Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    To je pěkný i Duane Dibbley tam je, ale kde je Kochanská *13*
  • Inquisitor
    Je tam i Eso Rimmer *14* jdu připravit uzenáče.
  • Veskoslav
    No spíše PS4 je limitovaná výkonem a čeká se na NEO, aby předvedli něco smysluplného. Takto to připomíná Samsung VR atd.
  • Co říkáte na tu ochutnávku chystaných VR záležitostí od Sony ? ... Podle mne to je zatím solidný provar , hrát v podstatě to stejné co nabídne kdejaký Cardboard s Androidem a ještě platit za ty Roller Coaster trasovací dema kde honíte duchy ????
    Trochu hodně to zavání absencí smysluplného VR obsahu :(
  • Zas to ber tak, že ušetříš ještě více :) A mě tam chybí ty doprovodné akce, které mě dřív táhly to tam sledovat častěji během dne.
  • Jack1947
    Jo ale je to zatím jen na konzolích ne? My bad se mi úplně vytratilo z hlavy že to nakonec vyšlo jen na Wiiu.
  • :D

    http://www.overclock3d.net/articles/gpu_displays/britain_has_been_officially_removed_from_euro_truck_simulator/1
  • kostejnesmrtelny
    Ale né, prostě jenom už máš všechno koupeno *4*
  • Se mi zdá , že čím jsem starší , tím horší akce na Steamu se objevují ....
  • Draken69CZ

    Firewatch

    Tak jsem si říkal že bych si to, když jsou ty slevy, pořídil nevíte někde jak je na tom čeština co se kvality týče?

    /co to melete vám to teplo dává zabrat *15*
  • Ano, však píšu 30 centů denně. Každá kartička je cca za 10. A když těch 150 mil. uživatelů brouzdá frontou (a přehrává ukázkový videa atd..), tak to dá asi serverům celkem zabrat. Ale kvůli pár eurům zadarmo, co by člověk neudělal. *1*
  • Veskoslav

    Red Dwarf Lego

    https://ideas.lego.com/projects/142645

    Hlasujte:)
  • Vogon
    Devil's Third má singleplayer.
  • solomon.short
    nova epizoda do Quake 1 k vyroci :)
    cdn.bethsoft.com/quake/dopa.rar
  • SalemCZ
    to jde jenom 3x denně
  • Lidi jen brouzdaj ve frontách her, aby jim vypadaly kartičky, který vzápětí prodaj za svých každodenních 30 centů. *1*
  • Lukass
    Steam je pekne pretizene jde videt ze lidi nakupujou jak blby. Stahuje to teda pekne pomalu.
  • Jack1947

    29. prosince dojde k vypnutí online serverů pro hru Devil's Third, jejíž cena právě klesla na polovinu.

    Hmm tak to jim moc nevyšlo to maj z toho že nechtěli udělat normální Sp hru, takovouhle bbost nikdo nehrál. ( Jsem ani neveděl že beta nebo že vůbec to snad beží) ale co už.
  • Promo kódy

    Dostal jsem k novému procesoru promo kódy ke hrám WoT a Warfare. Ani jednu z nich nehraji. Takže dávám volně k dispozici. WoT je jen pro založení nového účtu (invite code).WoT kód: DBB9P-9ESWK-NSNFB. Warfare kód: LiwfMYrbni05S.
  • Veskoslav
    Já jdu po AoM, to mi chybí a za 5 éček pěkná cena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit