-
Příběh z Mass Effect: Andromeda bude vyprávět několik románů, které hře časově předchází i na ni navazují.
Vyjdou celkem tři - s červeným, modrým a zeleným přebalem. Obsah bude stejný. -
Jak je to s tím Overwatch, je to jak další Rocket league kde po 20 hodinách to člověka už nebaví a jde hrát radši zpátky CS?
-
Kdyby byly reklamy na videohry upřímné:
http://videacesky.cz/video/kdyby-byly-reklamy-na-videohry-uprimne -
SAMOROST 3 -25%
samorost3.net -
Zaskočím :)
System Shock Remastered se nově bude jmenovat pouze System Shock, v úterý startuje Kickstarter kampaň a při té příležitosti bude k dispozici i krátké hratelné demo (Steam, GOG, Humble).
Zdroj: internet *1* . Odkaz: http://www.polygon.com/2016/6/24/12007602/system-shock-kickstarter-campaign-rewards-screens-demo -
Bleskař umřel?
-
A udělat si druhou složku pro steam hry na jiném disku a stáhnout to tam? Jinou hru se teď nezkoušel stáhnout? Steam forum projít jestli tam něco nepíšou popřípadě ho zkusit přeinstalovat.
-
Kontrola disku byla právě v pohodě a nestává se to vždy u 90% (to je nejdál kam to došlo), jindy se to vypne třeba už u 1%, což mi je milejší než stahovat 5h a nic z toho :) A volné místo po tom, co si steam vyhradí sám prostor pro hru je 100 GB, což by mělo být ok, ne?
-
Nevím jak u steamu, ale tohle bývá většinou že máš málo místa na disku a tak už není kam zapisovat nebo nedostatečná práva uživatele, ale vzhledem k tomu že se to stane při 90% bych předpokládal to první.
/kontrola disku proběhla jestli už nedodělává *8* -
Chyba zápisu na disk
Zdarec, setkal se z Vás někdo při stahování ze steamu s chybou "Chyba při zápisu na disk"? Dle steamu existujou dvě řešení (kontrola mezipaměti a zkontrolovat "funkčnost disku"), ale ani jedno není účinné a už mě nějak nebaví stahovat 20gb po 15., když se to třeba při 90% sekne a začne to zase od 0. -
Sdílet se dá tuším s maximálně 5 lidma a nejdou teda sdílet hry, které používají ještě nejakou další aplikaci, takže např. skoro nic od Rockstaru apod. + jiné hry mají zase ve hře omezení, např. Rocket League - nejde hrát ranked matche na sdílených účtech.
-
Z jednoho dvou screenu hodnotíš remaster? *1*
A co se týče výše Boba jak háže na porovnání jeden z lepších namodovaných Skyrimů... Tak to ví každý že za 5 let a z výběru statisíc modů existují nádherně namodované Skyrimy. Ale tento oficiální remaster bude mít mraky výhod. Třeba tu, že namodovat si krásně Skyrim je záležitost 300+ modu, ne každý to umí, ne každému se to povede (byť s postupem), ne každému to nebude padat, ne každý tomu chce věnovat hodiny a hodiny modování... Hra si zase získá nové či staronové hráče. Modovat dál bude možno i tuto oficialní verzi. Atd. Jednoznačně to není šlápnutí vedle, ale správný krok. Ta hra si zaslouží remaster. -
To zluty neco teda nechci ani zadarmo, ale je to samozrejme pouze muj nazor.
-
Tak pro nás jako majitele Legendery je to zdarma:)
-
Hm, teda cekal jsem malo, ale ze by na to jen placli zluty filtr a rekli hotovo, to teda ne.
-
Tuším že, začneš hrát, pak si přepneš Steam do offline módu a poté už můžou známí používat tvoji shared knihovnu a hrát z ní co chtějí. Takhle to fungovalo, pokud to Steam nějak nepošéfoval.
-
1. hezky, ješte by mohli udelat porovnání s tímhle
https://www.youtube.com/watch?v=CQC2WI55n60
2. problemem skyrimu nebyla grafika
3. není ti trapne si naklikávat? -
Skyrim – Special Edition Remaster vs. Original on PC Trailer Graphics Comparison
https://www.youtube.com/watch?v=3Zk1KJtG3dM
Graf. porovnání. Jinak dle vyjádření by měla být většina stávajících módů zcela kompatibilní:) -
Prosím Tě a jak funguje to s tím offline s tím sdílením. Já se přiznám, že "offline" režim využívám maximálně u GoG her, ale Steam pořád online.
-
Používáme to v rámci širší rodiny. Dostal jsem s díky tomu k některým hrám, co bych asi jinak nezkusil (jo, kdyby tak byly dema). Na nákupech se nijak nedomlouváme. Každopádně příjemná věc.