-
Dík za upřesnění *3* -
jj konkretne rok 2008
-
Pořád vyjde dráž než krabicovky viz JRC a Xzone. Kupovat AAA hru v digitální distribuci Steam, Origin a Uplay v den či měsíc vydání, může jenom blázen. Tady je to spíše Wau efekt, 40% sleva, ale pořád je dražší než krabicová distribuce a to nemluvím o tom, že v den vydání jsem zaplatil 1080 Kč včetně hezkého Steelbooku. Tady to je jenom na efekt, kdy si prostě řeknou lidi, 40%, to musím koupit. Funguje to tak i v klasických obchodech.
-
Proč výmrd? Už dávno je to tak, že hry se vyplatí kupovat jedině po nějaké době po uvedení na trh. Pokud si někdo kupuje hry v den vydání, dobře mu tak.
-
Kdyby to byla cena tak ok, jenže je to Steam a nikdo to asi otamta nekupoval takže šli s cenou razantnějc dolu.
-
STEAM spustil letní výprodej her, ve slevě nabízí téměř 13000 titulů.
DOOM se slevou 40 procent cca měsíc po vydání, tak to je dobrý výmrd. -
Kde jsou ty slevy??????
Tento rok to bude beze mne. -
Tak to připoj na TV jako konzoli a máš vystaráno. Docela obskurní rozlišení ne, jinak LV s Lukass by ti řekli "Je rok 2016 tohle byl standart před xx lety" *15*
-
jenze on je ten problem zpusobenej tim, ze hra nepodporuje rozliseni 1330x768, :)
se nedivim, ze lidi kupujou konzole -
3DMark Time Spy DirectX 12
https://www.youtube.com/watch?v=S2JMD1Ytn5M
/v nVidia nebudou mít co žrát *15* -
nj, a mozno by to sam aj odohral :(
-
Se furt nadává na Steam jak tohle a támhleto, ale ten by ti ten DX nainstaloval automaticky ;)
-
Nainstaluj DX 9.0c.
-
Dik, uz instaluju.
-
tropico 3 gog
koupil jsem tropico 3 na gogu a nejde spustit, ze pry nemam DirectX 9, kdyz mam 11. *7* nevite co s tim? -
Fallout 4
F05RT-J72QN-NKМDТ -
Tak neco kup mne, ja ti hrat budu :D
-
Steam slevy
Co mám koupit?? Všechno už mám a stejně jsem z toho nic nehrál. Ale potřebuju něco koupit! -
Hráli jste někdo Armikroga? Stojí to aspoň za těch neselých 9 euro?
-
Nový trailer na Berserk hru
https://www.youtube.com/watch?v=bSgOCkFkxRc
Potvrzeno vydání na západě(PC, PS4, vita), krev(viz. trailer) a odsekávání končetin.
Hra bude pokrývat Berserka od Golden Age Arc(Trojdílně zfilmováno 2012 http://www.csfd.cz/film/299248-berserk-ogon-jidai-hen-i-hao-no-tamago/prehled/) a bude obsahovat i to co nebude v novém anime(Lost Children - Conviction Arc), které vypadá příšerně a začíná 1 července(https://www.youtube.com/watch?v=Ih2-9HwHlpwI).