • Veskoslav
    Twitter Betha? Navíc očekávali prodeje například na pc okolo 500 000. A konzole po milionu.
  • Draken69CZ
    Z čeho vycházíš ohledně těch prodejů?
  • Tak prodejní čísla opravdu neznám, ta mě nezajímají u žádné hry. A pokud je to tak moc předražené jak říkáš, tak to má asi svůj smysl :)
  • Veskoslav
    Doom má skvělé prodeje. Ale Steam je prostě předražený a i po té slevě vyjde pomalu levněji si pořídit krabicovou distribuci. Navíc potřebuje rozšířit mezi lidi, aby mu nakupovali hlupý SP a oni na tom rýžovali další prachy. Navíc znám spoustu lidí, co vidí sleva a koupí bez ohledu na výši ceny či toho, jestli to potřebují. A když ti něco řve 40% sleva na měsíc starou hru, tak se dost lidí na to chytí.
  • U měsíc staré hry sleva 40%? To musí být bethesda zoufalá
  • ringmancz
    viděl jsem tam Dooma -40 %, to je lákavé
  • Klasika :D Začaly steam slevy a steam opět dole, tak jako pokaždé :D
  • Jack1947
    Vzhledem k tomu že už dopředu tak nějak věděli že nebude stíhat, ( nebo vědět měli) tak ano? *4*
  • Mart9

    Sony: PS4 Neo nezkrátí životní cyklus původní konzole PS4.

    Můžou si snad dovolit říct něco jiného???
  • PreidaQ
    U Limba to v žádném případě nedohání ani nepřekonává hratelnost, ale atmosféra.
  • Jack1947
    No chvíly jsem to hrál asi se dá říct že "Mise" je nástin z Plné hry tedy té onlajn . Spíše takové ty arény známé s mercenaries modu kdy vystřílíte pošet zobijí aby ste sebrali vzorky, jinde sbíráte kufříky nebo variace na Domination zabrání bodu - V MP to bude hrozná volovina. Dokonce si na začátku člověk vybere nějaké DLC vybavení. Suma sumárům víc do dokurvit nemohli 6/10.(spíš mín protože to nemá s Resident evil nic společného). Tak5/10 to sem ještě velkorysý.
  • Vogon

    Screenshoty a artworky z nedávno oznámené Berserk hry

    http://lll.net/album/guMW
    Hra bude mít v Japonsku druhý nejvyšší možný věkový rating(CERO D 17+) a autor předlohy dohlíží na to, aby to bylo to pravé berserkové.
  • Draken69CZ
    Skvělé hry, člověk by si řekl že v době ultra moderních AAA her tohle nemá možnost na úspěch, ale hratelnost to dohání a překonává ty AAA hry stejně jako v případě LIMBO, jinak i Trine 3 stojí za to.
  • Lukass
    Nakoupeno Trine 1 a Trine 2 Complete Edition a nemuzu si to vynachvalit, plosinovky sem se ba ale tohle je parada, kdo nema at koupi skvela zabava.
  • Lukass
    Nepotrebuju hrat F2P, na steam ua gogu slevy takze nakupuju ve slevach a nejaky F2P mam u otvoru. Zlodeji.
  • Steam nabízí do dnešních 19 hodin zdarma povedenou dobrodružnou hru Limbo. (thx Mikit)

    A Humble store ho nabízí zdarma nejen na Steam, ale zároveň dostanete i instalačku bez DRM!
  • Veskoslav

    Gwintový turnaj Praha:)

    https://www.facebook.com/events/1782721505284867/

    Jinak ideální se k doplazit i na Hofyland:)
  • Jack1947
    Tam nenakupuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit