Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DLC zdarma

    Na originu je zdarma dlc k battlefield 4 - second assault *3*
  • Draken69CZ
    A jakou máš? Já jsem nic do nebo kolem litra nenašel aby byla minimálně stejně dobrá jako ta co mám.
  • SalemCZ
    to znamená že se to dá koupit na v zátoce
  • Veskoslav
    Že ty netušíš, co zkratka F2P znamená?
  • Pro Jacka je všechno F2P.
  • SalemCZ
    ono to je F2P? http://store.steampowered.com/app/390340/
  • piráte..
  • alladjex
    díky
  • Jack1947

    vyšla ta F2p hovadina Umbrela Corps už ? " !

    Jako flastr za tu blbost F2p má kampan o 20misích, sice to vypadá hrozně a hratelnost nebude o moc asi lepší ale aspon něco no... *3*
  • Meow
    Z hodně slabýho soudku
  • ringmancz
  • MickeyMutant

    V Days Gone bude hrát vaše motorka obrovskou roli, těšit se můžete i na drastické změny počasí.

    Motorka (s doprovodem pomalu vjíždí do klimatizované kanceláře vedení studia, bílé boa okolo řidítek): "Tak jsem si přečetla scénář a vůbec se mi nelíbí. Na podobný štěky si zaplaťte Koloběžku nebo Tříkolku, jestli chcete nevkus. Na to jsem moc dobrá, abych vám dělala jenom křoví na pozadí."

    Days Gone CEO: "Ale madam, vždyť tam máte takovou spoustu dlouhejch, nádhernejch záběrů. Co třeba ta divoká jízda lesem s ladnými skoky přes ztrouchnivělé kmeny stromů nebo magický východ slunce nad rozpadající se dálnicí zrcadlící se na Vaší nádrži? A co ta nádherná projížďka postapo městem? Hlavní hrdina Vás neustále potřebuje, byl by bez Vás dočista ztracenej."

    Motorka: "Akorát se mnou pokaždý flákne do bláta, když ze mě sleze, a dál jsem mu ukradená. Á propos, chci míň bláta. Naolejované záběry pro Bikeplay od vás sice nečekám, ale válet v bahně se určitě nebudu. Chci oblouk, vývoj charakteru, ukázku síly vůle, hluboký a ryzí cit, katarzi. Ne bláto na ráfku. Ať to ten váš Kaufman urychleně přeškrábe, jinak tady můj zadní blatník vidíte naposled."

    Days Gone CEO: "Tak dobře, my to teda upravíme."

    Motorka: "Chci fakt velkou, dramatickou roli. Obrovskou! A chci, abyste to rozhlásili při první možné příležitosti, aby se fanoušci měli na co těšit."
    Days Gone CEO: "Ok."
  • Kvalitní hra, stojí za zahraní.
  • Jack1947
    *7*
  • Veskoslav

    Doom demo

    Bethesda prodlužuje platnost a možnost si vyzkoušet 1. level v novém Doomovi a otestovat tak, jestli Vám hra pojede.
  • Draken69CZ
    Super díky
  • Mart9
    Opravdu nelituju toho, že jsem Unravel koupil za 600 Kč, ale když je o pouhé 4 měsíce ve slevě za dvě stovky, fakt to nasere. Jinak teda doporučuju - v PS Store.
  • Mikit

    LIMBO zdarma

    Jen pro info,
    na Steamu je aktuálně možno získat zdarma LIMBO (http://store.steampowered.com/app/48000/).
  • Jack1947

    Ach ti Asiati

    *7* *12*

    https://www.vg247.com/2016/06/21/17-year-old-overwatch-pro-is-forced-to-prove-that-she-isnt-cheating/
  • Cena je vysoká, to jo. Chtělo to dát na KS Oculu těch 300$ hned na začátku a teď mít DK1 i finální verzi zdarma. Pořád ještě je ve hře Sony s Playstation VR, to bude pravděpodobně uvolněno i pro PC, ale asi až ve druhé vlně pro zachování nějaké časové PS exkluzivity. Pak by se mohly hnout i ceny ostatních.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit