-
Takze stabilnich 30 fps znamena ze to muze klesat v kolika % hry? Nebo jak mam chapat slovo stabilni?
To video sem davam proto, ze ti ukazuju ze to neni stabilni. Kdybych sem dal video jak to jede porad na 30 fps, tak to asi nic nedokaze, nemyslis? Tvoje mentalni pochody jsou docela zajimave, kolik ze ti je let? -
Prej "ty fanboji" LOL ok tak pokračuj nasyp sem další hry kde to není 30 fps *15* Co to GTA V na to si nenašel video kde to klesá pod 30? Docela by mě zajímalo kdyby takhle někdo prošel celou hru kolik % toho času by bylo pod 30 fps tohle může být celkem zavádějící když se vybere jedna lokace kde se to evidentně, v té verzi hry, seká a pak se všude ukazuje.
-
Ne, mam i7 z roku 2008 a porad je xkrat vykonnejsi nez cely PS4 kdyz vysel. Neco dalsiho?
Navic do niceho nekopu ty fanboji, jen dokazuji ze tvoje tvrzeni o stabilnich 30 fps je lez. Pokud lzes a kazdy dukaz ze lzes povazujes za kopani tak nejsi mentalne zdravy. -
To je spíše ostuda tvůrců vydat hru v takovém stavu, navíc když už poslední patch to stabilizovat na 30FPS...
-
Njn žák předči Učitele *15* Co je to za verzi 1.01? Hmm to má vypovídací hodnotu když teď je 1.22 *15* Jak LVéčko, taky máš rektální tenesmus dokud si nekopneš do konzolí *15* Předpokládám 3+ roky stará i5 + nějaká 760 až 960?
-
Tohle taky urcite neni z PS4 a Xboxu
https://youtu.be/nGOd9T4xEgY?t=37
A gratuluju k schopnosti koupit si neco co neexistuje, taky bych chtel umet. *3* -
Z čeho usuzuješ že to je z PS4? A koupím PS4 Neo *3*
-
Skoda ze je to zaznam z PS4 a skoda ze si lepsi PS4 nekoupis. *3*
-
Ty bláho se ti to pěkně seká, si kup lepší PC nebo tu PS4 tohle se nedá hrát.
-
Doporucuju nastudovat vyznam slova stabilni.
http://www.gamersyde.com/hqstream_the_witcher_3_wild_hunt_swamps_1_03-34759_en.html
*15* -
Ano třeba.
-
Jo, treba v Zaklinacovi 3 a GTA V. *5*
-
Ne to už nabízí PS4
-
Spekulace: Xbox Project Scorpio bude 1,5 - 2x výkonnější než PS4 Neo (pokud je neoficiální specifikace pravdivá).
To jako že by se konzoloví hráči konečně dočkali stabilních 30 FPS při 1080p? *8* -
Jo už je to i potvrzený.
-
Giantbomb - Interview s Philem Spencerem o Scropiu a Xbones
https://www.youtube.com/watch?v=eCFig7lGyEs -
15 minut z NieR: Automata
https://www.youtube.com/watch?v=A_yVPf1s3Q4 -
To jsou zase sliby, jako u xbone a jeho 1080p/60fps jako standard. Nakonec bude rad kdyz to pobezi v 1440p/60 fps na stredni detaily bez AA.
-
Hra vyšla v češtině, hledej Penumbra Overture Hypermax.
-
našel jsem pouze texturové překlady...ale ja jsem měl na mysli české titulky