Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Ještě nejsou na skladě:) Takže možná zítra budou oficiálně na skladech. Ceny u nás jsou přepálené jako vždycky, to už nemá cenu řešit.
  • Veskoslav
    Za půl roku a to očekávám, že budou venku 480X.
  • Takze to fakt ma vykonnekde mezi 970 a 980. Za 8k to asi neni uplne spatny ale docela by me zajimalo co na to GTX1060.
  • Draken69CZ
    Jak oficiálně v prodeji jak víc oficiální to má být?

    https://www.alza.cz/radeon-rx-480/18859406.htm

    https://www.czc.cz/herni-graficke-karty/produkty#q-c-1-f_2027483=sRadeon%20RX%20480&q-c-0-f_2027481=sAMD
  • Veskoslav
    Zrovna čtu:)
  • Draken69CZ

    Guru3D

    http://www.guru3d.com/articles-pages/amd-radeon-r9-rx-480-8gb-review,1.html
  • Veskoslav

    PC gamer recenze R9 480

    http://www.pcgamer.com/radeon-rx-480-review/?utm_content=buffer2bc10&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamer
  • Veskoslav
    České eshopy, co by jsi chtěl. Dokud to nebude oficiálně v prodeji. Navíc budou muset s něčím dolů. R9 390 nebo Gtx 970 nebo R9 480. A co jsem se díval na Amazon, tak ten už šel dolů, takže třeba Sapphire Radeon NITRO R9 390X jde koupit za cca 7000 včetně poštovného. Záruka 1 rok navíc pak stojí 10 dollarů.
  • Draken69CZ
    Njn když to má TDP 150W a žere to 165 tak to ten malej pasiv s turbínkou nemůže uchladit, reference to bude jiná, jako u všeho.
  • Draken69CZ
    Tak momentálně nejlevnější stojí 8k a byli tací kteří tvrdili že cena 8GB verze bude nemálo pod 7k.
  • Lukass
    Promin s tebou ja se nehodlam zahazovat. nereaguj na me prosim, dik.
  • Veskoslav
    Vždyť stojí 7000. Kolik by jsi proboha chtěl, aby stála? *7* Ty jsi další "LV" s 960.
  • Lukass
    Tak na PCTuningu RX480 nedopadla nejlip, pokud je pravda to se spotrebou a hlucnosti + teplota 84° v loadu tak to je teda neco. Klasicky topeni od AMD, vsechno tohle bych presel ale ta cena tu kartu uplne zabiji.
  • Jack1947
    Steam v mobilu předtím nefungoval ? *7*
  • Morraw

    Steam Windows Phone autenticator

    Konečně!

    https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/steam/9nblggh4x7gm
  • Chim
    Neznám.
  • Veskoslav
    Krabičku můžeš registrovat na GoG, Steam a Origin:) Primárně je kód na GoG, ale lze jej "vyměnit" na jejich stránkách na ostatní platformy:)
  • Jack1947
    Ramky by navíc spíš třeba byli zaplněné a vykazovali chyby nejeli by úplně nejlíp.
  • Jack1947
    Tak hlavně si to umíme přiznat vid *5*
  • Jack1947
    Jo fakt ? to je smůla co třeba *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit