Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidBray
    to je pěkný :D
  • Veskoslav
    "Sestři, pacient Vám zase utekl."
  • Veskoslav

    Jeden ze servisních tunelů v Cernu

    http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/ay8nBx8_700b_v1.jpg
  • alladjex
    Já mám knihovnu nasdílenou s kamarádem/sousedem máme trochu odlišné preference, takže sdílením nám knihovna narostla v podstatě do dvojnásobných rozměrů. Nemáme ani jeden moc čas hrát, takže se mi stalo asi jen jednou, že si něco pustil, když sem hrál od něj. Já to využil asi na dvě hry. Přijde mi to hodně fajn.
  • Jj, máš pravdu, dá se to obejít přes offline mode, ale ne úplně všech her. Já mám přátele v jiné časové zóně.
  • Veskoslav
    Problém je, že jakmile hraješ z knihovny kamaráda či někoho z rodiny, on nemůže hrát z vlastního účtu žádnou hru:) Takže je to pak o domluvě, kdo kdy hraje:) Knihovnu mám asi pro 7 lidí nasdílenou kvůli pár kouskům, ale že bych to masivně využíval, to se říct nedá.
  • froztik
    Vím o ní, ale vzhledem k tomu, že kamarádi jsou buď alkoholici nebo konzolisti, tak není moc s kým sdílet. *15*
  • Steam - sdílení knihovny

    Zajímalo by mě, kolik lidí tuhle funkci na Steamu využívá (Sdílení knihovny). Tzn možnost legálně hrát hry z knihoven autorizovaných přátel. Pak už se stačí jen trochu domluvit a třeba se střídat při nákupu AAA her a dá se ušetřit docela dost peněz. Nesmí tam být teda lidi typu Jack, co nic nekupují. *2* Samozřejmě nevýhoda je, že nejde hrát stejnou hru zároveň.
    Přijde mi, že o té funkci dost lidí ani neví.
    http://store.steampowered.com/promotion/familysharing
  • froztik
    Tušíš správně. *5*
  • Tuším, že slevy na Steamu se už nemění, tak jak to bývalo dřív. Jsou platný všechny hned až do konce akce a jen se na hlavní straně mění upoutávky.
  • Myslíte si, že sleva na American Truck Simulator se během letních slev zvýší, nebo zůstane na 20 procentech? Váhám nad koupí...
  • MickeyMutant

    League of Angels II - komerční článek

    "Jeje. Diskuse byla zrušena."

    Tak jsme se na chvilku hezky pobavili, ale všechno pěkné holt jednou končí.
  • https://www.youtube.com/watch?v=VcE5wjCrQ1c
  • Jack1947

    STEAM spustil letní výprodej her, ve slevě nabízí téměř 13000 titulů.

    Tak hlavně že herní důchodce měli žně *5* Respkt stále mají *3*
  • Jack1947
    Mně se celá tahle "VR only" vize zdá postavená na hlavu *7*
  • Johnny
    Tak to je teda v roce 2016 těžkej luxus xD
  • Veskoslav
    "Mrtvá, Dave."
  • To je právě ono , člověk který za VR od Sony je ochoten zaplatit dalších 10K a čekat na Sony AAA hry i pro VR , tak v startupu dostane jen možnost koupit samé hříčky a jednu pochybnou poskakovačku s roboty :( .
    Podobné fiasko jako s EyeToy , kde se mihla snad jen jedna přímo ovladatelná hra (tratě na howerboardu) a pár párty variací na totéž , snad VR nebude :/ ...
  • PanS
    Přesně tak. Kdokoliv čeká u AAA her něco lepšího (nedejbože 4K), je naivní.
  • Lukass
    Neo predvede full hd a 30 FPS, to je vsechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit