Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Dík za upřesnění *3*
  • Lukass
    jj konkretne rok 2008
  • Veskoslav
    Pořád vyjde dráž než krabicovky viz JRC a Xzone. Kupovat AAA hru v digitální distribuci Steam, Origin a Uplay v den či měsíc vydání, může jenom blázen. Tady je to spíše Wau efekt, 40% sleva, ale pořád je dražší než krabicová distribuce a to nemluvím o tom, že v den vydání jsem zaplatil 1080 Kč včetně hezkého Steelbooku. Tady to je jenom na efekt, kdy si prostě řeknou lidi, 40%, to musím koupit. Funguje to tak i v klasických obchodech.
  • PanS
    Proč výmrd? Už dávno je to tak, že hry se vyplatí kupovat jedině po nějaké době po uvedení na trh. Pokud si někdo kupuje hry v den vydání, dobře mu tak.
  • Jack1947
    Kdyby to byla cena tak ok, jenže je to Steam a nikdo to asi otamta nekupoval takže šli s cenou razantnějc dolu.
  • STEAM spustil letní výprodej her, ve slevě nabízí téměř 13000 titulů.

    DOOM se slevou 40 procent cca měsíc po vydání, tak to je dobrý výmrd.
  • Kde jsou ty slevy??????
    Tento rok to bude beze mne.
  • Draken69CZ
    Tak to připoj na TV jako konzoli a máš vystaráno. Docela obskurní rozlišení ne, jinak LV s Lukass by ti řekli "Je rok 2016 tohle byl standart před xx lety" *15*
  • jindra.veliky
    jenze on je ten problem zpusobenej tim, ze hra nepodporuje rozliseni 1330x768, :)

    se nedivim, ze lidi kupujou konzole
  • Draken69CZ

    3DMark Time Spy DirectX 12

    https://www.youtube.com/watch?v=S2JMD1Ytn5M

    /v nVidia nebudou mít co žrát *15*
  • nj, a mozno by to sam aj odohral :(
  • Draken69CZ
    Se furt nadává na Steam jak tohle a támhleto, ale ten by ti ten DX nainstaloval automaticky ;)
  • Nainstaluj DX 9.0c.
  • OPenetrator
    Dik, uz instaluju.
  • jindra.veliky

    tropico 3 gog

    koupil jsem tropico 3 na gogu a nejde spustit, ze pry nemam DirectX 9, kdyz mam 11. *7* nevite co s tim?
  • Fallout 4
    F05RT-J72QN-NKМDТ
  • OPenetrator
    Tak neco kup mne, ja ti hrat budu :D
  • Steam slevy

    Co mám koupit?? Všechno už mám a stejně jsem z toho nic nehrál. Ale potřebuju něco koupit!
  • Hráli jste někdo Armikroga? Stojí to aspoň za těch neselých 9 euro?
  • Vogon

    Nový trailer na Berserk hru

    https://www.youtube.com/watch?v=bSgOCkFkxRc
    Potvrzeno vydání na západě(PC, PS4, vita), krev(viz. trailer) a odsekávání končetin.
    Hra bude pokrývat Berserka od Golden Age Arc(Trojdílně zfilmováno 2012 http://www.csfd.cz/film/299248-berserk-ogon-jidai-hen-i-hao-no-tamago/prehled/) a bude obsahovat i to co nebude v novém anime(Lost Children - Conviction Arc), které vypadá příšerně a začíná 1 července(https://www.youtube.com/watch?v=Ih2-9HwHlpwI).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit