Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Dishonored 2

    Nabídne mód či herní možnost, že nebudete mít žádné vylepšené schopnosti a dovednosti. Prostě vy, plížení a tichý zabiják:) Tato možnost bude na začátku hry, kdy při rozhovoru můžete schopnosti odmítnout. Podle mě elegantní způsob pro ty, co říkali, že schopnosti ze stealth akce v Dishonored byly horší právě díky schopnostem.
  • To neni spekulace ale fakt.
  • Draken69CZ
    Sám MS, mám pocit, označuje tenhle Xbox za "4K ready" takže to dopadne jako se současným Xbox co je 1080p ready.
  • Veskoslav
    Tak já měl F4 už v den vydání a jel pěkně. Jako není to Vegas, ale podle mě je to lepší jak 3. díl. Spousta lidí kritizuje ty stavěcí prvky, ale třeba já je mám rád. To si člověk nevybere. Jinak teď spíše zkouším nové módy na grafické pozlátko a přijde mi, že to jde mnohem lépe než u Skyrimu. Jako za sebe bych ti F4 doporučil. Ale počkal bych na akci a kupoval zatím bez SP.
  • MickeyMutant

    Xbox Scorpio - technické spekulace

    Digital Foundry o oznámeném Xbox Scorpio systému:

    Výpočetní jednotka (CPU/GPU) je od AMD, pravděpodobně novější Vega na rozdíl od PS4 Neo, která bude z rodiny Polaris (6 TFLOPS Xbox Scorpio oproti PS4 Neo 4,2 - 4,3 TFLOPS)

    Spekulace: podobný hardware neutáhne 4K hry v 60 FPS. Řešením bude nejpravděpodobněji upscaling do 4K z nižšího rozlišení. Tolik tedy spekulace Digital Foundry k připravované Scorpio konzoli.
  • Veskoslav

    Bundle 3D realms

    https://www.bundlestars.com/en/bundle/3d-realms-bundle
  • Draken69CZ

    Forza Horizon 3

    Co víc ty voe *14* Absolutně best na to se nechytá nic, jediné čeho se bojím je Windows Store *9*
  • Morraw
    Nejhorší je, když strávíš půl dne modováním a testováním, pak si pohraješ a za nějakou dobu se k tomu chceš vrátit, ale už si nepamatuješ co za mody jsi tam přesně dal a zaloha moc nefunguje.
    Docela jsem si to tak naposled do*ebal a nechce se mi to moc řešit.
    Jaký je mimochodem aktuální stav F4? Uvažuju, že bych si to už koupil.
  • Veskoslav

    Skyrim Special Edition

    Módy by měly být zcela kompatibilní, takže nebude nutnost vytvářet nové pro tento remaster:)
  • Lukass

    Mount & Blade II: Bannerlord

    Nevim jestli to tady bylo ale tohle je bomba *14*
    https://www.youtube.com/watch?v=iObwq1WaxQ8
  • Lukyz
    Mně to upřímně přišlo taky jako šílenej "attention whoring" *7*
  • Spades
    Kdyby někdo měl zájem, tak tady je slevový kupón na Kinguin.net na 5€ dolů při koupi WoW: Legion
    LEGION-HWK7BQBNM71JD
    Prosím pokud ho někdo použijete, tak napište koment pro ostatní. Děkuji
  • PreidaQ
    Já se za něj styděl.
  • Ghost Recon Phantoms Starter Pack (Uplay)
    E3SТ3UZFNRNZ9OW9

    Ghost Recon Phantoms E3 Avatar (Uplay)
    E3АV34ODLN9ATYVX
  • Hospital Tycoon (Steam)
    5XJQE-2АNVF-АM2WА

    Overlord (Steam)
    F05RT-J72QN-NKМDТ

    World of Warships Bonus Content
    M539M-ZНSWY-SSHT4-RTАC4
    SMITE Loki Pack
    PСLKF2998C9D50602
  • Vogon

    17:00 Studio Omega Force oznámilo novou hru pro PC, PS4 a PSV na motivy anime Berserk.

    A samozřejmě, trailer se zaměřuje na Tn'A a působí naprosto perverzně, prostě Omega Force.
  • Veskoslav

    Titanfall 2

    Veškerý nový obsah do hry bude zdarma:)
  • Vogon
    Toho jsem si nevšiml.
  • braveman
    Díky za odkaz, v bleskovkách se již screeny objevily.
  • Vogon

    Screenshoty z Dead Rising 4

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1232095

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit