-
Ještě nejsou na skladě:) Takže možná zítra budou oficiálně na skladech. Ceny u nás jsou přepálené jako vždycky, to už nemá cenu řešit. -
Za půl roku a to očekávám, že budou venku 480X.
-
Takze to fakt ma vykonnekde mezi 970 a 980. Za 8k to asi neni uplne spatny ale docela by me zajimalo co na to GTX1060.
-
Jak oficiálně v prodeji jak víc oficiální to má být?
https://www.alza.cz/radeon-rx-480/18859406.htm
https://www.czc.cz/herni-graficke-karty/produkty#q-c-1-f_2027483=sRadeon%20RX%20480&q-c-0-f_2027481=sAMD -
Zrovna čtu:)
-
Guru3D
http://www.guru3d.com/articles-pages/amd-radeon-r9-rx-480-8gb-review,1.html -
PC gamer recenze R9 480
http://www.pcgamer.com/radeon-rx-480-review/?utm_content=buffer2bc10&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamer -
České eshopy, co by jsi chtěl. Dokud to nebude oficiálně v prodeji. Navíc budou muset s něčím dolů. R9 390 nebo Gtx 970 nebo R9 480. A co jsem se díval na Amazon, tak ten už šel dolů, takže třeba Sapphire Radeon NITRO R9 390X jde koupit za cca 7000 včetně poštovného. Záruka 1 rok navíc pak stojí 10 dollarů.
-
Njn když to má TDP 150W a žere to 165 tak to ten malej pasiv s turbínkou nemůže uchladit, reference to bude jiná, jako u všeho.
-
Tak momentálně nejlevnější stojí 8k a byli tací kteří tvrdili že cena 8GB verze bude nemálo pod 7k.
-
Promin s tebou ja se nehodlam zahazovat. nereaguj na me prosim, dik.
-
Vždyť stojí 7000. Kolik by jsi proboha chtěl, aby stála? *7* Ty jsi další "LV" s 960.
-
Tak na PCTuningu RX480 nedopadla nejlip, pokud je pravda to se spotrebou a hlucnosti + teplota 84° v loadu tak to je teda neco. Klasicky topeni od AMD, vsechno tohle bych presel ale ta cena tu kartu uplne zabiji.
-
Steam v mobilu předtím nefungoval ? *7*
-
Steam Windows Phone autenticator
Konečně!
https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/steam/9nblggh4x7gm -
Neznám.
-
Krabičku můžeš registrovat na GoG, Steam a Origin:) Primárně je kód na GoG, ale lze jej "vyměnit" na jejich stránkách na ostatní platformy:)
-
Ramky by navíc spíš třeba byli zaplněné a vykazovali chyby nejeli by úplně nejlíp.
-
Tak hlavně si to umíme přiznat vid *5*
-
Jo fakt ? to je smůla co třeba *7*