-
To je pěkný i Duane Dibbley tam je, ale kde je Kochanská *13* -
Je tam i Eso Rimmer *14* jdu připravit uzenáče.
-
No spíše PS4 je limitovaná výkonem a čeká se na NEO, aby předvedli něco smysluplného. Takto to připomíná Samsung VR atd.
-
Co říkáte na tu ochutnávku chystaných VR záležitostí od Sony ? ... Podle mne to je zatím solidný provar , hrát v podstatě to stejné co nabídne kdejaký Cardboard s Androidem a ještě platit za ty Roller Coaster trasovací dema kde honíte duchy ????
Trochu hodně to zavání absencí smysluplného VR obsahu :( -
Zas to ber tak, že ušetříš ještě více :) A mě tam chybí ty doprovodné akce, které mě dřív táhly to tam sledovat častěji během dne.
-
Jo ale je to zatím jen na konzolích ne? My bad se mi úplně vytratilo z hlavy že to nakonec vyšlo jen na Wiiu.
-
:D
http://www.overclock3d.net/articles/gpu_displays/britain_has_been_officially_removed_from_euro_truck_simulator/1 -
Ale né, prostě jenom už máš všechno koupeno *4*
-
Se mi zdá , že čím jsem starší , tím horší akce na Steamu se objevují ....
-
Firewatch
Tak jsem si říkal že bych si to, když jsou ty slevy, pořídil nevíte někde jak je na tom čeština co se kvality týče?
/co to melete vám to teplo dává zabrat *15* -
Ano, však píšu 30 centů denně. Každá kartička je cca za 10. A když těch 150 mil. uživatelů brouzdá frontou (a přehrává ukázkový videa atd..), tak to dá asi serverům celkem zabrat. Ale kvůli pár eurům zadarmo, co by člověk neudělal. *1*
-
Red Dwarf Lego
https://ideas.lego.com/projects/142645
Hlasujte:) -
Devil's Third má singleplayer.
-
nova epizoda do Quake 1 k vyroci :)
cdn.bethsoft.com/quake/dopa.rar -
to jde jenom 3x denně
-
Lidi jen brouzdaj ve frontách her, aby jim vypadaly kartičky, který vzápětí prodaj za svých každodenních 30 centů. *1*
-
Steam je pekne pretizene jde videt ze lidi nakupujou jak blby. Stahuje to teda pekne pomalu.
-
29. prosince dojde k vypnutí online serverů pro hru Devil's Third, jejíž cena právě klesla na polovinu.
Hmm tak to jim moc nevyšlo to maj z toho že nechtěli udělat normální Sp hru, takovouhle bbost nikdo nehrál. ( Jsem ani neveděl že beta nebo že vůbec to snad beží) ale co už. -
Promo kódy
Dostal jsem k novému procesoru promo kódy ke hrám WoT a Warfare. Ani jednu z nich nehraji. Takže dávám volně k dispozici. WoT je jen pro založení nového účtu (invite code).WoT kód: DBB9P-9ESWK-NSNFB. Warfare kód: LiwfMYrbni05S. -
Já jdu po AoM, to mi chybí a za 5 éček pěkná cena.