-
Retro ? :D *1* *15* -
Tak jasný páč sis ho koupil, ještě aby tě nebavil. Třeba se k tomu ještě vrátím ale moc šancí si nedávám.
-
sice nemám nic proti starým hrám, ale konečně si budu moct zahrát System Shock. původní hra je na mě už moc
-
Baví/bavil tu vůbec někoho Fallout 4?
mě baví :-) -
To nejsou zlevněné hry, ale nově vydané hry, teda pokud správně vidím.
Drawful je skvělá party hra. Odin Sphere je naprosto luxusní beat em' up s krásnou ručně kreslenou grafikou(Vanillaware a Geroge Kamitani jsou prostě borci). A nedokážu si představit jak by někdo pokazil Pac-mana. -
SYSTEM SHOCK DEMO
Nadpis hovoří za vše, demo remaku SS je už ke stažení. -
Přehled zlevněných titulů, které aktuálně (27. 6. - 3. 7. 2016) naleznete v PS Store.
Hrozný výběr... -
Robia
http://store.steampowered.com/app/427520/ -
Tady není co řešit *14*
-
Inside recenze
Vypadá to, že Inside, pokračování slavného Limba, se mimořádně povedlo. Zatím 92 % na Metacritic. -
jo to jsem si vždycky říkal 5 minut zápas na zabití času, po 3 hodinách jsem to vypnul
-
citlivy remix puvodniho OST by k tomu sednul jako pr*el na hrnec :)
-
Pracuje se na novém projektu spojeném s Ninja Gaiden
https://twitter.com/MoreYamasan/status/747663551125426176
Více informací v Červenci. -
Takový trošku rozdíl, když pak koukneš na hráče jako gambit, kronovi apod. jakoby hráli úplně jinou hru *1*
-
Kdepak, jen nebyl výjimečně čas - během víkendu jsem se vydal na cesty po ČR (Praha / Bohdaneč / Hlučín / Ostrava / Brno / Telč / Červená Lhota / Litoměřice) a včera následovala moje promoce na kterou navazovala ještě jedna akce.
-
Tos docela vystihnul. Ja jsem byl ten co si to predstavoval jako jezdeni v auticku :D
-
Tak to platí pro většinu sportovních her, ne? Mě se na tom naopak líbí, že je to rychlé a svižné. Pět minut na zápas je úplně ideální.
-
Už aby to bylo venku *14*
-
na Rocket league mám nahráno asi 80 hodin,ale po čase už je to tak repetivní že už mě to přestalo bavit tak to jednou za čas zapnu, ale už to nemám tolik v ruce tak mě to tolik nejde, tak to zas s frustrací vypnu
-
Fakt mám teď dilema.
Nechci si kupovat hru, co může vyjít třeba za 3-5 let a nebo nemusí vůbec. Ale tohle vypadá sakra dobře.