Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Příběh z Mass Effect: Andromeda bude vyprávět několik románů, které hře časově předchází i na ni navazují.

    Vyjdou celkem tři - s červeným, modrým a zeleným přebalem. Obsah bude stejný.
  • SalemCZ
    Jak je to s tím Overwatch, je to jak další Rocket league kde po 20 hodinách to člověka už nebaví a jde hrát radši zpátky CS?
  • Thorleif_cz
    Kdyby byly reklamy na videohry upřímné:
    http://videacesky.cz/video/kdyby-byly-reklamy-na-videohry-uprimne
  • Draken69CZ

    SAMOROST 3 -25%

    samorost3.net
  • MrSanta

    Zaskočím :)

    System Shock Remastered se nově bude jmenovat pouze System Shock, v úterý startuje Kickstarter kampaň a při té příležitosti bude k dispozici i krátké hratelné demo (Steam, GOG, Humble).
    Zdroj: internet *1* . Odkaz: http://www.polygon.com/2016/6/24/12007602/system-shock-kickstarter-campaign-rewards-screens-demo
  • Mart9
    Bleskař umřel?
  • Draken69CZ
    A udělat si druhou složku pro steam hry na jiném disku a stáhnout to tam? Jinou hru se teď nezkoušel stáhnout? Steam forum projít jestli tam něco nepíšou popřípadě ho zkusit přeinstalovat.
  • Kontrola disku byla právě v pohodě a nestává se to vždy u 90% (to je nejdál kam to došlo), jindy se to vypne třeba už u 1%, což mi je milejší než stahovat 5h a nic z toho :) A volné místo po tom, co si steam vyhradí sám prostor pro hru je 100 GB, což by mělo být ok, ne?
  • Draken69CZ
    Nevím jak u steamu, ale tohle bývá většinou že máš málo místa na disku a tak už není kam zapisovat nebo nedostatečná práva uživatele, ale vzhledem k tomu že se to stane při 90% bych předpokládal to první.

    /kontrola disku proběhla jestli už nedodělává *8*
  • Chyba zápisu na disk

    Zdarec, setkal se z Vás někdo při stahování ze steamu s chybou "Chyba při zápisu na disk"? Dle steamu existujou dvě řešení (kontrola mezipaměti a zkontrolovat "funkčnost disku"), ale ani jedno není účinné a už mě nějak nebaví stahovat 20gb po 15., když se to třeba při 90% sekne a začne to zase od 0.
  • Sdílet se dá tuším s maximálně 5 lidma a nejdou teda sdílet hry, které používají ještě nejakou další aplikaci, takže např. skoro nic od Rockstaru apod. + jiné hry mají zase ve hře omezení, např. Rocket League - nejde hrát ranked matche na sdílených účtech.
  • Z jednoho dvou screenu hodnotíš remaster? *1*
    A co se týče výše Boba jak háže na porovnání jeden z lepších namodovaných Skyrimů... Tak to ví každý že za 5 let a z výběru statisíc modů existují nádherně namodované Skyrimy. Ale tento oficiální remaster bude mít mraky výhod. Třeba tu, že namodovat si krásně Skyrim je záležitost 300+ modu, ne každý to umí, ne každému se to povede (byť s postupem), ne každému to nebude padat, ne každý tomu chce věnovat hodiny a hodiny modování... Hra si zase získá nové či staronové hráče. Modovat dál bude možno i tuto oficialní verzi. Atd. Jednoznačně to není šlápnutí vedle, ale správný krok. Ta hra si zaslouží remaster.
  • To zluty neco teda nechci ani zadarmo, ale je to samozrejme pouze muj nazor.
  • Veskoslav
    Tak pro nás jako majitele Legendery je to zdarma:)
  • Hm, teda cekal jsem malo, ale ze by na to jen placli zluty filtr a rekli hotovo, to teda ne.
  • Tuším že, začneš hrát, pak si přepneš Steam do offline módu a poté už můžou známí používat tvoji shared knihovnu a hrát z ní co chtějí. Takhle to fungovalo, pokud to Steam nějak nepošéfoval.
  • 1. hezky, ješte by mohli udelat porovnání s tímhle
    https://www.youtube.com/watch?v=CQC2WI55n60

    2. problemem skyrimu nebyla grafika

    3. není ti trapne si naklikávat?
  • Veskoslav

    Skyrim – Special Edition Remaster vs. Original on PC Trailer Graphics Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=3Zk1KJtG3dM

    Graf. porovnání. Jinak dle vyjádření by měla být většina stávajících módů zcela kompatibilní:)
  • Veskoslav
    Prosím Tě a jak funguje to s tím offline s tím sdílením. Já se přiznám, že "offline" režim využívám maximálně u GoG her, ale Steam pořád online.
  • Používáme to v rámci širší rodiny. Dostal jsem s díky tomu k některým hrám, co bych asi jinak nezkusil (jo, kdyby tak byly dema). Na nákupech se nijak nedomlouváme. Každopádně příjemná věc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit